استارباکس اجازه می دهد تا baristas به پوشیدن لباس سیاه در زندگی توجه به لباس و لوازم جانبی پس از واکنش

یک مرد پیاده گذشته تخریب استارباکس در طول یک تظاهرات در 29 مه سال 2020 در آتلانتا ، تظاهرات برگزار شد در سراسر آمریکا پس از جورج فلوید درگذشت در بازداشت پلیس در 25 ماه مه در مینیاپولیس, مینه سوتا.

الیاس Nouvelage | گتی ایماژ

استارباکس روز جمعه گفت که زنجیره ای اجازه می دهد کارگران به پوشیدن لباس و لوازم جانبی برجسته Black Lives Matter حرکت معکوس آن قبل از موضع پس از کاربران رسانه های اجتماعی به نام برای تحریم این شرکت است.

Buzzfeed, اولین گزارش روز چهارشنبه که قهوه زنجیره ای نمی خواهد اجازه می دهد تا کارکنان خود را به پوشیدن لباس سیاه در زندگی توجه به لباس یا لوازم جانبی و مدیریت توجیه این تصمیم گفت که از جمله موارد می تواند اشتباه و تحریک خشونت. در حالی که استارباکس یک سیاست در برابر پوشیدن شخصی و سیاسی و یا مذهبی لباس یا لوازم جانبی کارگران گفت: Buzzfeed که این شرکت دست به دست کردن دکمه ها و لباس جشن LGBTQ حقوق و برابری ازدواج.

شرکت استارباکس را انجام خواهد داد همان برای زندگی مهم است. زنجیره ای را 250,000 شرت با طراحی که شامل “Black Lives Matter” و “نه عدالت بدون صلح” در دسترس کارگران در آن شرکت متعلق به کافی نت ها در ایالات متحده و کانادا است. تا زمانی که این پیراهن را وارد کارکنان می تواند پوشیدن پین یا پیراهن برای نشان دادن حمایت.

استارباکس طراحی برای تی شرت آنها در حال رفتن به دادن به کارکنان.

منبع: استارباکس

در اوایل ماه ژوئن به عنوان معترضان پر از خیابان های ایالات متحده در شهرستانها و شهرهای کوچک به تماس توجه به مرگ جورج فلوید Breonna تیلور و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید در دست پلیس, Starbucks پیوست سیل از دیگر شرکت های بزرگ حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. آن را متعهد شده مبلغ 1 میلیون دلار به سازمان های که ترویج “نژادی سهام و فراگیر تر و فقط جوامع است.”

پس از Buzzfeed گزارش های زنجیره ای و سیاست های مصرف کنندگان در رسانه های اجتماعی آغاز شد خواستار تحریم از قهوه های زنجیره ای که به آتش کشیده شده در گذشته به صورت نژادی و کوردلی که در تضاد مترقی آن شهرت. در سال 2018 استارباکس تعطیل کافه ها در سراسر کشور برای یک بعد از ظهر از تعصب نژادی آموزش پلیس پس از بازداشت دو مرد سیاه و سفید در یکی از آن فیلادلفیا مکان برای نشستن بدون سفارش هر چیزی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme