SpaceX خدمه راه اندازی زندگی می کنند به روز رسانی: فضانوردان استیلای تا نیروی هوایی نظارت رعد و برق از نزدیک

ناصرو | No comments

خدمه کپسول اژدها نشسته در بالای SpaceX Falcon 9 rocket در راه اندازی مجتمع 39-در مرکز فضایی کندی فلوریدا., پنج شنبه, مه 29 سال 2020 است.

جو Burbank | اورلاندو سنتینل | گتی ایماژ

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. — SpaceX در حال رفتن برای آن در روز دوم به راه اندازی ناسا فضانوردان پس از آب و هوایی شدید به تعویق افتاد ماموریت در روز چهارشنبه. آژانس و فضا شرکت با هدف به راه اندازی نسخه ی نمایشی-2 ماموریت در 3:22 p. m. ET. شما می توانید جزئیات کامل بررسی اجمالی ماموریت در اینجا.

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا صفحه را ببینید به روز رسانی.

11:22 am: فضانوردان ناسا آغاز استیلای تا

11:00 am: تلویزیون ناسا و SpaceX آغاز پخش

آژانس و شرکت فضایی هستند با هم میزبانی نزدیک به 24 ساعت از پوشش بخشی از ماموریت از حدود چهار ساعت قبل از پرتاب تا زمانی که این فضاپیما قرار است به داک با ایستگاه فضایی بین المللی در روز پنج شنبه.

9:00 am: نیروی هوایی پیش بینی آب و هوا را نشان می دهد 50% احتمال تاخیر در راه اندازی

آخرین پیش بینی از نیروی هوایی ایالات متحده را 45 فضایی بال نشان داد 50% احتمال دیگری آب و هوا تاخیر خواهد بود که به تماشای از نزدیک در طول شمارش معکوس. نیروی هوایی خواهد بود و از نزدیک به تماشای برای رعد و برق است که انتظار می رود در اوایل بعد از ظهر.

7:34 am: مدیر عامل شرکت SpaceX Elon Musk می گوید که آنها تلاش خواهد کرد برای راه اندازی در روز شنبه

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>