استارباکس سهام پرش به سرمایه گذاران شانه های زنجیره ای قهوه را از دست دادن و امیدوارم که بدترین بیماری همه گیر است که در پشت آن

استارباکس قهوه در هارلم بسته است به عنوان خرده فروش دچار افت ثبت در طی شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در نیویورک, مارس 15 سال 2020 است.

برایان اسمیت | ایسنا

استارباکس چرخش به از دست دادن در طول آن مالی سه ماهه سوم خود را به عنوان همان-فروش فروشگاه سقوط 40% در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما این شرکت به نظر می رسد خوش بینانه در مورد آینده افزایش چشم انداز برای آن تنظیم درآمد مالی سه ماهه چهارم.

مدیران گفت که آنها انتظار دارند همان فروشگاه فروش به بهبود قابل ملاحظه ای بیشتر در چین و ایالات متحده در پایان سال مالی اول و دوم چهارم حدود یک سال پس از بحران آغاز شد و با فرض وجود دارد جدید پایدار امواج از عفونت یا اقتصادی عمده اختلالات. حاشیه انتظار می رود به دنبال در دو محله.

“ما هنوز راه طولانی برای رفتن به عقب بر گردیم به بهبودی کامل اما ما خوش بینانه مبتنی بر قدرت نام تجاری ما و استراتژی و ابتکارات است که ما باید به درایو فروش و بهبود حاشیه” CFO پت Grismer گفت.

سهام این شرکت افزایش بیش از 6 درصد در گسترش تجارت است.

در اینجا چیزی است که این شرکت در گزارش سه ماهه منتهی به 28 ژوئن در مقایسه با آنچه در وال استریت بود و انتظار بر اساس یک نظرسنجی از تحلیلگران با Refinitiv:

  • از دست دادن هر سهم: 46 سنت تنظیم شده در مقابل 59 سنت انتظار
  • درآمد: $4.22 میلیارد دلار در مقابل دلار 4.07 میلیارد رود

جهانی قهوه زنجیره ای گزارش مالی سه ماهه سوم از دست دادن خالص $678.4 میلیون یا 58 سنت در هر سهم را از درآمد خالص از $1.37 میلیارد دلار یا $1.12 هر سهم سال قبل. هزینه های مرتبط با این بیماری همه گیر مانند پرداخت برای ترک baristas و افزود: اقدامات ایمنی وزن در سود آن است.

به استثنای موارد استارباکس از دست 46 سنت در هر سهم باریک تر از از دست دادن 59 سنت در هر سهم انتظار می رود توسط تحلیلگران مورد بررسی توسط Refinitiv.

فروش خالص کاهش یافته و 38 درصد به $4.22 میلیارد و شکوه انتظارات $4.07 میلیارد دلار است. این شرکت تخمین می زند که این بیماری همه گیر منجر به $3.1 میلیارد دلار درآمد از دست داد.

جهانی همان فروشگاه فروش کاهش یافت 40 درصد در طول سه ماهه. معاملات در مکان های باز حداقل 13 ماه فرو 51% اما مصرف کنندگان بیشتری را صرف سفارشات خود را ارسال بررسی به طور متوسط با 23 درصد است.

آمریکا همان فروشگاه فروش کاهش یافت 40 ٪ در سه ماهه. این شرکت به طور موقت توقیف بسیاری از آن ایالات متحده کافه بین اواسط ماه مارس تا اواسط آوریل انتقال به درایو از طریق تحویل و تنها. بازگشایی مکان اغلب کاهش ساعت محدود و عملیات.

آن تعداد از فعال پاداش اعضای کاهش یافت 5 درصد از سال پیش به عنوان دوره کمتر مشتریان وفادار دستور داد قهوه. زنجیره ای به تازگی پرده برداری از روش های جدید برای کاربران به پرداخت هزینه برای مواد غذایی و نوشیدنی است که باید تشویق enthusiastric مصرف کنندگان قهوه برای پیوستن به این برنامه است.

مدیر عامل شرکت کوین جانسون گفت که زنجیری کمتری مصرف کنندگان خرید نوشیدنی در راه خود به محل کار و مدرسه. اما برخی از مشتریان فقط نقل مکان کرد و خود را روزانه قهوه اجرا شود به بعد از آن در صبح یا اوایل بعد از ظهر پیشرو این شرکت به reallocate آن baristas’ ساعت.

“همه این ها نشان می دهد که مشتریان در حال تطبیق با امور روزمره خود,” او گفت:.

در چین استارباکس’ دومین بازار همان-فروشگاه رد می شد کمتر شیب سقوط تنها 19 درصد. حدود 12 درصد از سفارشات برای تحویل.

با وجود این همه گیر استارباکس افتتاح 130 خالص جدید کافه ها در سراسر جهان در طول سه ماهه. این شرکت قبلا اعلام کرد که نزدیک به 400 مکان از طریق 2021 و قرار دادن تاکید بیشتری بر کافه های ساخته شده برای موبایل را انتخاب کنید تا درایو از طریق سفارشات و منظقه انتخاب کنید تا.

به عنوان بحران همچنان به آن را به چالش کشیدن برای شرکت ها برای پیش بینی آینده, نتایج استارباکس تجدید نظر شده آن در سه ماهه چهارم پیش بینی شده است. این شرکت انتظار دارد که درآمد بین 6 سنت به 21 سنت از آن قبل از پیش بینی های منتشر شده در ماه ژوئن از 11 سنت تا 36 سنت. اما آن تنظیم درآمد در این دوره در حال حاضر تخمین زده می شود در یک محدوده 18 سنت افزایش به 33 سنت تا 15 سنت افزایش به 40 سنت.

استارباکس نیز تنگ چشم انداز خود را برای ایالات متحده در همان فروشگاه فروش باقی مانده از سال مالی. بازار هم فروش فروشگاه در حال انتظار برای کوچک شدن 12 ٪ به 17٪. این شرکت قبلا پیش بینی کاهش 10 ٪ به 20٪.

در چین هم فروش فروشگاه به شمار می رود تقریبا مسطح به پایین 5 ٪ در طول مالی سه ماهه چهارم. آن را تخمین زده تقریبا مسطح مشابه-فروش فروشگاه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipal