آتی سهام جلو و عقب یک روز پس از S&P 500 بازگشت به قلمرو مثبت برای سال

ناصرو | No comments

قراردادهای آتی به عمده شاخص های سهام ایالات متحده کاهش یافت و در اوایل روز شنبه اندکی پس از S&P 500 شاخص بازگشت به قلمرو مثبت برای سال.

میانگین صنعتی داو جونز آتی پیشنهاد باز کردن کاهش حدود 350 امتیاز زمانی که تجارت رزومه در روز سه شنبه. S&P 500 و Nasdaq-100 آتی نیز با اشاره به پایین باز کنید.

این حرکت در اوایل روز شنبه به دنبال رشد سریع در وال استریت در روز قبل از آن با S&P 500 از بازگشت به قلمرو مثبت برای سال 2020 به عنوان ترس بیش از coronavirus ادامه دادن راه برای خوش بینی در مورد بازگشایی اقتصاد آمریکا.

S&P 500 پریدم 1.2% یا 38.46 امتیاز به 3,232.39 در روز دوشنبه جلسه به طور منظم و مثبت برای سال در مورد چهره ها پس از فصل بهار و نگرانی از ویروس. شاخص بازار گسترده ای است که در حال حاضر بیش از 47 درصد آن مارس کم است. در یک نقطه در این سال شاخص S&P 500 به پایین بود بیش از 30 درصد از آن اوج تمام وقت. آن را در حال حاضر مثبت برای سال 2020 0.05%.

شاخص Nasdaq Composite با رشدی 1.1 درصدی در روز دوشنبه و ضربه خود را تازه و بالا آوردن آن سال به روز پیشرفت به 10.6%. میانگین صنعتی داو جونز در ضمن اضافه 461 امتیاز یا 1.7% پیرایش آن سال-به روزترین ضرر و زیان به 3/3 درصد.

معامله گران می گویند بازار داغ رگه بیش از دو ماه گذشته در بخش های بزرگ به لطف اعتماد به نفس در مورد بازگشایی اقتصاد ایالات متحده و یک مجموعه از دولت محرک.

“داده های اخیر نقاط مانند شغل گزارش و نه-که-بد-به-می ترسید شرکت به روز رسانی سوخت این دیدگاه که بدترین کاهش می تواند پشت سر ما” یک تیم از RBC Captial بازارهای anaylysts گفت: مشتریان از روز شنبه. “خطر در تجارت واقعا به دست آوردن کشش. ارزیابی مشخصی را برای صعود تاریخی در بسیاری از صنعتی زیر بخش سیگنالینگ قوی بازیابی است که به طور بالقوه در نظر گرفتن نگه دارید.”

بازار خوشبین با اشاره به بهبود اقتصادی سیگنال های برای جدید ترین تظاهرات از جمله دولت مراتب بهتر از حد انتظار گزارش اشتغال ایالات متحده در هفته گذشته است. وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گفت اقتصاد اضافه شدن 2.5 میلیون شغل در یک رکورد است. اقتصاددانان در نظرسنجی توسط داو جونز پیش بینی کرده بود یک قطره از بیش از 8 میلیون نفر است.

همه در S&P 500 است تا 10.3 درصد بیش از ماه گذشته و با 8.75 درصد بیش از سه ماه گذشته است. خیلی از کسانی که دستاوردهای شده اند با تشکر از به اصطلاح بازگشایی تجارت, کسانی که سهام که سود بیشتر اگر تمام Covid-19 precations و کسب و کار تعطیل شده بود.

هواپیمایی سهام که swooned در ماه مارس در میان محدودیت های مسافرتی و سرایت ترس شده اند یکی از قوی ترین گروه از اواخر. دلتا ایالات و خطوط هوایی آمریکا هستند تا 62.7%, 91.5 درصد و 100.3 درصد در ماه گذشته به تنهایی. یکی دیگر از “بازگشایی” گروه کروز خط اپراتورهای کارناوال و نروژی کروز خط هستند تا 75.3% و 116 درصد بیش از مدت مشابه.

Netflix — سهام است که بهره مند از مردم در خانه ماندن است و underperformed در هفته های اخیر — تضعیف 0.3% در روز دوشنبه و افزود: به 3.69% از دست دادن در ماه. آمازون تا 6 درصد بیش از 30 روز گذشته — نیز عملکرد ضعیفی S&P 500 در طول ماه گذشته تا 6.07% در مقابل بازار 10.3%.

فرصت های شغلی اطلاعات و کسب و کار کوچک خوش بینی اعداد در انتظار سرمایه گذاران در روز سه شنبه در حالی که شرکت های جویدنی, GameStop و تیفانی در حال میله میله به گزارش درآمد سه ماهه.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>