سهام ساخت بزرگترین حرکت در premarket: مک دونالد, 3M, Pfizer, هارلی-دیویدسون و بیشتر

نگاهی به برخی از بزرگترین محرک در premarket:

مک دونالد (MCD) – رستوران های زنجیره ای گزارش سه ماهه سود 66 سنت در هر سهم, شرمندک از 74 سنت به اشتراک گذاری اجماع برآورد. درآمد در آمد بالا وال استریت پیش بینی. مقایسه-رستوران فروش شد پایین 23.9% در سطح جهانی کمی گسترده تر از 22.8% اجماع برآورد. ایالات متحده قابل مقایسه فروش شد بهتر از حد انتظار در حال سقوط 8.7 درصد نسبت به یک اجماع برآورد یک 10.6 ٪ کاهش. مک دونالد نیز شاهد فروش قابل مقایسه بهبود پی در پی از طریق سه ماه از سه ماهه.

3M (MMM) – ساز مصرف صنعتی و بهداشتی-محصولات مراقبت از گزارش درآمد سه ماهه از $1.78 هر سهم را با 2 سنت افزایش سهم زیر تخمین می زند. درآمد نیز خجالتی از پیش بینی. این شرکت گفت: نتایج به طور قابل توجهی نهفته Covid-19 بیماری همه گیر.

Raytheon Technologies (RTN) – دفاع پیمانکار به دست آورده سه ماهه دوم سود 40 سنت در هر سهم بالاتر از 12 سنت به اشتراک گذاری اجماع برآورد. درآمد نیز ضرب و شتم تحلیلگران پیش بینی. Raytheon گفت: عملکرد آن را تحت تاثیر چالش های تجاری هوافضا.

فایزر (PFE) – به داروسازی ضرب و شتم برآورد 12 سنت به اشتراک گذاری با درآمد سه ماهه 78 سنت در هر سهم. درآمد نیز ضرب و شتم تخمین می زند. به طور جداگانه Pfizer و شریک BioNTech (BNTX) راه اندازی در اواخر دولت مطالعه خود را COVID-19 کانديد واکسن. اگر مطالعه موفق واکسن می تواند ارائه شده برای تایید اداره غذا و دارو در اوایل ماه اکتبر.

ستاره قطبی (PII) – تفریحی خودرو ساز گزارش درآمد سه ماهه از $1.30 هر سهم بیش از دو برابر برآورد اجماع 63 سنت به اشتراک بگذارید. درآمد نیز در آمد بالاتر از پیش بینی ها رو با 57 درصد افزایش در آمریکای شمالی فروش های خرده فروشی.

دکتر هورتون (DHI) – سازنده خانه دیدم سود سه ماهه آمده در 42 سنت یک سهم بالاتر از برآورد در $1.72 هر سهم. درآمد نیز در آمد بالا وال استریت پیش بینی کرد که آنچه از آن به نام “افزایش خریدار فوریت” به دلیل پایین بودن نرخ وام مسکن و عرضه محدود.

Harley-Davidson (گراز) – موتور سیکلت ساز نوشته شده غیر منتظره از دست دادن 60 سنت در هر سهم در مقایسه با انتظارات 4 سنت در هر سهم سود. درآمد بود و کمتر از پیش بینی های تحلیلگران و همچنین همه گیر آسیب دیده از فروش.

LabCorp (LH) – پزشکی آزمایشگاه اپراتور به دست آورده $2.57 هر سهم خود را برای آخرین سه ماهه بالاتر از $1.00 سهم اجماع برآورد. درآمد نیز بالاتر از پیش بینی های میان افزایش Covid-19 آزمون دوره. LabCorp ادامه به خودداری از هر گونه 2020 ارشاد با توجه به ابهامات اطراف این بیماری همه گیر.

شروین-ویلیامز (SHW) – رنگ ها و پوشش ساز به دست آورده $7.10 هر سهم خود را برای سه ماهه دوم بالاتر از اجماع برآورد $5.85 یک سهم. درآمد اندکی بالاتر از پیش بینی. در حالی که برخی از این شرکت در بازار بودند نهفته این بیماری همه گیر آن را افزایش انجام آن را به خودتان مربوط به رنگ فروش به مصرف کنندگان در خانه ماند و با توجه به Covid-19.

Intel (INTC) – Intel گفت Murthy Renduchintala آن رئیس مهندسی افسر ترک به chipmaker تنها چند روز پس از اینتل اعلام کرد که تاخیر در آن نسل بعدی 7 نانومتری تراشه. او به ترک این شرکت در Aug. 3 پس از پیوست اینتل در سال 2015 از رقیب chipmaker کوالکام (QCOM).

تلاش تشخیص (DGX) – تلاش گفت: Covid-19 تست دوره تا به حال رسید, تأثیر آزمون زمان چرخش. پزشکی آزمایشگاه اپراتور گفت: به طور متوسط در نتیجه بار در حال حاضر دو روز برای اولویت بیماران و هفت روز برای همه دیگران و اضافه کرد که تولید کنندگان در حال انجام همه آنها می توانند به مقادیر کافی از مواد شیمیایی و تست سیستم عامل است.

Bausch سلامت (BHC) – در یک کمیسیون بورس و اوراق بهادار تشکیل پرونده Glenview مدیریت سرمایه اعلام 5.9% سهم عمده ای در محصولات بهداشتی ساز و گفت: آن در نظر گرفته شده برای مطرح پیشنهادات در مورد Bausch عملیات و استراتژی.

تسلا (TSLA) – تسلا بود کاهش داد و به “underperform” از “بازار ” انجام” در برنشتاین در یک ارزیابی تماس بگیرید. این شرکت قیمت هدف برای خودروساز سهام باقی مانده در 900 $در هر سهم در مقایسه با روز گذشته نزدیک $1,539.60.

Garmin (GRMN) – Garmin گفت: آن سیستم باید ترمیم شود ظرف چند روز آینده پس از یک حمله سایبری که در زمان این سیستم پایین هفته گذشته است. آن را به طور گسترده ای گزارش شده است که تناسب اندام و دستگاه GPS ساز شد قربانی ransomware حمله اما Garmin نیست اذعان تقاضا و یا پرداخت باج.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme