نگاهی به برخی از بزرگترین محرک در premarket:

دیری (د) – تجهیزات ساخت و ساز, ساز, گزارش مالی سه ماهه دوم درآمد از $2.11 هر سهم در مقایسه با اجماع برآورد $1.62 به اشتراک بگذارید. درآمد خود را افزایش می به عنوان به خوبی. دیری گفت: این انتظار جهانی فروش تجهیزات به سقوط 30% به 40% در این سال به عنوان Covid-19 همه گیر وزن در تقاضا.

Alibaba (بابا) – چین-based e-commerce غول ضرب و شتم تخمین می زند در هر دو بالا و پایین خطوط مالی خود را برای سه ماهه چهارم و در صدر $1 تریلیون دلار در حجم ناخالص کالا برای اولین بار در فقط-نتیجه سال مالی. Alibaba بهره مند از افزایش در خرید آنلاین با توجه به شیوع کروناویروس.

Foot Locker (FL) – Foot Locker از دست داده و 67 سنت در هر سهم خود را برای آخرین سه ماهه گسترده تر از 25 سنت یک سهم از دست دادن است که وال استریت انتظار بود. ورزشی کفش و پوشاک خرده فروش درآمد نیز از دست رفته می فروش قابل مقایسه ياوه گسترده تر از حد انتظار 42.8%. Foot Locker نیز به طور موقت به حالت تعلیق سه ماهه سود سهام.

Lululemon (لولو) – Lululemon گفت: این بازگشایی بیش از 150 از آن مکان های خرده فروشی با ورزشی پوشاک ساز برنامه ریزی برای بازگشایی حدود 200 بیشتر فروشگاه های بیش از دو هفته آینده. این نهاد مجموعه ای جدید از بازگشایی دستورالعمل از جمله افزایش تمیز کردن تغییر ساعت و محدودیتی برای تعداد مشتریان یک فروشگاه در هر زمان.

Palo Alto Networks (PANW) – پالو آلتو گزارش درآمد سه ماهه از $1.17 هر سهم نسبت به یک اجماع برآورد 94 سنت به اشتراک بگذارید. این cybersecurity درآمد شرکت نیز ضرب و شتم وال استریت پیش بینی و آن را ” بهره مندی از افزایش مداوم در کنترل از راه دور کار می کند.

Nvidia (NVDA) – Nvidia ضرب و شتم برآورد 11 سنت به اشتراک گذاری با درآمد سه ماهه از $1.80 هر سهم. گرافیک chipmaker درآمد نیز ضرب و شتم پیش بینی. Nvidia داد خوش بین هوا در افزایش تقاضا برای آن تراشه های مورد استفاده در مراکز داده.

Hewlett Packard Enterprise (HPE) – Hewlett Packard Enterprise 7 سنت کاهش یافت و سهم کوتاه از برآورد با درآمد سه ماهه 22 سنت در هر سهم. شرکت ابر رایانه درآمد شرکت نیز کاهش یافت و با HPE کسب و کار نهفته قابل توجهی شیوع کروناویروس. این شرکت همچنین پرده برداری از یک هزینه-طرح توجیهی برش و طراحی شده برای صرفه جویی حداقل 1 میلیارد دلار تا سال 2022.

حروف الفبا (GOOGLE) – نماینده مشاور ISS توصیه می شود که سهامداران رای در برابر اجرایی پرداخت طرح های پیشنهادی در Google پدر و مادر نشست سالانه در ماه ژوئن. ISS با انتقاد از این طرح به عنوان “outsized جوایز که به اندازه کافی عملکرد مبتنی بر.”

Splunk (SPLK) – Splunk گزارش سه ماهه از دست دادن از 56 سنت در هر سهم یک پنی به اشتراک گذاری کوچکتر از وال استریت انتظار داشتند. درآمد در آمد کوتاه از پیش بینی اما ساز از تجزیه و تحلیل داده های نرم افزار گفت: این انتظار می رود قوی تر تقاضا برای خدمات ابری به عنوان بیشتر مردم تغییر به کار از خانه.

آی بی ام (IBM) – IBM قطع خواهد شد نامشخص تعداد مشاغل, اولین کاهش نیروی کار تحت مدیر عامل جدید Arvind کریشنا که در زمان بیش از Ginni Rometty در اوایل این سال است. یک فرد آشنا با آی بی ام قصد دارد گفته وال استریت ژورنال که چندین هزار کارگر در حال به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار.

e.l.f. زیبایی (جن) – شرکت دو برابر وال استریت انتظارات با درآمد سه ماهه از 10 سنت در هر سهم. لوازم آرایشی خرده فروش درآمد نیز در صدر تخمین می زند. این شرکت گفت: این بیماری همه گیر نهفته است فروش آن و این انتظار همچنان تاثیر منفی تا مصرف کنندگان به حالت عادی بازگشت الگوهای خرید.

راس فروشگاه (ROST) – راس فروشگاه گزارش سه ماهه از دست دادن و 87 سنت در هر سهم تعجب آور است که تحلیلگران انتظار داشتند سود از 3 سنت به ازای هر سهم. تخفیف خرده فروش درآمد نیز سقوط کوتاه از برآورد به عنوان coronavirus شیوع آن مجبور به بستن فروشگاه ها اما راس می گویند از آن شروع به بازگشایی فروشگاه در هفته گذشته.

Deckers (عرشه) – Deckers به دست آورده و 57 سنت در هر سهم خود را برای سال مالی سه ماهه چهارم, خوب, بالاتر از 9 سنت به اشتراک گذاری اجماع برآورد. سازنده UGG چکمه و صندل Teva ارسال شده درآمد که در بالا پیش بینی, اگر چه آن گفت این است که در مواجهه با چالش های ناشی از ویروس های مربوط به فروشگاه خاموش شدن ناگهانی. Deckers است نه ارائه راهنمایی برای سال مالی جاری با توجه به عدم احاطه به همه گیر تاثیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی