کانون جهانی Covid-19 همه گیر منتقل شده به آمریکای جنوبی به عنوان موارد در ریو دو ژانیرو و سائو پائولو منفجر شش ماه پس از کروناویروس جدید پدید آمده در طرف دیگر از جهان در ووهان, چین, سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد جمعه.

“ما دیده ایم بسیاری از کشورهای آمریکای جنوبی با افزایش تعداد موارد و به وضوح وجود دارد یک نگرانی در سراسر بسیاری از این کشورها اما قطعا بیشتر تحت تاثیر قرار است که برزیل در این مرحله” مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه گفت: در اخبار جلسه از آژانس ژنو مقر.

“در یک معنا آمریکای جنوبی تبدیل شده است به یک جدید کانون برای این بیماری,” او گفت:.

برزیل در بیشتر موارد بیش از هر کشور دیگر در آمریکای جنوبی و با توجه به این که اکثر اخیر وضعیت روزانه گزارش. رایان گفت: موارد تایید شده در کشور در حال حاضر نزدیک به 300,000 و Covid-19 در حال حاضر به کشته شدن نزدیک به 19,000 مردم در برزیل.

رایان اشاره کرد که دولت برزیل را تایید کرده است “گسترده تر” استفاده از داروهای ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته او در حال حاضر گرفتن به دفاع در برابر عفونت از Covid-19. مطالعات متعددی تردید در اثربخشی این دارو به عنوان یک درمان برای این بیماری است. یک مطالعه منتشر شده در اوایل روز شنبه نشان داد که بیمارانی که تحت درمان با این دارو تا به حال در معرض خطر بالاتر مرگ نسبت به کسانی که آن را.

“در حال حاضر شواهد بالینی پشتیبانی نمی کند استفاده گسترده از هیدروکسی کلروکین برای درمان Covid-19 تا محاکمه کامل هستند و ما باید واضح تر نتایج” رایان گفت.

اکثر موارد در برزیل در سائو پائولو منطقه رایان گفت که ایالات Rio de Janeiro, Ceara, Amazonas و Pernambuco متاثر شده اند و همچنین. او گفت که به طور فعال به ارائه کمک به دولت برزیل است.

“در شرایط حمله نرخ بالاترین نرخ حمله در واقع در آمازوناس” رایان گفت. “حدود 490 افراد آلوده در هر 100000 نفر جمعیت است که کاملا یک حمله بالا هستند.”

دولت از Amozonas است که در میان برزیل روستایی متحده هشدار داد در ماه گذشته است که آن نظام سلامت غرق شد با Covid-19 بيمار. دکتر ماریا ون Kerkhove سر این که چه کسی در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد با تاکید بر اهمیت برای همه کشورها برای حفاظت از خطر جمعیت.

“همه کشورها باید جمعیت های آسیب پذیر و ما شاهد تاثیر بیشتری از نظر بیماری, بیماری, شدت, نتایج ضعیف در گروه هایی که آسیب پذیر هستند,” او گفت:. “آن برجسته نابرابری است که ما در گروه های آسیب پذیر.”

در مارس را اعلام کرد که کانون این ویروس تا به حال چپ چین که در آن برای اولین بار پدید آمده و وارد در اروپا است. این ویروس در حال حاضر آلوده تر 5.1 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 335,063 مردم با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی