استارباکس نیاز مشتریان پوشیدن صورت پوشش به عنوان coronavirus موارد افزایش

استارباکس تغییر سرپرست Adan میراندا می پوشد یک ماسک صورت به او خدمت می کند یک نوشیدنی به یک مشتری در حالی که ایستاده در پشت یک ست سپر در یک غرفه در خارج از فروشگاه در ساکرامنتو کالیفرنیا روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است.

غنی Pedroncelli | AP

استارباکس روز پنجشنبه گفت که آن را به مشتریان نیاز به پوشیدن صورت پوشش در تمام شرکت متعلق به مکان شروع ژوئیه 15.

اعلام می آید به عنوان خرده فروشان و رستوران ها سعی کنید به حرکت به حفاظت از کارکنان بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر کوروناویروس بدون مهیج مشتریان که نمی پوشیدن ماسک, حتی اگر آن مورد نیاز است توسط دولت و یا محل. فیلم های رسانه های اجتماعی نشان می دهد مشتریان سرزنش کردن و یا حتی تبدیل شدن به خشونت با صندوقداران فروشندگان و baristas که بخواهید آنها را به پوشیدن ماسک یا ترک ایجاد.

استارباکس در حال پیوستن به فهرست رو به رشد شرکت هایی که مشتریان نیاز به پوشیدن ماسک از جمله Costco و خطوط هوایی. روز دوشنبه خرده فروشی انجمن مدیران صنایع خواست فرمانداران به گام و نیاز مصرف کنندگان تحت تاثیر یک وضعیت پزشکی به پوشیدن ماسک در هنگام خرید یا در فضاهای عمومی.

استارباکس گفت که مشتریان که پوشیدن صورت پوشش در مکان های بدون دولت محلی دستور باید گزینه های دیگر برای سفارش نوشیدنی های خود را. درایو از طریق سفارش منظقه وانت از طریق خود نرم افزار و یا قرار دادن یک سفارش تحویل باز خواهد شد برای آن دسته از مشتریان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر