SpaceX می بیند بانک EXIM به ‘بحرانی’ در پیروزی جهانی سهم بازار از رقبای خارجی

یک SpaceX Falcon 9 rocket با موفقیت راه اندازی حمل Es’hail-2 ارتباطات ماهواره ای برای کشور قطر در روز 15 نوامبر سال 2018 در مرکز فضایی کندی در فلوریدا.

NurPhoto | NurPhoto | گتی ایماژ

ایالات متحده فضایی شرکت ها به امید دریافت کمک بیشتر در برابر رقبای خارجی از طریق تامین مالی از ایالات متحده, صادرات و واردات, بانک فدرال وام آژانس که SpaceX با اشاره به روز پنج شنبه به عنوان قابل توجهی از حامیان در سال های اخیر است.

“به تاریخ EXIM شده است حمایت از SpaceX تلاش برای برنده شدن در کسب و کار بین المللی و ما سپاسگزار برای آن … چون ما در درجه اول به رقابت در برابر دولت-حمایت از راه اندازی سرویس دهندگان” SpaceX تجاری مدیر فروش استفانی Bednarek گفت: در طول تلفنی.

“من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند که SpaceX ممکن است مشاهده EXIM به عنوان یک فرمت از ما نیروی فروش و یک دارایی است که واقعا مهم برای کمک به ما به نفع خود کسب و کار بین المللی” Bednarek اضافه شده است.

EXIM میزبانی تلفنی با چندین فضا مدیران در روز پنج شنبه به عنوان بخشی از بانک سری در “تقویت آمریکایی رقابت” — ابتکار به خصوص با تمرکز بر کمک به شرکت های ایالات متحده در رقابت با چین است. سرمایه در طول تاریخ کمک ایالات متحده ماهواره ساخت شرکت برنده قرارداد برای ساخت فضاپیما برای اشخاص خارجی با EXIM اجازه حدود 5 میلیارد دلار تامین مالی از سال 2010 برای حمایت از صادرات ایالات متحده به فضا محصولات.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

اما EXIM می خواهد برای استقرار حتی بیشتر از سرمایه به فضای شرکت ها در سال های آینده که بیشتر کمک برخی از نزدیک به 24 میلیارد دلار در سرمایه های خصوصی است که سرمایه گذاری در فضای زیربنایی در دهه گذشته است. در علاوه بر این به SpaceX را Bednarek های EXIM تماس شامل نمایندگانی از تصاویر ماهواره ای متخصص سیاره Maxar Technologies, Hawkeye 360 و هیوز ارتباطات است.

Bednarek تاکید کرد که یک دهه پیش ایالات متحده آمریکا به حال صفر سهم از بازار جهانی برای راه اندازی غیر دولتی یا بازرگانی فضاپیما است.

“در حال حاضر در سال 2020 ما شاهد حدود 65 درصد از آن را و به اشتراک گذاری است که به لطف SpaceX تلاش در این زمینه” Bednarek گفت. “به عنوان یک نتیجه و خارجی و در درجه اول دولت مورد حمایت رقبای اعمال نفوذ هر ابزار است که آنها باید برای غلبه بر SpaceX موقعیت در بازار است.”

EXIM تماس به فضا مدیران این فرصت را به هر دو تحسین دهنده کار تا کنون و ارائه بازخورد. Bednarek گفت که برخی از SpaceX مشتریان درک است که “کار با EXIM ممکن است یک فرایند آهسته و نامشخص اگر برنامه خود را تایید خواهد کرد.”

رابی Schingler از بنیانگذاران سیاره پیشنهاد کرد که EXIM می تواند در دسترس “کوچکتر [مالی] بسته است که کمی بیشتر در معرض خطر” به سرعت در طول روند تصویب یک پیشنهاد Bednarek با موافقت و تقویت.

“من فکر می کنم ایده داشتن یک بسته روش با ماهواره [موشک] لانچر و احتمالا زمین بخش قادر به ارائه به مشتری کامل همه آمریکایی رویکرد خواهد بود چیزی که بسیار رقابتی” Bednarek گفت.

یکی ممکن است برای گسترش EXIM را تامین مالی خواهد بود برای کمک به ایالات متحده راه اندازی ماهواره با گسترش اعتبار به خارجی موشک شرکت ایده Bednarek بیسار تحت فشار قرار دادند که این امر اساسا به معنی تامین مالی SpaceX به رقبا.

“من می خواهم به جای دیدن یک کل رویکرد برای حمایت از آمریکا در ماهواره های ایالات متحده راه اندازی و آمریکا زمین بخش هم به عنوان یک بسته به جای جدا کردن آن از” Bednarek گفت. “من واقعا احساس می کنید که متناسب با در EXIM را منشور برای کسب و کار ایالات متحده برای کمک به سرمایه گذاری خارجی راه اندازی شد.”

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر