نگاهی به برخی از بزرگترین محرک در premarket:

مدرن (MRNA) – بیوتکنولوژی شرکت با اعلام مثبت موقت داده ها از فاز 1 مطالعه آن رمان coronavirus کانديد واکسن. مدرن گفت: به صورت وابسته به دوز افزایش پاسخ ایمنی بدن دیده می شد در سراسر سه دوز مختلف سطوح و درمان به طور کلی امن و قابل تحمل.

گلدمن ساکس (GS) – وارن بافت در برکشایر هاتاوی به فروش می رسد بسیاری از آن منابع در گلدمن با توجه به برکشایر در سه ماهه 13F پر کردن. برکشایر فروش سهام گلدمن به ارمغان می آورد آن منابع به 1.9 میلیون سهم از بیش از 10 میلیون برش سهام خود را به حدود 0.6 درصد. برکشایر سرمایه گذاری کرده بود 5 میلیارد دلار در وال استریت بی باک در سال 2008 بحران مالی است.

اوبر (UBER), Grubhub (گراب) – وال استریت ژورنال گزارش مدیران عامل هر دو شرکت ملاقات بیش از آخر هفته به ادامه بحث ادغام به عنوان آنها سعی کنید به کار کردن یک سهام مبادله شد که ترکیب بارگذاری را تحویل سرویس Uber می خورد با Grubhub. Grubhub همچنان به حفظ آن حال بارگذاری در حال حاضر ارائه بیش از حد کم است.

Under Armour (UAA) – آلیانز مشاور ارشد رییس Mohamed El-Erian نامگذاری شد منجر مدیر مستقل و موثر در پوشاک ورزشی ساز در نشست سالانه on May 27. El-Erian شده است Under Armour عضو هیئت مدیره از سال 2018 است.

حروف الفبا (GOOGLE) – الفبای Google واحد خواهد بود که هدف از به احتمال زیاد آنتی تراست پرونده های حقوقی از وزارت دادگستری و امور خارجه وکلای طور کلی با توجه به وال استریت ژورنال. مناسب تمرکز بر تسلط گوگل در تبلیغات کسب و کار و در جستجوی آنلاین.

T-Mobile US (TMUS) – ژاپن Softbank در مذاکرات برای فروش بخش قابل توجهی از سهام خود در اپراتور بی سیم برای کنترل سهام Deutsche Telekom با توجه به وال استریت ژورنال. چنین معامله خواهد افزایش Deutsche Telekom سهم از حدود 44 درصد به بیش از 50 درصد است.

بین المللی تکنولوژی بازی (IGT) – ساز الکترونیکی, تجهیزات بازی و نرم افزار به دست آورده و 8 سنت در هر سهم خود را برای آخرین سه ماهه ضرب و شتم 3 سنت به اشتراک گذاری اجماع تخمین می زند. درآمد حاصل از سقوط کوتاه از انتظارات است. این شرکت گفت: این تاثیر از Covid-19 شروع به تنظیم در طول ماه مارس میان تعطیلی از قمار و سالن های بازی اما IGT گفت: این نقدینگی کافی برای آب و هوا این بیماری همه گیر.

تسلا (TSLA) – تسلا است zeroed در دو محل در تگزاس و اوکلاهما به عنوان سایت های ممکن برای یک کارخانه جدید با توجه به یک منبع آشنا تنگاتنگی با این خودروساز قصد دارد که به صحبت کرد CNBC.

بهترین خرید (BBY) – بهترین خرید شد به روز رسانی به “بهتر” از “بازار ” انجام” در Telsey گروه مشورتی که انتظار الکترونیکی خرده فروش برای بهره مندی از تغییر به کار در خانه و افزایش مصرف کننده تصویب e-commerce.

J. C. Penney (JCP) – خرده فروش برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت با برنامه ای برای کنترل دست به وام دهندگان و تقسیم به دو شرکت های جداگانه. یکی را نگه دارید, خرده فروشی, عملیات در حالی که دیگر می تواند یک سرمایه گذاری املاک و مستغلات اعتماد به برگزاری برخی از اموال این شرکت.

والت دیزنی (DIS) – دیزنی را بازگشایی بخشی از منطقه خرید در دیزنی چشمه رفت و آمد مکرر در فلوریدا روز چهارشنبه. این شرکت در حال اجرای انواع اقدامات ایمنی از جمله ماسک و تماس با ما گزینه های پرداخت.

فیات کرایسلر (FCAU) – فیات کرایسلر است که در مذاکرات به راه اندازی یک $6.8 میلیارد دلار خط اعتباری خواهد شد که تضمین شده توسط دولت ایتالیا ، خودروساز در تلاش است برای تقویت منابع مالی خود را به عنوان آن را با تاثیر از شیوع کروناویروس و همچنین ادامه آن برنامه ریزی با ادغام پژو پدر و مادر PSA Groupe.

Cinemark منابع (CNK) – Cinemark بود کاهش داد و به “خنثی” از “خرید” در B Riley FBR که اشاره به انواع عوامل منفی برای فیلم تئاتر اپراتور از جمله بدتر coronavirus وضعیت در برزیل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی