SpaceX خدمه راه اندازی زندگی می کنند به روز رسانی: فضانوردان استیلای تا آب و ممکن است تاخیر پرتاب

ناصرو | No comments

ناسا فضانورد داگ Hurley, قرار می دهد در لباس فضایی SpaceX در طول یک تمرین برای نسخه ی نمایشی-2 راه اندازی.

ناسا

SpaceX در حال حرکت پیش رو با نسخه ی نمایشی-2 crewed راه اندازی در چهارشنبه حتی به عنوان آب و هوای طوفانی را تهدید می کند برای به تعویق انداختن این ماموریت است. پرتاب در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای 4:33 p. m. ET. شما می توانید جزئیات کامل بررسی اجمالی ماموریت در اینجا.

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا صفحه را ببینید به روز رسانی.

12:42 pm: قرار دادن فضانوردان در SpaceX spacesuits

12:20 pm: تلویزیون ناسا و SpaceX آغاز پخش

آژانس و شرکت فضایی هستند با هم میزبانی نزدیک به 24 ساعت از پوشش بخشی از ماموریت از حدود چهار ساعت قبل از پرتاب تا زمانی که این فضاپیما قرار است به داک با ایستگاه فضایی بین المللی در روز پنج شنبه.

10:20 am: ناسا رئیس می گوید: آنها از نزدیک به تماشای یک طوفان گرمسیری کردن کارولینای جنوبی

ناسا مدیر جیم Bridenstine CNBC گفت که این آژانس است که از نزدیک نظارت بر طوفان گرمسیری در اقیانوس اطلس است. این ممکن است تحت تاثیر قرار دهد که آیا راه اندازی اتفاق می افتد چرا که مسیر خود را بیرون می کشد بیش از اقیانوس. اواسط راه اندازی سقط جنین آیا دیدن سفینه فضایی چلپ چلوپ پایین تا دریا نمی تواند بیش از حد خشن. Bridenstine اضافه شده است که طوفان گرمسیری “در واقع ممکن است مفید” به عنوان دریای پشت آن ممکن است آرام تر به عنوان طوفان حرکت داخلی.

8:08 am: پراکنده رعد و برق از طریق نورد ناسا در مرکز فضایی کندی

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>