یک پنجره در استارباکس می خواند ” ما باز هستند!’ در طول coronavirus همه گیر در 10 مه سال 2020 در شهر نیویورک است.

سیندی Ord | گتی ایماژ

استارباکس مشتریان شروع به بازگشت به کافه های آن در ایالات متحده و چین به عنوان جهانی قهوه زنجیره بازگشایی بسیاری از مکان های که توقیف به طور موقت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

مدیر عامل شرکت کوین جانسون نوشت: در نامه ای به کارکنان در روز پنج شنبه که این شرکت به دست آورد در حدود 60% تا 65% از ایالات متحده خود را همان فروش فروشگاه در طول هفته گذشته در مقایسه با مدت مشابه سال پیش. استارباکس به بازگشایی بیش از 85 درصد از آن ایالات متحده نقاط با اصلاح عملیات.

جانسون گفت که این شرکت در حال ردیابی است کمی بالاتر داخلی آن برآورد برای بازیابی.

در چین که در آن کافه ها شده اند بازگشایی دیگر همان فروشگاه فروش پایین تنها حدود 20% “انعکاس تدریجی پیشرفت بیش از چند هفته گذشته حسن جانسون.

“ما بهبود پیشرفت هر هفته و ما می دانیم که آن را هم به طور کامل بهبود می یابند و پس از مثبت قابل مقایسه با فروشگاه رشد فروش” جانسون گفت.

در سه ماه اول سال استارباکس جهانی همان فروشگاه فروش کاهش یافت و 10 درصد به این بیماری همه گیر ضربه مکان در چین و ایالات متحده در آن دو تا از بزرگترین بازارهای. این شرکت تخمین زده است که آن را از دست داد $915 میلیون دلار فروش در سه ماهه با توجه به تعطیلی فروشگاه, کاهش ساعت کار و کاهش مشتری ترافیک.

فاجعه برای پرداخت baristas ساعتی پرداخت را افزایش می دهد و هزینه فروشگاه موارد ایمنی مانند پوشش صورت وزن در سود. آن مالی درآمد سه ماهه دوم بودند که تقریبا به نصف کاهش دهد به عنوان یک نتیجه.

استارباکس راه اندازی منو در تابستان در روز پنج شنبه در امید جذب مشتریان بیشتری به ایالات متحده خود را محل. موارد جدید شامل اسب شاخدار کیک پاپ, سرد گواوا ساعتی نوشیدنی و یک مرغ گریل شده و حموس پروتئین جعبه.

جانسون همچنین اشاره کرد که تا زمانی که ترافیک بازگشت به سطح قبل از بحران بسیاری از baristas خواهد شد مشغول به کار کوتاهتر از آنها قبل از همه گیر. این شرکت تمدید آن همه گیر مرخصی بدون حقوق و سیاست از طریق پایان ماه سپتامبر برای کارکنان است که هنوز هم می خواهید استارباکس’ مزایای.

سهام قهوه زنجیره ای رز 1% در premarket تجارت. سهام که ارزش بازار دلار و 92 میلیارد دلار کاهش یافته است 10% تا کنون در سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی