سهام ساخت بزرگترین حرکت در premarket: Merck Novavax, AutoZone, Crocs و بیشتر

ناصرو | No comments

نگاهی به برخی از بزرگترین محرک در premarket:

مرک (MRK) – به داروسازی اعلام کرد کسب خصوصی برگزار شد Themis که Covid-19 واکسن نامزد نزدیک است آزمایش های انسانی. این نیز قابل توجه یک واکسن با همکاری غیر انتفاعی واکسن محقق IAVI و همچنین با همکاری بخش خصوصی برگزار شد Ridgeback Biotherapeutics به منظور توسعه یک درمان ضد ویروسی برای Covid-19 بيمار.

Novavax (NVAX) – Novavax اعلام کرد راه اندازی آزمایش های انسانی آن تجربی coronavirus واکسن در استرالیا مریلند داروسازی مبتنی انتظار نتایج اولیه از مطالعه در ماه جولای. اگر آزمایشات ثابت می کند موفق خواهد شد و گسترش به ایالات متحده است.

AutoZone (AZO) – قطعات خودرو خرده فروش در گزارش سه ماهه درآمد از $14.39 هر سهم در مقایسه با $13.80 سهم اجماع برآورد. درآمد نیز ضرب و شتم پیش بینی به همان فروشگاه فروش کاهش یافت و فقط 1 درصد نسبت به 6.3 درصد کاهش انتظار می رود توسط تحلیلگران مورد بررسی توسط FactSet.

Hibbett ورزشی (HIBB) – ورزشی کفش و پوشاک خرده فروش به دست آورده و 31 سنت در هر سهم خود را برای آخرین سه ماهه ضرب و شتم اجماع برآورد از 19 سنت به اشتراک بگذارید. درآمد نیز در صدر پیش بینی. مقایسه-فروش فروشگاه سقوط 19.5% در میان شیوع کروناویروس اما کوچکتر از 34 درصد افت انتظار تحلیلگران بودند که مورد بررسی توسط Refinitiv. E-commerce فروش بیش از دو برابر در طول سه ماهه نسبت به سال قبل.

هرتز (HTZ) – هرتز برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت پس از مذاکرات با طلبکاران ثابت ناموفق است. کرایه اتومبیل شرکت کسب و کار نهفته شده است به شدت توسط Covid-19 بیماری همه گیر.

Gilead Sciences (زر اندود کردن) – جلعاد مبارزه با مواد مخدر remdesivir موثر در کمک به Covid-19 بيمار بازیابی سریع تر, با توجه به همکار-بررسی اطلاعات منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند. زمان بهبودی قطع شد و نزدیک به یک سوم یا حدود چهار روز – در مقایسه با بیماران با توجه به دارونما.

Molson Coors (شیر) – Molson Coors است furloughing نامشخص تعداد کارکنان در آمریکای شمالی و در اروپا و آبجو آبجو نیز تعلیق سه ماهه خود را به عنوان سود سهام به نظر می رسد به صرفه جویی در پول نقد. Molson Coors دیده می شود کسب و کار خود را با یک ضربه از همه گیر مربوط به بسته شدن از رستوران ها و کافه ها.

Crocs (CROX) – سازنده پلاستیک فوم کفش دیدم پرش به فروش 14 درصد در ماه مارس در مقایسه با سال پیش از آن. با توجه به NPD اطلاعات ذکر شده توسط وال استریت ژورنال آن را تنها یکی از 30 بالا کفش مارک های ردیابی شده توسط NPD نشان می دهد یک افزایش فروش در ماه.

Regeneron (REGN) – Regeneron خواهد خرید حدود 5 میلیارد دلار از سهام خود را از شرکت داروسازی سانوفی (SNY). شرکت سانوفی در حال حاضر دارای حدود 23.2 میلیون سهم در Regeneron و ادامه خواهد داد تا خود حدود 400000 سهم پس از فروش. همکاری مداوم بین این دو شرکت است که قدمت آن به سال 2003 – ادامه خواهد داد. به طور جداگانه Regeneron شد به روز رسانی به “اضافه وزن” از “برابر وزن” در ولز فارگو که اشاره به بهبود چشم انداز برای مواد مخدر مانند چشم با مواد مخدر Eylea و آسم با مواد مخدر Dupixent.

Take-Two Interactive (TTW) – The video game maker سهام به روز رسانی شد به “بهتر” از “بازار ” انجام” در BMO Capital که می بیند tailwinds از مصرف کنندگان ماندن در خانه در ادامه به نفع صنعت بازی های ویدئویی.

ویلیامز سونوما (WSM) – Telsey گروه مشورتی به روز رسانی خانمان خرده فروش سهام به “بهتر” از “بازار ” انجام” با استناد مداوم بهره مندی از آمریکایی ها پناه در میان دیگر عوامل مثبت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>