آتی سهام ثابت پس از نزدک بازدید ضبط برای شروع سه ماهه سوم

قراردادهای آتی به عمده شاخص های سهام ایالات متحده برگزار ثابت پنج شنبه شب به عنوان سرمایه گذاران نگاه به آینده به دو شغل گزارش روز پنج شنبه این هفته آخرین روز از معاملات.

میانگین صنعتی داو جونز آتی تضعیف 13 امتیاز نشان می دهد باز سقوط 0.2% زمانی که به طور منظم تجارت رزومه در روز پنج شنبه. S&P 500 آتی با اشاره به باز مشابه کاهش در حدود 0.15% در حالی که Nasdaq-100 آتی نشان داد باز در اطراف flatline.

پس از ساعت حرکت چهارشنبه شب به دنبال بازار در اولین روز معاملاتی در سه ماهه سوم. هر دو شاخص S&P 500 و Nasdaq Composite به دست آورد در طول جلسه به طور منظم در روز شنبه با دومی پریدن بیش از 1% به بالا.

هر چند میانگین صنعتی داو جونز عقب مانده در روز چهارشنبه با متوسط از دست دادن هر سه شاخص های عمده در مسیر به صورت قابل ملاحظه هفتگی داشت. S&P 500 و Dow و نزدک کامپوزیت هستند تا 3.5 درصد و 2.8 درصد و 4 درصد به ترتيب از روز جمعه نزدیک است.

بازارهای ایالات متحده خواهد بود بسته شده در روز جمعه برای جولای چهارم تعطیلات.

اگر معامله گران معتبر چهارشنبه دستاوردهای به خوش بینی بیش از یک Covid-19 واکسن در حال توسعه توسط شرکت Pfizer و BioNTech پنجشنبه به مشاغل متعدد و گزارش برچسبها زیادی به تعطیلات آخر هفته.

نزدیک تماشا ماهانه اشتغال گزارش منتشر شد پنج شنبه از ساعت 8:30 صبح ثابت کرده است که دشوار است برای ناظران بازار به هوا از اواخر. ماه گذشته اقتصاددانان پیش بینی از دست دادن 8 میلیون شغل در ماه مه و اقتصاد به دست آورد 2.5 میلیون اشتغال در عوض.

اقتصاددانان انتظار دارند که نزدیک به 3 میلیون شغل ایجاد شد در ماه ژوئن به عنوان شرکت های rehired کارگران آنها اجازه دهید که در اقتصاد تعطیل. اجماع تخمین همچنین پیش بینی نرخ بیکاری در حال سقوط به 12.4 درصد از 13.3 درصد در ماه مه.

در ضمن هفتگی مدعیان اطلاعات نیز منتشر خواهد شد پنج شنبه صبح.

هفتگی ادعا می کند داده ها را فراهم خواهد کرد وال استریت با احساس بهتری از چگونه بسیاری از آنها هنوز هم جمع آوری مزایای بیکاری یک چهره شناخته شده به عنوان ادامه ادعا می کند. هفته گذشته وزارت کار گفت: هنوز هم وجود دارد نزدیک به 20 میلیون جمع آوری خارجه مزایای بیکاری در هفته منتهی به 20 ژوئن.

یکی دیگر از 1.38 میلیون نفر از کارگران انتظار می رود که در زمینه ادعاهای اولیه دولت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به پایین از 1.48 میلیون دلار از هفته قبل است.

CNBC پتی Domm کمک گزارش.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر