بازار سهام ثروتمندترین ارزیابی در 18 سال حتی به عنوان سود چشم انداز بدتر

ناصرو | No comments

یک عابر پیاده با پوشیدن ماسک محافظ پیاده گذشته یک سوار کردن Isabel Marant فروشگاه بسته در محله سوهو نیویورک, ایالات متحده آمریکا روز شنبه, مارس 11 سال 2020 است.

جورج Ehteredge | بلومبرگ | گتی ایماژ

حتی با کاهش کارکنان تعداد سر که به احتمال زیاد بیش از حد 30 میلیون, شرکت هنوز سود فشار در اقتصاد خواهد شد که به طور چشمگیری retooled توسط coronavirus.

در حالی که کسب و کار صرفه جویی در پول در اشتغال آنها هنوز هم کم خونی و تقاضا قیمت ها در حال سقوط در یک رکورد سرعت و بی شمار از موانع دیگر محور در چگونه آنها را بازگشایی هنگامی که آنها در نهایت می تواند دوباره آنلاین.

سهام هر چند در حال صف آرایی در این صورت از لحاظ تاریخی افتضاح اقتصادی اعداد در یک شرط بندی بر روی حاشیه سود بالاتر و تهاجمی بازیابی است که به نظر می رسد به طور فزاینده ای خطرناک است.

“این رالی بزرگ ما دیده ایم در سهام این اصول که در آن بر اساس به نظر می رسد بسیار لرزان گفت:” جیمز نایتلی ارشد بین المللی اقتصاد در نشستند. “از نظر ایالات متحده به طور خاص, شما در حال رفتن به اجتماعی فاصله داستان باقی مانده برای ماه ها و ماه. مصرف کننده اضطراب است به احتمال زیاد باقی می ماند با ما برای ماه ها و ماه. محدودیت های مسافرتی در حال رفتن به در محل باقی می ماند. میراث 35 تا 40 میلیون آمریکایی از کار من است که به ویژه محیط زیست برای گرفتن خوب رشد درآمد.”

در واقع در سه ماهه اول سال 86% S&P 500 شرکت گزارش سود در مسیر سقوط 13.6 درصد به FactSet. خواهد بود که بدترین سه ماهه در حدود 11 سال و این اخبار تنها برای دریافت بیشتر ملال انگیز. پیش بینی برای بقیه سال را ببینید 40.6% افت در Q2 23% کاهش در Q3 و 11.4 درصد در Q4 برای شاخص است که در حال حاضر تجارت در پر زرق و برق 20.4 بار جلو, درآمد, ثروتمند ترین سطح در 18 سال است.

که می آید در برابر یک پس زمینه از یک 14.7% نرخ بیکاری و حداقل 20.5 میلیون شغل از دست رفته در ماه آوریل با توجه به وزارت کار اعداد است که بدترین از زمان رکود بزرگ و تقریبا مطمئنا درک اشتغال شیرجه رفتن. در بالا از آن شاخص پایۀ بهای مصرف کننده شاهد بزرگترین آن یک ماه رها در تاریخ برای اطلاعات قصد بازگشت به سال 1957 میلادی نشان می دهد که کسب و کار باید کمی قیمت گذاری قدرت.

چالش های پیش رو

هنوز بازار شده است در رالی حالت از اواخر ماه مارس زمانی که فدرال رزرو متعهد خرید اوراق قرضه برنامه ای است که ادامه خواهد داد تا زمانی که اقتصاد رو دوباره روی پای خود. S&P 500 است تا حدود 30% پس از آن, مارس 23 کم در میان سراسیمگی از مالی و پشتیبانی پولی که غالب چشم انداز سوء نیت بازیابی.

“عظیم کاهش تقاضا بدان معنی است که این موجودی برآمدگی,” نایتلی گفت. “که به معنی کاهش قیمت در آینده از طریق. حاشیه سود در حال رفتن تحت فشار باقی می ماند. سپس دوباره شما به دنبال شرکت هایی هستند که از جان گذشته برای پول نقد به طوری که آنها ممکن است در مورد سود شرکت. آنها فقط رفتن به از جان گذشته برای پول نقد.”

سه ماهه اول S&P 500 حاشیه سود حدود 9.5 درصد از 11% از یک سال پیش است اما هنوز نسبتا سالم است.

