سهام ساخت بزرگترین حرکت در premarket: Lululemon, کاترپیلار, سونی, تسلا بوئینگ و بیشتر

نگاهی به برخی از بزرگترین محرک در premarket:

Lululemon (لولو) – Lululemon گزارش درآمد سه ماهه 22 سنت در هر سهم 1 درصد سهم زیر تخمین می زند. ورزشی پوشاک ساز درآمد نیز در زیر پیش بینی های میان ویروس مرتبط با فروشگاه تعطیلی. آن Lululemon اولین درآمد را از دست ندهید در سه سال اگر چه موفق به جبران برخی از آن از دست فروش فروشگاه با 70% افزایش در درآمد های دیجیتال.

کاترپیلار (CAT) – BMO Capital کاهش داد و تجهیزات سنگین ساز به “بازار ” انجام” از “بهتر” گفت: محدودیت های مالی برای هر دو شرکت های بزرگ و دولت های مشتریان را “پایمال کردن های بی شمار داخلی پیشرفت” در کاترپیلار.

سونی (SNE) – سونی پرده برداری بیش از دو دوجین از عناوین جدید خود را برای آینده 5 پلی استیشن کنسول بازی ویدئویی از جمله دنباله به آن محبوب “مرد عنکبوتی” و “Gran Turismo” عناوین. این کنسول است که انتظار می رود به بازار برای فصل تعطیلات سال جاری.

Southwest Airlines (عشق) – کردیت سوئیس به روز رسانی هواپیمایی سهام به “بهتر” از “خنثی است.” این شرکت احساس می کند باد از جنوب غرب است که به خوبی موقعیت بهره مندی از باز گشت در اوقات فراغت سفر به لطف “بهترین در کلاس” ترازنامه.

Perspecta (PRSP) – فعال سرمایه گذار جانا همکاران در زمان 5.9 درصد از سهام خود در Perspecta با توجه به کمیسیون بورس و اوراق بهادار تشکیل پرونده. جانا گفت: این امر به بحث مدیریت در مورد تغییراتی که می تواند منجر به فروش. Perspecta ارائه خدمات فن آوری اطلاعات برای مشتریان دولت.

ادوبی (ADBE) – Adobe ضرب و شتم برآورد 12 سنت به اشتراک گذاری با درآمد سه ماهه از $2.45 هر سهم. نرم افزار ارائه دهنده درآمد کمی زیر وال استریت پیش بینی. خط پایین رو افزایش از پرش در کارکنان از خانه اما ادوبی به سبک انتظار می رود جاری-درآمد سه ماهه و درآمد راهنمایی.

PVH (PVH) – PVH از دست یک تنظیم $3.03 هر سهم خود را برای آخرین سه ماهه گسترده تر از حد انتظار از دست دادن $1.67 هر سهم. پدر و مادر کالوین کلاین و دیگر مارک های پوشاک دیدم درآمد در آمده اندکی پایین تر از پیش بینی های تحلیلگران به عنوان بسیاری از فروشگاه های آن بسته شده در طول سه ماهه. PVH گفت که انتظار دارد درآمد خود را کاهش می شود حتی بیشتر تلفظ برای سه ماهه جاری.

تسلا (TSLA) – تسلا بود کاهش داد و به “کم وزنی” از “برابر وزن” در مورگان استنلی که یادداشت عوامل متعددی از جمله خودروساز نیاز برای بیشتر سرمایه کوتاه مدت فشار تقاضا و تکنولوژی رقابت است.

دیو و منفجر یاخوردکننده را (بازی) – دیو و منفجر یاخوردکننده گزارش سه ماهه از دست دادن $1.37 هر سهم نسبت به پیش بینی های از 85 سنت به اشتراک گذاری از دست دادن. رستوران های زنجیره ای درآمد نیز از دست رفته برآورد صدمه دیده توسط 56 درصد افت را وادار توسط ویروس های مربوط به بسته شدن.

بوئینگ (BA) – بوئینگ عقب کشیده خود را راه اندازی مجدد برای تولید 737 Max جت با توجه به وال استریت ژورنال. کاغذ گفت: جت ساز است گفت: کلید تامین کننده Spirit AeroSystems (SPR) به یخ به تازگی دوباره راه اندازی تولید قطعات در میان این ویروس ناشی از رکود در تقاضای سفر.

هرتز (HTZ) – هرتز خواسته ورشکستگی قاضی دادگاه به تصویب فروش حدود 247 میلیون سهام جدید با شرکت های کرایه اتومبیل وکلا گفت: اخیر قیمت ها در بازار سهام “به طور بالقوه در حال حاضر یک فرصت منحصر به فرد.”

حزب شهر (PRTY) – حزب لوازم خرده فروش در گزارش سه ماهه از دست دادن 28 سنت در هر سهم در مقایسه با پیش بینی های تحلیلگران از 19 سنت به اشتراک گذاری از دست دادن. درآمد نیز سقوط کوتاه از پیش بینی های قابل مقایسه با فروشگاه های فروش در حال سقوط بیشتر-از-انتظار 17.1%. حزب سیتی فروش ضربه گیر-مرتبط با فروشگاه تعطیلی با این شرکت اشاره کرد که فروش قابل مقایسه روند شده بود بهبود از طریق پایان ماه فوریه. سهام گرفتن افزایش پس از این شرکت اعلام کرد که 100 میلیون دلار اوراق قرضه معامله است که می تواند به کاهش بدهی های خود را 25٪.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme