فوق العاده-ضد قهرمان در فورست هیل
مارس 1, 1965

فرقه-لکه بینی یک شاخه از علم از روند لکه بینی تبدیل به یک ورزش ملی در روز های قدیمی آمریکایی, جیوه, وقتی H. L. Mencken و جورج ژان ناتان اول ساخته شده شیک کشت چیزهای بی اهمیت. Mencken و ناتان احتمالا اختراع پاپ و همچنین, اما از آنجا که مردم تا به حال چیزهای دیگر فکر می کنم در آن روز هیچ کس دیگری به زحمت آن را ضبط. امروز مطبوعات داشتن در نهایت با Mencken و ناتان هر دو چیزهای بی اهمیت کشت و فرقه لکه بینی افزایش یافته است دوباره به شهرت. آخرین تجلی است پاپ فرقه لکه بینی که به صورت جدی آغاز شد و در سال 1964 زمانی که زمان مجله خال خال طولانی تاسیس دانشگاه هاروارد بوگارت فرقه است. پس از آن بدون هیچ trivia-cultist شده است ایمن از ویژگی های نویسنده درنده چشم.

متوجه می شوند که اگر وقت شد روی یک روند روند باید در آن مرگ-تلاطم دیگر مجلات با عجله به نقطه جدیدتر pop-فرقه. نیویورکر آمد تا با جمعه-بعد از ظهر-Reruns-of-the-Lone-Ranger-فرقه است. این تریبون اشاره کرد که کمربند از “stay-at-home روشنفکران” بود, و تماشای تلویزیون است. این بار شروع به انجام تجزیه و تحلیل متنی ot همجنسگرا انتشارات. در این مرحله همه چیز از دست شدم و در تلاش از جان گذشته به ماندن یک قدم جلوتر از incognoscenti مطبوعات تبدیل به فرقه ایجاد شده است. تعریف موسیقی پاپ به عنوان هر شی که طبیعی زیبایی قضاوت می رد مطبوعات در زمان به توصیف 18th-century نقاش Fragonard به عنوان هدف از پاپ-فرقه است. و “همه در صحنه های اجتماعی در حال کار بر روی موسیقی پاپ, فیلم,” اعالن Eugenia شپرد در ماه اکتبر گذشته در تریبون. توسط “همه” او به معنای دختران در اندی وارهول را “13 زیباترین زنان” فیلم است.

استاد سکته مغزی

اما تریبون آن استاد سکته مغزی پاپ فرقه ایجاد چند هفته بعد زمانی که آن را کشف عصر طلایی کمیک و اعلام کرد که “همه” خرید قدیمی بتمن و سوپرمن مجلات. در حال حاضر Paperbook گالری قرار داده است شش پا پوستر فانتوم در آن پنجره و کمیک فرقه است که احتمالا واقعیت است. دو دختر کالج, عبور پنجره در هفته گذشته نگاه reverently در پوستر. “که نهایت هنر پاپ” یکی از آنها بانگ زد و با این کلمات تحویل مد را coup de grace بر ادبیات دوران کودکی خود را.

پاپ واقعی یا نه قدیمی کتاب های کمیک فرقه به جعلی. خواندن قدیمی کتاب های کمیک کار سخت است; ممکن است برای لذت بردن از بتمن تنها اگر شما به طور مداوم به خودتان یادآوری کنید که شما او را دوست داشتم وقتی که شما 12. همانطور که برای مسائل جدید از بتمن و سوپرمن آنها نازک و حتی کتاب های کمیک استاندارد. سوپرمن تنها امتیازی به مدرنیته بوده است او تشکیل یک لیگ فوق العاده-قهرمانان مشکوک بهبود در بهترین حالت و او است که هنوز هم به عنوان معتاد به زمان ماشین آلات به عنوان او در سال 1940. بتمن کرده است و حتی تلاش به آمده تا به امروز است. او هنوز هم سفر با Batmobile و Batplane; که در آن است خود را Batcopter? و چرا هیچ کس به فکر تجهیز او با hali-سمی Batbreath? بدون خواندن بتمن مانند گوش دادن به Lone Ranger دوباره اجرا می شود صرفا یک Proustian حافظه ترفند یک دستگاه برای ایجاد یک دولت از ذهن منجر به احضار کردن دوران کودکی خود را. وجود دارد یک کتاب فرقه اما آن را تا به چیزی برای انجام با قهرمانان قدیمی و این ادعا در توجه ما به غیر از کسانی که از نوستالژی.

سه قانون

من می دانم که در بیانیه فوق من خطر ریخته گری من خیلی با Eugenia شپرد و فرقه شرکتکنندگان صنفی. با این وجود باید گفت برای کمیک مارول فرقه است که تحت قوانین موجود و یا پاپ-فرقه لکه های رسیده برای قرار گرفتن در معرض. آن را مطابق با قانون اول پاپ (بالا را ببینید) و همچنین به قوانین دو (“خود را فرقه باید جایگزین قبلی پایین تر از فرقه”) و سه (“هیچ کس دیگری باید علنا کشف خود را فرقه”). آن را مشروع فرقه است. دانشجویان تفسیر مارول کمیک. یک کرنل فیزیک استاد اشاره کرده است آنها را به کلاس های خود. Beatniks آنها را بخوانید. دانش آموز و زنان خانه دار در مورد رویای قهرمانان مارول. من خودم عمیقا در عشق با یک مارول قهرمان-تبه کار برای دو هفته. واقعیت این است که کمیک مارول اولین کتاب های کمیک در تاریخ است که در آن یک پست-نوجوان خیالبافانه می توانید شخصا درگیر است. برای کمیک مارول اولین کتاب های کمیک برای بیرون کشیدن حتی استعاری جهان واقعی است.

داستان امضا

کمیک مارول است در وجود کمتر از پنج سال و در آن زمان خود را به گردش خون افزایش یافته و به حدود شش میلیون نفر در سال است. به عنوان befits پاپ ادبیات در یک pop-دیوانه دنیای مارول کتاب بسیار selfconscious. را پوشش می دهد خود اعلام ماجراهای اختصاص داده شده به “نسل جدیدی از کمیک خوان” و دو صفحه در داخل هر مجله با توجه به تبلیغات برای مارول فن کلاب های شاد مارول راهپیمایی جامعه است. همه داستانها را امضا کردند (“زمین تکان دادن اسکریپت توسط Stan Lee, نفس گیری تصاویر توسط جک کربی, عصر-ساخت طرح توسط جوجه سنگ”) و قهرمانان که در محدوده سبک سنتی عمل انواع مانند کاپیتان امریکا به غم انگیز مبهم و ارقام مانند هالک به نظر می رسد به طور مستمر شاهد راه خود را که ظاهرا زندگی عادی نگه داشتن ذوب به فانتزی. “این است که احمق آن را تنها می تواند اتفاق می افتد در یک کتاب کمیک” می گوید: حکیم-ترک خوردگی هیولا چیزی که او دوست انسان مشعل فرار در سراسر فروپاشی سد با یک کشنده توپ آهن در تعقیب.

به رسمیت شناختن است که زندگی را آغاز کرده است به تقلید فانتزی به چنین درجه ای که عمومی است که با راحت ترین فانتزی که تقلید lite سازندگان کمیک مارول را اختراع کرده اند ابرقهرمانان با قابل تشخیص شخصیت و نسبتا پیچیده احساسات. بیشتر آنها داده اند قهرمانان تشخیص و جغرافیا.

قوانین واقعی

یک Marvel Comics reader می توانید تصور کنید که لباسهای ابرقهرمانان شکل قابل ملاحظه رای گیری بلوک در شهر نیویورک است. در واقع یک مظنون است که آنها واقعی حاکمان از منهتن. و آنها را به شهروندان کاملا سر در گم.

نیویورک پلیس, ورزش خود را متوقف کند-و-frisk حق هرگز نمی داند که او ممکن است تصادفا rip تاریکی مقیاس از قدرتمند چشم از غول یا پهلوان یک چشم, یک خوش خیم فوق العاده جهش یافته که انکساری لنز پنهان X-ray vision که از طریق سوزاندن پیاده رو اگر در معرض. و سال گذشته نیویورکی از خواب بیدار شد برای پیدا کردن که شهرستان خود را گرفته شده توسط زیراب سپاه Namor حاکم از قاره آتلانتیس. واشنگتن نگران بود به بمب مهاجمان مبادا بمب زخمی شهروندان بی گناه. “Wait ’til the Fantastic Four اینجا دریافت کنید!” زمزمه اطرافیان به عنوان submariners راهپیمایی از طریق پارک مرکزی. او راست: چهار عکس در نهایت سوار زیراب سپاه به هادسون.

