SpaceX و ناسا به تعویق انداختن تاریخی فضانورد راه اندازی به دلیل بدی آب و هوا

ناصرو | No comments

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. — با تنها 17 دقیقه برای رفتن SpaceX تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن آن تاریخی اولین فضانورد پرتاب در روز دوشنبه با توجه به آب و هوایی شدید در منطقه است.

راه اندازی مدیر اعلام کرد که نسخه ی نمایشی-2 ماموریت یک اسکراب از فراوانی از احتیاط برای ایمنی از خدمه در هیئت مدیره. آن شده اند که اولین بار فضانوردان ناسا با راه اندازی SpaceX و اولین بار ناسا خود را راه اندازی خدمه از سال 2011 است.

ناسا و اسپیس ایکس به حال از نزدیک تماشا شرایط آب و هوا در طول روز به عنوان محلی رعد و برق به تصویب رسید از طریق مرکز فضایی کندی در فلوریدا. علاوه بر این آب و هوایی شدید در سواحل کارولینای جنوبی یک عامل بود که مدیران راه اندازی شد نظارت به عنوان شرایط سطح اقیانوس اطلس می تواند بر این فضاپیما در صورت سقط جنین اواسط راه اندازی.

قبل از آب و تاخیر SpaceX شمارش معکوس بود صاف و بدون ویژگی های با مانع یا مانع برای برآورد زمان راه اندازی 4:33 p. m. ET. این شرکت دوباره سعی خواهد کرد برای راه اندازی نسخه ی نمایشی-2 ماموریت در روز شنبه, مارس 30.

در یک صدای جیر جیر ملی هوانوردی و فضایی آمریکا گفت: “ما در حال رفتن به راه اندازی امروز.”

“با توجه به شرایط آب و هوایی راه اندازی شستشو” ناسا نوشت. “ما فرصت های بعدی خواهد بود روز شنبه, مارس 30 در 3:22ساعت ET.”

— CNBC تام Franck کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>