رفتن به جلو هر چند مسئولان شرکت خواهد شد که بسیار برای اندیشیدن به هنگام ارزیابی چشم انداز خود را. پارامونت خواهد بود که نه تنها چگونه به زودی اقتصاد می تواند راه اندازی مجدد بلکه آنچه که اتفاق می افتد پیش اگر یکی دیگر از coronavirus موج بازدید بعد از آن در سال.

آنها همچنین ملاحظات سیاسی: انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر و ساختار قدرت در کنگره حلق آویز در تعادل است.

“که این معضل برای سیاستگذاران این معضل برای اقتصاد است. این یک دوراهی قرار گرفت چرا که حق آن را عدم اطمینان است که هنوز هم نفوذ توانایی برای ارائه به ارشاد گفت:” کوئینسی Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی. “مدیران و CFOs در حال کار بر روی سناریوهای مختلف و کسانی که حالات عبارتند از اخراج اگر اقتصاد نیست دست آوردن شتاب در پایان سال است.”

دائمی یا موقت ؟

مارس شغل گزارش نشان داد که حدود 80 درصد از موقعیت های از دست داده بودند furloughs معنی موقت و نه دائمی کاهش است. اما دیگر خاموش شدن ادامه می دهد و عمیق تر شیرجه در مصرف کننده و کسب و کار, اعتماد به نفس سخت تر از آن خواهد بود توجیه آوردن آن را کاهش دهد.

تحقیقات اخیر در دانشگاه شیکاگو تخمین زده است که 42 درصد از اخیر اخراج دائمی خواهد بود با توجه به “تیز همه گیر ناشی از افزایش در حقوق صاحبان سهام بازگشت پراکندگی در سراسر شرکت.”

اخراج و خود را پایین خط تاثیر, به احتمال زیاد خواهد بود بخش خاص گفت: هنر هوگان رئیس استراتژیست بازار در منابع ملی.

“ما تامل همه این انواع ورودی های بسیاری به عنوان آنها در حال حاضر تحت تاثیر این راه همه ما در حال کار از خانه. آن را تا حد زیادی وابسته به بخش خود را,” او گفت:. “اگر ما فکر می کنم ما می تواند در ظرفیت ما عمل در قبل از Covid-19 با مردم کمتر که یک امتیاز مثبت برای حاشیه. من فقط نمی چه می دانم چه محاسبات که در آن وجود دارد.”

یک ورودی خواهد بود املاک و مستغلات — به عنوان حفظ کارکنان حرکت برای کار دائم-از-خانه موقعیت وجود دارد نمی تواند به عنوان مقدار فضای مورد نیاز به آنها را. در همان زمان شرکت ها به دنبال حفظ امن اجتماعی فاصله نمی خواهد بود قادر به بسته کارگران هم به عنوان محکم.

تکنولوژی نیز خواهد بود توجه عمده با شرکت های در حال حرکت به سمت پیدا کردن راه هایی برای انجام بیشتر با اتوماسیون. اما شرکت هایی که با چوب اخراج های دسته جمعی و همچنین خطر آسیب به خود را با نام تجاری گفت: Robert بالا و پایین رفتن سر از سیاست سرمایه گذاری و استراتژی گروه در Silvercrest مدیریت دارایی ها.

بالا و پایین رفتن می بیند بازار سهام رالی در حال حاضر پشتیبانی می کند در درجه اول توسط شرکت شده اند که قادر به ادامه عملیات را از طریق بحران و در واقع شده اند قادر به حفظ حقوق و دستمزد. به طور کلی به نظر او دراز مدت چشم انداز بازار به عنوان “مطلوب” و همچنان “با احتیاط خوش بینانه است.”

“برخی از مناطق از اقتصاد هستند به احتمال زیاد به طور دائم دچار اختلال که در آن تقاضا تقریبا به طور کامل از بین برود و این حقوقی واجد شرایط در میان کسانی که به احتمال زیاد تغییر از موقت [اخراج] به دائمی,” او گفت:. “در حالی که این ممکن است باعث شود برخی از تخریب خلاق آن را نیز ممکن است متاسفانه باعث شود دیگران به شکست بودند که در غیر این صورت خوب است.”

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>