نشانه محلی

وجود دارد حدود 15 ابرقهرمانان در مارول و تقریبا همه آنها زندگی می کنند در منطقه نیویورک. Midtown منهتن پر از پر از خود را نشانه. در خیابان مدیسون به باکستر ساختمان (“نیویورک معروف ترین آسمان خراش”) خانه های فوق العاده چهار و مختلف خود را محافظ خود دستگاه. بیشتر پایین خیابان مدیسون است میله پرچم که از مرد عنکبوتی چرخش روز او خود را از دست عنکبوت قدرت. جایی در شرق 60s خانه شهری از playboy صنعتگر تونی استارک (نام مستعار مرد آهن) است راز ستاد Avengers یک گروه سنتی جنگنده برای عدالت که شامل thundergod ثور. ثور در هویت انسان است لنگ دکتر همین بلیک (که عصا تبدیل به یک چکش سحر و جادو هنگامی که او قرار می دهد در ثور صحنه و لباس) که با این نسخهها کار فولاد معجزه در یک بیمارستان بالای شهر.

روزنامه های اجرا شده توسط J. یونس Jamison و نخستین دشمن از لباسهای ابرقهرمانان نیز در midtown. و “در حومه روستای گرینویچ” دکتر عجیب و غریب, عجیب و غریب ترین ابرقهرمان از همه راز خود را عقب نشینی است. عجیب است که یک استاد از دانش نهفته و اغلب پیاده روی در ectoplasmic فرم خود سازندگان این مفهوم را میرسانند که او در زندگی ایجاد کرد چرا که هیچ کس وجود دارد به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به احساس خطر در حال jostled توسط یک wraith.

نخبگان فکری

در جهات دیگر علاوه بر جغرافیا مارول جهان آینه جهان واقعی است. Occupationally البته این سنگین غلظت دانشمندان پس از این شخصیت ها قرار بود اعضای یک فکری نخبگان و نمی توان سرزنش کتاب طنز نویسندگان برای idolizing فیزیکدانان. در این بزرگتر نخبگان وجود دارد ظریف gradations. اشراف از جهان مارول هستند Fantastic Four چهار سالم و جذاب و اجتماعی افراد برجسته به ریاست فیزیکدان رید ریچاردز (که کسل کننده است اما بسیار قابل اعتماد و جالب از بدن-قدرت کشش) و خود debutante نامزد سو طوفان (نامرئی قدرت). سو را خارج از منافع لباس, رمان خواندن و انجام ناخن های خود را. برادر جانی طوفان بشر مشعل مسابقه اتومبیل و به نظر می رسد که یک بیت از یک آرزوی مرگ اما در غیر این صورت ما می توانیم او را برای مارول نمونه 0f عادی نوجوان ابرقهرمان. چیزی که در غیر این صورت بن Grimm است نی را بدون. کیهانی اشعه که به F. F. قدرت خود را تبدیل بن به یک هیولا است و او یک چیز جزیی تلخ در مورد همه چیز. هنوز هم گروه وفاداری معمولا غلبه بر خشم او و در کل چهار عکس کاملا به شدت به خوبی تنظیم شود. همه به نظر می رسد تا به آنها.

عصبی ابرقهرمان

محبوب ترین قهرمان مارول, اما بسیار پایین تر اجتماعی در مقیاس. او ناسازگار نوجوان مرد تنها آشکارا عصبی ابرقهرمان من تا کنون در سراسر آمده است. مرد عنکبوتی دارای وحشتناک هویت مشکل مشخص حقارت و ترس از زنان است. او ضد اجتماعی اخته زده متصلب با Oedipal گناه و کنش است.

مرد عنکبوتی شروع زندگی به عنوان پیتر پارکر درخشان علم و دانش آموز در یک کوئینز دبیرستان که زندگی با عمه جون و عمو بن در فارست هیلز در سطح خرد. او تا به حال هیچ دوستان و گرفتار مسلط مادر. سپس او رو گاز گرفته شدن توسط یک عنکبوت رادیواکتیو و در زمان عنکبوت بالا رفتن و پریدن و وب-تیراندازی قدرت. یک کودک از تلویزیون سن او بلافاصله رفت و در “اد سالیوان نشان می دهد” (که او موفق به دریافت یک بررسی که هیچ مرد عنکبوتی شناسایی او قادر به پول نقد). در راه خود را خارج از استودیو او را دیدم یک سارق فرار اما پس تصمیم گرفت به استفاده از قدرت خود را تنها به نفع خود او حاضر به گرفتن او. هنگامی که او به خانه رفت Spidey یافت عموی خود را به قتل توسط همان سارق است. بنابراین در یک بی مهارت تلاش برای جبران گناه خود مرد عنکبوتی تصمیم به اختصاص استعدادهای خود را به خدمات عمومی.

شیوه ای از خود راضی

بد اقبالی به دنبال او بوده است. او کمرویی به رهبری او را به اتخاذ یک از خود راضی شیوه ای که تا بیگانه دیگر ابرقهرمانان که هیچ یک از آنها را به چیزی برای انجام با او. او همیشه با مشکل حفظ هویت مخفی خود را. و قدرت خود هستند تا از نزدیک متفقین را بسیار مشکل ساز نیرومندی است که آنها اغلب به نظر می رسد در آستانه ترک او. خود را اخته پیچیده است که به طور مداوم در دام او را. یک بار در حالی که در دنباله از یک باند او به دام افتاده بود توسط شیطانی مدرسه ای, بندگی, شاهزاده خانم, Python. “چه هستم من می خواهم به انجام?” او زمزمه به شدت به عنوان او را نوازش گردن خود را. “من نمی توانم آمار یک دختر است.” حضور او تا به حال تبخیر خود را webshooting دستگاه.

بار دیگر در حالی که ایستاده در یک سقف در همه طرف احاطه شده توسط وابسته به قضیب به دنبال آسمان خراش, برج, او شروع به فکر کردن در مورد عمویش بن شد و پس از مصرف با گناه است که او خود را از دست داده spider-قدرت به طور کامل. به عنوان او crawled خانه تفکر است که در حال حاضر او می تواند خود را به طور کامل به عمه اش ممکن است (نسبت به آنها احساس گناه ساخته شده است که او را بیشتر مطیع تر از همیشه) او دریافت که کلمه خاله مه ربوده شده بود توسط شر دکتر هشت پا. در نهایت نیاز به عمل آورده و از قدرت خود برای مرد عنکبوتی است که هیچ اگر نه یک عملکرد عصبی.

نیاز به مراقبت

مرد عنکبوتی مهم ترین ماجراجویی گرفت که J. یونس Jamison شروع به نوشتن مقالات در مورد قهرمان روانی بی ثباتی است. یک روانپزشک گفت: Jamison که Spidey نیاز فوری به مراقبت های روانی و مرد عنکبوتی شد بنابراین نگران این است که او به دکتر رفتم برای کمک به. روانپزشک بود و در نهایت آشکار به عنوان تبه کار میستریو که تا به حال شده است در تلاش برای تلنگر Spidey با چسباندن خود مبلمان اداری بر روی سقف و قانع کننده عذاب ابرقهرمان است که او هذیان می گوید. بنابراین مرد عنکبوتی فرار با کشور خود دفاع دست نخورده (یک روانپزشک می تواند عملکرد عصبی را بزرگترین دشمن بعد از همه) تنها به سقوط در شماره بعدی به آغوش یک ربات کنترل شده توسط J. یونس.

مرد عنکبوتی بر خلاف دیگر ابرقهرمانان هنوز هرگز نجات نژاد بشر را از نابودی. او در جنگ ها واجب, شخصی دست به دست مبارزه بین یک مرد جوان از متزلزل شجاعت و قدرتمند نیروهای اجتماعی است که تهدید به نابود کردن خود-برنده امنیتی است. او هیچ حس اطمینان از مبارزه برای یک هدف اصیل و نه او هر گونه حمایت خارج. حتی عمومی که گریه تا پیروزی های خود را همواره بیابان او را در ایتالیا. مرد عنکبوتی است که خدا ما را نجات دهد, پوچ, قهرمان مبارزه با صرفا سلاح های دفاعی در برابر دشمنان او نمی تواند درک. و در ماه گذشته این موضوع شد در نهایت دستکاری در صفحه اصلی: خاله مه خود سوخته مرد عنکبوتی صحنه و لباس به طوری که او در حال حاضر قادر به سرمایه گذاری در خارج از درب.

چگونه می توانید یک شخصیت به عنوان ناامید کننده سالم به عنوان سوپرمن رقابت با این نماد زندگی مدرن معضل این عصبی را عصبی مرد عنکبوتی, مرد عنکبوتی فوق العاده-ضد قهرمان زمان ما است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی