Sonos کاهش 12 درصد از کارکنان جهانی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

ناصرو | No comments

Sonos جشن IPO خود را در نزدک 2 اوت سال 2018 است.

منبع: ایسنا

سخنران ساز Sonos قصد دارد برای کاهش 12 درصد از نیروی کار جهانی به دلیل “عدم قطعیت و چالش های ناشی از Covid-19 همه گیر” این شرکت اعلام کرد در یک پرونده روز سه شنبه. همچنین بسته شدن آن در فروشگاه های خرده فروشی در شهر نیویورک و شش دفاتر ماهواره ای.

سانتا باربارا مبتنی بر شرکت گفت: در مارس نامه ای به سهامداران که از آن شروع به بررسی برنامه ریزی سرمایه گذاری و اجرا اقدامات اولیه در ماه مارس به کاهش هزینه های عملیاتی و حفظ نقدینگی. آن گفت: این اقدامات شامل برش سرمایه گذاری بازاریابی, مدیریت و “سفت” موجودی و از بین بردن برخی از اختیاری هزینه های عملیاتی.

سهام این شرکت شد تا بیش از 1% شنبه ، آن را بلافاصله روشن چگونه بسیاری از کارکنان این شرکت در حال حاضر است اما این شرکت روابط سرمایه گذار وب سایت می گوید این 1,450 کارکنان.

مدیر عامل شرکت پاتریک اسپنس گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که همه گیر و در نتیجه اثرات اقتصادی منجر به این شرکت نیاز به “برخی از انتخاب های سخت است.”

این تغییرات لازم به منظور برای ما به ظهور از این دوره آماده به استفاده از فرصت های ما در آینده” در این بیانیه آمده است: در بخشی. “دیروز ما میزبان یک سری از جهانی همه دست به دست جلسات برای اجازه دهید تیم ما می دانیم که ما باید برای خداحافظی به حدود 12 درصد از مردم ما … حمایت از آنها از طریق این انتقال اولویت شماره یک ما است و ما باید با تمرکز بر قطع حقوق صاحبان سهام, بهداشت و درمان و حرفه ای انتقال مربیگری برای کمک به پیدا کردن چه می آید بعدی.”

تشکیل پرونده می افزاید که این شرکت ارائه خواهد شد جزئیات بیشتر در کسب و کار خود و صرفه جویی در هزینه های ناشی از طرح های که در آن گزارش مالی خود را در سه ماهه سوم سال 2020 نتایج. Sonos برآورد ختم و سایت تعطیل خواهد شد هزینه حدود $25 میلیون به 30 میلیون دلار در “بازسازی و مرتبط با اختلال اتهامات” اکثریت است که این انتظار را متحمل می شوند در آن مالی سه ماهه سوم.

روز سه شنبه این شرکت و هیئت مدیره نیز تصویب کاهش 20 درصدی در پایه حقوق مدیر عامل شرکت بین 1 جولای و دسامبر 31 و دیگر ماموران اجرایی بین ژوئیه 1 و 30 سپتامبر این سال است. همه اعضای هیئت مدیره نیز چشم پوشیدن سالانه خود را, نقدی, نگهدارنده بین 1 جولای و دسامبر 31.

اصلاح: این داستان به روز شده است تا منعکس کننده که Sonos در زمینه آن اطلاع در مورد اخراج در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>