سهام ساخت بزرگترین حرکت در premarket: Hasbro, مدرن, Albertsons, Biogen و بیشتر

نگاهی به برخی از بزرگترین محرک در premarket:

Hasbro (اتحاد) – این toymaker گزارش درآمد سه ماهه از 2 سنت در هر سهم از 23 سنت به اشتراک گذاری اجماع برآورد. درآمد هم در آمد خوبی از پیش بینی های صدمه دیده توسط فروشگاه تعطیلی و کمبود محصول با وجود قوی تقاضای مصرف کننده. این شرکت اضافه شده است که آن را می بیند و بهبود محیط زیست برای سه ماهه جاری.

Albertsons (ACI) – سوپر مارکت اپراتور به دست آورده $1.35 هر سهم خود را برای سه ماهه اول سال مالی 5 سنت یک سهم بالاتر از تخمین می زند. درآمد بود و در خط با وال استریت پیش بینی کرد که توسط یک 26.5% پرش در مقایسه با فروشگاه و دیجیتال فروش.

Avery Dennison (آوی) – سازنده برچسب و صنعتی مطابق با راه حل های گزارش تعدیل سود سه ماهه از $1.27 هر سهم 14 سنت بالا تخمین می زند و با درآمد کمی جلوتر از پیش بینی ها نیز هست. Avery Dennison می کند و انتظار می رود تا سال 2020 فروش و درآمد به کاهش هر چند آن را می بیند اخیر سه ماهه به عنوان تغار.

مدرن (MRNA) – مدرن گفت: آن را تا به حال دریافت اضافی $472 میلیون دلار در کمک های دولت برای توسعه آن Covid-19 کانديد واکسن و فاز 3 مطالعه در حال حاضر آغاز شده است.

Biogen (BIIB) – به داروسازی سهام شد و دو-به روز رسانی به “اضافه وزن” از “کم وزنی” در مورگان استنلی بر اساس در چشم انداز موفقیت Biogen به آلزایمر با مواد مخدر aducanumab.

جانسون و جانسون (JNJ) – Johnson & Johnson گفت: پیشنهاد نمایندگان مقررات مربوط به آن مواد مخدر حل و فصل ممکن است مادی تاثیر نتایج آن است. این شرکت گفت: کسانی که قوانین و مقررات می تواند به محدود کردن مالیات-معافیت مالیاتی حل و فصل پرداخت.

Kontoor مارک های (SIGNAL) – گلدمن ساکس صادر دو ارتقاء پوشاک ساز سهام به “خرید” از “فروش” گفت: تمام پیش بینی های منفی کاتالیزور برای ساز لی و شلوار جین Wrangler در حال حاضر به تصویب آمده و شده است به سهام قیمت. این منفی شامل برآورد درآمد بازنگری و سود سهام را کاهش دهد.

Intel (INTC) – اینتل قرار داده شده دستور برای 6-نانومتری تراشه با تایوان نیمه هادی (TSM) با توجه به گزارش در چین بار. انتشار گفت: دو chipmakers را شروع همکاری در نیمه دوم این سال است. اینتل سهام به شدت کاهش یافته بود روز شنبه پس از شرکت اعلام کرد که تاخیر در آن 7 نانومتری تراشه.

SAP (SAP) – SAP خواهد spinoff Qualtrics از طریق ارائه عمومی اولیه کمتر از دو سال پس از آن را خریداری مستقر در ایالات متحده شرکت برای 8 میلیارد دلار است. آلمانی نرم افزار کسب و کار غول شده بود با انتقاد توسط سرمایه گذاران برای overpaying برای Qualtrics که دارای تخصص در اندازه گیری آنلاین ضریب اطمینان مصرف کننده.

Garmin (GRMN) – Garmin تجربه جهانی قطع برق از سیستم های آن با توجه به توجه داشته باشید در وب سایت خود را. Garmin نداد بیشتر اما گزارش های متعدد می گویند تناسب اندام و دستگاه GPS ساز است قربانی یک ransomware حمله. این شرکت گزارش شده است که خواسته به پرداخت 10 میلیون دلار به سیستم های آن است.

بوئینگ (BA) – بوئینگ قصد دارد برای به تاخیر انداختن معرفی جدید خود را 777X جت تا یک سال با توجه به منابع صحبت کرد که به CNBC. تاخیر است که با توجه به کاهش جت تقاضا ناشی از Covid-19 همه گیر و منابع می گویند یک اطلاعیه رسمی در می آیند این هفته است.

AstraZeneca (AZN) – AstraZeneca خواهد پرداخت تا 6 میلیارد دلار به ژاپنی داروسازی Daiichi Sankyo در دومین میلیارد سرطان مواد مخدر همکاری در یک سال بین دو شرکت.

General Mills (GIS) – غذا ساز تقویت صفوف تولید همکاران به دیدار با یک افزایش در بسته بندی مواد غذایی و تقاضا. رئیس زنجیره تامین و جهانی کسب و کار راه حل های افسر جان کلیسا گفت: Dow Jones با افزایش تعداد شرکای تجاری تولیدی می تواند به عنوان بالا به عنوان 20٪.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر