افراد منتظر در صف برای رای دادن در یک دموکرات در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری در خارج از همیلتون دبیرستان در میلواکی ویسکانسین در 7 آوریل سال 2020 است.

کمیل Krzaczynski | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

چندین ایالت در حال آماده سازی برای coronavirus به گذشته از طریق سقوط, با این انتظار که این بیماری همه گیر را تحت تاثیر قرار خواهد رای گیری در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

در سراسر کشور همه گیر اتحادش را تغییر راه مردم رای بدهند و این معلوم نیست که آیا این تغییرات را تبدیل به هنجار جدید.

متحده, North Carolina, هاوایی, دلاور و آلاباما در حال برنامه ریزی برای اجرای دقیق تر روش های تمیز کردن در نظر سنجی مراکز. دیگران طوفان مغزی چگونه به جای همسر نظرسنجی کارگران و داوطلبان که ممکن است ترس به کار با توجه به پتانسیل قرار گرفتن در معرض ویروس.

رای گیری از طریق پست تحت توسعه در کشورهای مختلف, در حالی که دیگران در نظر راههای جایگزین را در شخص رای گیری امن تر است.

دولت رای گیری مقامات گفته CNBC آنها در حال آماده سازی برای سقوط انتخابات با پیش بینی های اجتماعی که فاصله دستورالعمل باقی خواهد ماند.

ترس از ابتلا و گسترش این ویروس در میان گروه های زیادی در حال حاضر بسیاری از کشورهای عقب راندن خود را در انتخابات مقدماتی, آخرین مانع برای رای دادن مقامات.

اگر این بیماری همه گیر به حال اتفاق افتاده است اکثر متحده در این زمان خواهد بود به احتمال زیاد از طریق سازماندهی خود را نامزد مسابقات. برخی از مقامات گفت CNBC آنها هنوز در حال برنامه ریزی برای انتخابات ریاست جمهوری در پاییز چرا که آنها هنوز هم در حال ساخت ترتیبات برای خود شرکت کنند ،

نبراسکا اولیه شنبه است. “ما در حال حاضر تمرکز اصلی انتخابات و هنوز هیچ برنامه ای برای انتخابات عمومی در ماه نوامبر گفت:” Cindi آلن نبراسکا دستیار وزیر امور خارجه.

اورگان در حال آماده سازی برای مقدماتی حزب دموکرات در مارس 19. آیووا است که سنا اولیه برای برنامه ریزی ژوئن 2, تمرکز است که وزیر امور خارجه کشورمان …

اما کشورهای دیگر در حال حاضر پیدا کردن خود را در وسط آماده سازی برای نوامبر. 3 روز انتخابات.

آماده شدن برای ماه نوامبر

چند متحده گفت CNBC آنها صرف پول بیشتر در این سال در تمیز کردن وسایل برای ضد عفونی کردن رای گیری مناطق.

نظرسنجی کارگران در کارولینای شمالی را دریافت تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش و ضد عفونی کننده دست گفت: Patrick Brodie هیئت انتخابات’ اطلاعات عمومی افسر. آلاباما همسان بخشی از پول اختصاص داده شده به دولت توسط مراقبت در عمل به 2 تریلیون دلار فدرال بسته محرک و انتظار دارد که برخی از آن به صرف تمیز کردن مواد و تجهیزات حفاظتی با توجه به فضل Newcombe مطبوعاتی وزیر به وزیر امور خارجه ،

کارکنان Franklin County مدیره از انتخابات اقدامات لازم برای پاکسازی ایستگاه های رای گیری و موقت انتخابات پاکت ایستگاه به طوری که ساکنان اوهایو که واجد شرایط برای رای دادن در فرد در فرانکلین کانتی مدیره از انتخابات ستاد می توانید انجام دهید بنابراین در آوریل 28, 2020 در کلمبوس, اوهایو.

متی هچر | گتی ایماژ

میسوری و دلاور مقامات گفته CNBC آنها همچنین برنامه ریزی برای ارائه بیشتر در تمیز کردن وسایل. هاوایی یکی از پنج کشور هستند که به طور کامل رای-با-پست الکترونیکی انتخابات است “تهیه نظافت و بهداشت محصولات برای رای دهندگان خدمات در مراکز شمارش مراکز” گفت: Nedielyn بونو سر از رای دهندگان خدمات در دفتر دولت از انتخابات است.

همچنین این نگرانی وجود دارد که ممکن است به اندازه کافی نظرسنجی کارگران که تمایل به انحراف مسن به ستاد انتخابات عمومی. مسن نظرسنجی کارگران ممکن است آن را در ماه نوامبر به دلیل ترس از ابتلا به این ویروس است که اغلب باعث می شود سالمندان به رنج می برند بیشتر علائم شدید. در حال حاضر دلاور است “دیده می شود برخی از لغو نظرسنجی از کارگران به دلیل اضطراب در اطراف COVID-19 وضعیت” با توجه به دولتی انتخابات, کمیساریای آنتونی Albence.

در انتظار افت پتانسیل در تعدادی از نظرسنجی کارگران چندین ایالت خود را آغاز کردند استخدام سال زودتر از حد معمول بهره برداری به مدارس و کالج ها.

میسوری است با توجه به استفاده از گارد ملی به عنوان نظرسنجی کارگران, وزیر امور خارجه, جی Ashcroft گفت CNBC. دولت نیز با وزن “راه اندازی منظقه چادر و یا از طریق درایو چادر برای رای دادن او گفت:” آنها خواستار “جایگزین مجدد برنامه ای که ما می تواند تمرکز بر روی” ایجاد فرصت برای رای دادن با حداقل تماس بگیرید.

اما حتی به عنوان آنها در حال برداشتن گام برای آماده شدن برای فرد رای گیری متحده باقی می ماند و امیدوار است که بیشتر مردم انتخاب خواهد شد به صورت پستی در برگه های رای خود به جای نشان دادن در پای صندوقهای رای است.

کارولینای شمالی Brodie گفت: هیچ شرایط ویژه است و نیاز به رای گیری از طریق پست و دولت انتظار دارد که “بیشتر مردم به رای دادن از طریق پست در این سال و اجتماعی فاصله را در جای خود در حوزه های رأی گیری.”

چالش رای گیری از طریق پست

نه هر دولت قادر به بستگی به رای-توسط-mail دسترسی به عنوان محدودیت در پست الکترونیکی-در رای گیری ایالتی به ایالت متفاوت است.

منطقه کلمبیا و 34 متحده از جمله پنج که انجام تمام الکترونیکی, رای گیری, استفاده از هیچ بهانه ای رای گیری غایب با توجه به هر دو حزب کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی.

آینده رای توسط ایمیل نامشخص است در کارولینای جنوبی یکی از 16 ایالت است که نیاز به رای دهندگان به توضیح دهد که چرا آنها را نمی خواهد بود قادر به رای دادن در فرد در روز انتخابات.

“رای گیری در این بیماری همه گیر در حال حاضر موضوع جداگانه پرونده های حقوقی اینجا را در S. C. و فرماندار و یا مجمع عمومی می تواند به لحاظ نظری هنوز اقدام پس از آن ممکن است که گزینه های برای رای دهندگان می تواند تغییر برای ما ژوئن 9 خارجه مقدماتی و فراتر از آن” گفت: Chris Whitmire مدیر اطلاعات عمومی در کارولینای جنوبی کمیسیون انتخابات.

وجود دارد صحبت از تغییر مورد نیاز در میسوری یکی دیگر از 16 آمده است که بخواهید برای یک بهانه ای به منظور به دست آوردن یک رای گیری غایب. همانطور که در حال حاضر “Covid-19 برآورده نمی کسانی که به بهانه” گفت: وزیر امور خارجه Ashcroft. “ما در حال کار با قوه مقننه برای دیدن اگر ما نیاز به نیشگون گرفتن و کشیدن که کمی او گفت:” هشدار می داد که در نهایت او “قدرت” را به چنین تصمیم گیری.

یک رای دهندگان اوهایو گرم کردن رای گیری در هیئت مدیره از انتخابات در دیتون اوهایو در آوریل 28 سال 2020 است.

مگان Jelinger | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

در مینه سوتا امیدوار به افزایش تعداد افراد شرکت کننده در هیچ بهانه ای رای گیری غایب با توجه به Risikat Adesaogun مطبوعاتی مسئول در دولت ،

“در حدود 24 درصد از واجدین شرایط رای دهندگان در ایالت مینه سوتا رای غایب انتخابات است. ما امیدواریم که برای افزایش این تعداد و در نتیجه کاهش تعداد افراد در فرد در روز انتخابات” Adesaogun گفت. “ما هیچ بهانه رای گیری غایب شروع دوره 46 روز قبل از روز انتخابات ارائه واجد شرایط رای دهندگان در ایالت مینه سوتا با مقدار زیادی از زمان را به رای خود را از امنیت خانه خود را.”

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom امضا فرمان اجرایی در روز جمعه اجازه می دهد تمام رای دهندگان ثبت شده در دولت برای دریافت یک پست الکترونیکی-در رای گیری ماه نوامبر.

در کانکتیکات هر ثبت نام رای دهندگان در دولت دریافت خواهد کرد یک غایب رای گیری نرم افزار در پست الکترونیکی از جمله پستی-پرداخت بازگشت برای برنامه های کاربردی با توجه به دفتر وزیر امور خارجه دنیس مریل.

“این برنامه اجازه خواهد داد که تعداد زیادی از رای دهندگان به رای غایب رای گیری از همیشه قبل از و آن را بدون هیچ هزینه به شهرها و یا رای دهندگان” آزادی گفت.

هنوز هم کسی نمیداند

آن را سخت برای ارزیابی میزان مشارکت در انتخابات عمومی در این مرحله چند مقامات دولتی گفت.

دسترسی از رای های پست الکترونیکی است که انتظار می رود افزایش در برخی از کشورها اما روشن نیست که آیا افراد بیشتر از حد معمول خواهد شد پر کردن یک پست الکترونیکی-در رای گیری. و روشن نیست که آیا افرادی که معمولا رأی نمی خواهد پر کردن یکی از.

مشارکت مردم در ویسکانسین به عنوان مثال “اجرا می شود حدود 70 درصد از جمعیت در سن رای گیری” با توجه به رید Magney, اطلاعات عمومی دانشگاه ویسکانسین کمیسیون انتخابات. “این بیش از حد به زودی به می گویند که چگونه این بیماری همه گیر را تحت تاثیر قرار مردم در انتخابات در ماه نوامبر از آنجا که ما واقعا نمی دانیم چه وضعیت خواهد بود.”

کارولینای جنوبی Whitmire اذعان کرد که “کاهش مشارکت مردم است که قطعا یک احتمال است.” اما او امیدوار است افراد بیشتری پست در رای غیابی و برنامه ریزی شده که اقدامات احتیاطی در رای گیری مکان “را به کسانی که رای دهندگان که باید در رای دادن در انتخابات احساس امنیت در مورد انجام این کار است.”

میسوری مانند کشورهای دیگر است ramping تا آن منظقه رای گیری برنامه امیدوار به تولید بالاتر میزان مشارکت در انتخابات آینده.

رای دهندگان “می توانید در یک ماشین اجازه دهید آنها تکیه کردن پنجره اتومبیل خود را و آنها رای” Ashcroft گفت:, و اضافه کرد که دولت امیدوار است برای تست این اقدامات در ژوئن 2 شهرداری انتخابات و اتخاذ آنها در ماه نوامبر.

با وجود آماده سازی تاپیک های زیادی در هوا. Ashcroft تاکید کرد که میسوری آگاه است و متمرکز “در این ایده است که ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد در ماه نوامبر است.”

“وجود نگرانی برخی از کارشناسان که ما می توانیم تجدید حیات و یا ما می توانیم Covid-19 و آنفولانزا” او گفت:. “بنابراین ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما نه تنها تمرکز بر انجام ژوئن و اوت هست اما ما با استفاده از آنها به عنوان فرصت برای آماده شدن برای ماه نوامبر است.”

یک بررسی ملی انجام شده توسط نماینده دانشگاه پیدا کردم که فقط 18 درصد از رای دهندگان آمریکایی به طور مرتب رای از طریق پست. اما در حدود 51% گفت: آنها یا “بسیار” یا “تا حدودی” به احتمال زیاد برای رای دادن از طریق پست در این پاییز.

این نظرسنجی منتشر شده در روز شنبه نشان داد که اکثریت یا 57 درصد از پاسخ دهندگان در نظر گرفتن رای-با-ایمیل فرآیند مربوطه دولت آسان در حالی که 11 درصد گفت: آن دشوار است. تقریبا یک سوم یا 32 درصد از پاسخ دهندگان گفت: آنها مطمئن نبودند که آیا این روند آسان و یا پیچیده در دولت خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی