نگاهی به برخی از بزرگترین محرک در premarket:

میسی (م) – در مقدماتی سه ماهه اول گزارش خرده فروش آن گفت: انتظار می رود درآمد حاصل از $3 میلیارد دلار 3.03 میلیارد دلار برای سه ماهه در مقایسه با برآورد $3.3 میلیارد دلار است. همچنین پیش بینی تر از حد انتظار از دست دادن به عنوان آن را همچنان به احساس تاثیر ویروس مرتبط با فروشگاه تعطیلی. میسی گفت: این انتظار می رود که اکثر فروشگاه ها خواهد شد با اواخر ماه ژوئن.

بهترین خرید (BBY) – الکترونیک خرده فروش به دست آورده و 67 سنت در هر سهم در سه ماهه اول سال بالاتر از 44 سنت به اشتراک گذاری اجماع برآورد. درآمد نیز در آمد بالاتر از پیش بینی. مقایسه-فروشگاه فروش کاهش 5.3% اما که کمتر از پیش بینی 10% افت.

BJ عمده فروشی (BJ) – انبار خرده فروش نزدیک به دو برابر 37 سنت به اشتراک گذاری اجماع برآورد با درآمد سه ماهه 69 سنت در هر سهم. درآمد شد و بالاتر از تخمین می زند که قابل مقایسه-فروشگاه فروش به استثنای سوخت رسید 27 درصد است. دیجیتال فروش افزایش یافت 350% در طول سه ماهه.

هورمل (HRL) – مواد غذایی تولید کننده سقوط یک پنی یک سهم کوتاه از پیش بینی های با درآمد سه ماهه 42 سنت در هر سهم. درآمد کمی بالاتر از وال استریت پیش بینی عصاره خالص فروش در حال رشد 6٪. هورمل نیز انصراف ارشاد با استناد به ویروس مربوط به عدم قطعیت است.

Under Armour (UAA) – ورزشی پوشاک ساز در نظر دارد به فروش 400 میلیون دلار در تبدیل خوانده شده یادداشت ارشد با توجه به کمیسیون بورس و اوراق بهادار تشکیل پرونده. فروش خواهد بود منوط به شرایط بازار و عوامل دیگر.

Medtronic (MDT) – پزشکی دستگاه ساز گزارش درآمد سه ماهه 58 سنت در هر سهم 10 سنت یک سهم کوتاه از تخمین می زند. درآمد نیز از دست رفته و پیش بینی. Medtronic ذکر تاخیر در اعمال جراحی الکتیو با توجه به Covid-19 شیوع است و نه ارائه راهنمایی به علت فقر و عدم قطعیت است. این شرکت همچنین اعلام کرد که 4 سنت افزایش سهم آن در سه ماهه سود سهام به 58 سنت در هر سهم.

L مارک های (LB) – L مارک های از دست رفته 99 سنت در هر سهم خود را برای آخرین سه ماهه گسترده تر از 72 سنت به اشتراک گذاری از دست دادن انتظار وال استریت. پوشاک خرده فروش درآمد آمد در زیر تخمین می زند و همچنین با victoria’s Secret فروش برش و تقریبا در نیمی از و حمام و بدن با این نسخهها کار انداختن فروش 18 درصد. همه از شرکت فروشگاه های بسته شده اند پس مارس 17 با توجه به شیوع کروناویروس.

Expedia (باغ) – Expedia گزارش سه ماهه از دست دادن $1.83 هر سهم نسبت به یک اجماع برآورد از دست دادن $1.23 هر سهم. این سفر شرکت خدمات درآمد در آمد کمی بالاتر از خیابان پیش بینی و Expedia گفته است که با دیدن نشانه هایی از بهبود تقاضا در این ماه است.

Take-Two Interactive (TTWO) – نگاهی به دو ضرب و شتم فروش انتظارات توسط یک حاشیه گسترده ای در آخرین سه ماهه با تشکر از خروش در بازی های ویدئویی فعالیت در میان کشور stay-at-home سفارشات. این شرکت گفت: آن بازی از جمله بازی محبوب NBA 2K و Grand Theft Auto franchises – انجام بهتر از حد انتظار در سراسر هیئت مدیره.

AstraZeneca (AZN) – AstraZeneca زده عرضه موافقت نامه برای آن Covid-19 کانديد واکسن در حال حاضر در حال توسعه مشترک با دانشگاه آکسفورد. این شرکت داروسازی گفت: آن را در حال حاضر ظرفیت یک میلیارد دوز از طریق 2020 و به 2021.

Schlumberger (SLB) – Schlumberger را تجدید سازمان خود را بالا مدیران, با توجه به یادداشت نوشته شده توسط مدیر عامل Olivier لو Peuch و دیده می شود خبر داد. نفتی شرکت خدمات نیز تحکیم آن 17 خطوط تولید به چهار بخش.

غاز کانادا (GOOS) – Canada Goose گذاشته 125 کارگران حدود 2.5 درصد از نیروی کار جهانی. لوکس گالری عکسهای فتوشاپی ساز گام برای مقابله با تاثیر Covid-19 در کسب و کار خود را.

مسترکارت (کارشناسی ارشد) – مسترکارت گفت: این امر اجازه می دهد تا کارکنان خود را برای ادامه کار از خانه تا ترس خود را از قرارداد Covid-19 فروکش. پرداخت processor گفت: آن را دوباره بررسی آن دفتر ردپای است و با توجه به تحکیم.

بوئینگ (BA) – بوئینگ امتیاز شد “بهتر” در پوشش در بازارهای سرمایه RBC. شرکت نت خطرات مرتبط با صنعت هواپیمایی به طور کلی و عدم قطعیت در اطراف بازگشت بوئینگ مبتنی 737 Max جت, اما گفت, سهام مطلوب ریسک/پاداش مشخصات و که این شرکت دفاع کسب و کار کم ارزش گذاری شده است.

فلکشن درمان (انعطاف پذیری) و روت نوازی (اموزش) بوستون علمی (BSX), Keurig, Dr Pepper (حزب دموکرات کردستان) – این سهام هستند و همه تحت فشار امروز صبح پس از اعلام عرضه سهام با اندازه های مختلف.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی