آتی سهام کمی بالاتر, مایکروسافت میریزد 2.2% پس از گزارش درآمد

قراردادهای آتی به عمده شاخص های سهام ایالات متحده اندکی بالاتر صبح روز پنجشنبه به عنوان سرمایه گذاران تجزیه از طریق کشت و درآمد شرکت ها در غیر این صورت مثبت هفته.

در حدود 4:05 صبح و شاخص میانگین صنعتی داوجونز آینده افزایش 101 امتیاز بنحوی باز کسب 92 امتیاز زمانی که به طور منظم تجارت رزومه در روز پنج شنبه. S&P 500 و Nasdaq-100 آتی هر دو حاشیه بالاتر است.

وال استریت توجه در بعد از ساعات معاملات جمعه شب متمرکز بود در اطلاعیه درآمد از چندین شرکت های ایالات متحده, اما به خصوص مایکروسافت و خودروساز تسلا.

با وجود بهتر از حد انتظار آمار و ارقام غول نرم افزاری مایکروسافت سهام کاهش یافت و به اندازه 3% در بعد از ساعات معاملاتی. هر چند این شرکت نتایج تا حد زیادی مثبت مایکروسافت گفت: آن معاملاتي مجوز خرید و آهسته ادامه داد و فرعی LinkedIn شد منفی نهفته ضعیف بازار کار.

تسلا در ضمن منفجر گذشته تحلیلگر انتظارات و ارسال شده به چهارمین سه ماهه متوالی از سود باز کردن درب برای شرکت گنجاندن در S&P 500. به جز یک بار اتهامات تسلا سه ماهه دوم سود هر سهم $2.18 شد و بالاتر از 3 سنت به ازای هر سهم انتظار تحلیلگران نظرسنجی توسط Refinitiv.

ایلان خودروساز نیز گفت: این مجموعه “را برای موفقیت نیمه دوم” و تصریح کرد هدف خود را از ارائه 500,000 وسایل نقلیه در این سال است.

پس از ساعت حرکت می کند به دنبال یک مثبت به طور منظم جلسه روز چهارشنبه با شاخص های عمده تمام ارسال متوسط سود در هر دو واکسن و فدرال محرک اطلاعیه ها.

میانگین صنعتی داو جونز به پایان رسید و بعد تا 165.44 امتیاز یا 0.6% با مک دونالد و مایکروسافت کمک بیشتر به شاخص. S&P 500 نیز افزایش یافت در مورد 0.6% به عنوان آب و برق و املاک و مستغلات سرمایه گذاری تراست led گسترده تر در بازار بالاتر است. شاخص Nasdaq Composite در ضمن 0.2%.

سه شاخص هستند تا 1.25%, 1.59% و 1.9 درصد برای این هفته است.

سهام گرفتار یک روز صبح پس از پیشنهاد آمریکا موافقت به پرداخت داروسازی فایزر آلمان و شریک BioNTech نزدیک به 2 میلیارد دلار برای 100 میلیون coronavirus واکسن اگر نامزد خود را ثابت می کند هر دو امن و موثر است.

سهام ایالات متحده نیز بسیج نسبت به پایان جلسه روز چهارشنبه پس از منابع CNBC گفت که کنگره جمهوری خواهان با وزن یک فرمت از سیراب به پایین فدرال مزایای بیکاری از طریق پایان سال است.

روز پنج شنبه وزارت کار را انتشار آخرین گزارش هفتگی مدعیان. هفتگی آمار و ارقام ارائه وال استریت با بینش انتقادی در مورد چگونه بسیاری از آمریکایی ها همچنان به جمع آوری مزایای بیکاری شناخته شده به عنوان ادامه ادعا می کند.

یکی دیگر از 1.3 میلیون نفر از کارگران انتظار می رود زمینه برای اولین بار ادعای دولت برای مزایای بیکاری در هفته منتهی به 18 جولای.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر