جف بزوس موسس و مدیر عامل آمازون در تصویر در 13 سپتامبر سال 2018 است.

بلومبرگ | گتی ایماژ

یک گروه از 13 وکلای عمومی از ایالات متحده و سرزمین های تماس در آمازون برای ارائه داده ها در تعدادی از کارگران که آزمایش مثبت یا فوت کرده اند از coronavirus.

این گروه به رهبری ماساچوست دادستان کل Maura هیلی با ارسال نامه ای به مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس و تمام غذاهای مدیر جان Mackey روز سه شنبه درخواست یک دولت توسط دولت تفکیک از کارگران که تست مثبت یا فوت ناشی از این ویروس در شرکت امکانات.

تا کنون آمازون مشترک نشده است که چگونه بسیاری از کارگران فوت کرده اند از coronavirus در سراسر کشور. آن را نیز کاهش یافته است به ارائه یک تعداد از کارگران که آزمایش مثبت برای این ویروس در امکانات آن است.

وجود دارد چهار مورد شناخته شده از آمازون انبار کارگران که درگذشت از ویروس و همچنین به عنوان گزارش از حداقل یک کل غذاهای کارمند است که از درگذشت این بیماری است. آمازون کارکنان را در تلاش برای نگه داشتن غیر رسمی شمارش تایید شده و تایید نشده موارد در سراسر کشور با یک کارمند ق گروه برآورد حداقل 400 کارکنان قرارداد coronavirus.

در نامه این گروه اذعان دارد که آمازون گرفته است طیف گسترده ای از مراحل بهتر است برای محافظت از کارگران در آن, امکانات, اما “چنین سیاست هایی فقط به عنوان موثر به عنوان انطباق با آنها” در سایت های منحصر به فرد.

“آمازون و تمام غذاهای اشغال فضای منحصر به فرد در طول این بحران ارائه میلیون ها نفر از آمریکایی ها با مواد غذایی و تجهیزات لازم” نامه متحده است. “آن وقت پس از آمازون و تمام مواد غذایی به عنوان کسب و کار و کارفرمایان به بدتر شدن اضطراری با عدم هر مرحله ممکن است برای حفاظت از کارکنان خود و مشتریان خود را.”

آمازون سخنگو تکرار قبلی این شرکت بر اظهارات ایمنی کارگر گفت: این شرکت به اجرا در بیش از 150 قابل توجهی روند تغییرات در امکانات آن از جمله افزایش تمیز کردن و اجتماعی فاصله اقدامات علاوه بر ارائه شخصی دنده محافظ عملیات خود را در سراسر شبکه.

“ایمنی اولویت ما است و ما متعهد به حصول اطمینان از تمیز و امن محل کار” سخنگوی گفت. “ما همچنان به سرمایه گذاری در ایمنی پرداخت و مزایا برای تیم ما که در حال بازی در یک نقش ارزشمند در گرفتن موارد به جوامع در سراسر جهان است.”

مقامات همچنین در خواست آمازون برای بازگرداندن آن نامحدود پرداخت نشده زمان سیاست و ارائه اسناد و مدارک ثابت می کند که این شرکت در انطباق با آمریکا پرداخت مرخصی استعلاجی ، این گروه نیز نامیده می شود در آمازون اثبات کند که این شرکت مطابق با راهنمایی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و همچنین ایمنی و بهداشت شغلی مدیریت در اطراف محیط کار ایمنی و بهداشت پروتکل در میان همه گیر.

همان گروه از وکلای عمومی با ارسال نامه ای به آمازون و تمام مواد غذایی در اواخر ماه مارس است. در نامه این گروه به نام این شرکت ها برای ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی برای کارکنان خود اشاره کرد که بدون این مزایای بسیاری از کارکنان خواهد بود مجبور “به انتخاب بین کار بیمار و یا از دست دادن یک چک است.”

تنش در حال رشد بین آمازون و انبار کارگران در سراسر کشور به عنوان تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر در آن امکانات را صعود کرد. انبار کارگران به نام برای شرکت در محل قرار داده و ایمنی بیشتر حمایت از جمله ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی و بسته کردن امکانات که در آن وجود دارد موارد مثبت اضافی برای تمیز کردن.

آمازون قبلا گفته آن رفته است به “طول های بزرگ برای نگه داشتن امکانات تمیز و مطمئن شوید که کارکنان زیر احتیاطی لازم است. در این شرکت در آخرین گزارش درآمد آمازون گفت: این امر سرمایه گذاری انتظار می رود آن 4 میلیارد دلار سه ماهه دوم سود در coronavirus تلاش های مربوط مانند خرید اضافی دنده ایمنی برای کارگران ساختمان و خارج آن coronavirus تست قابلیت های, در میان چیزهای دیگر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی