پسر قاضی فدرال کشته و شوهر, شات در نیوجرسی خانه

شوهر و پسر نیوجرسی قاضی فدرال به ضرب گلوله کشته شدند در خانه خود بعد از ظهر یکشنبه و اجرای قانون پاسخ در جریان است.

سه ارشد اجرای قانون مقامات بگویید اخبار 4 نیویورک که یک فرد مسلح به ضرب گلوله قاضی استر Salas’ همسر و 20 ساله پسر خود را در شمال نیوبرانزویک خانه در حدود 5 بعد از ظهر یکشنبه. شمال نیوبرانزویک شهردار را تایید کرد و پسر را از مرگ شوهر در شرایط بحرانی است.

نشانه های اولیه هستند که شوهر جواب درب و کشته شد چندین بار; پسر آمد در حال اجرا به درب و به ضرب گلوله کشته شد و همچنین قبل از مسلح فرار کرد منابع گفت. قاضی Salas شد در زیرزمین در زمان تیراندازی و او را مجروح شد.

Salas یک قاضی در ایالات متحده دادگاه منطقه برای نیوجرسی در نیوآرک شده است در صندلی خود را برای نه سال. قبل از اینکه که او صرف پنج سال به عنوان یک قاضی, قاضی و نه سال قبل از آن به عنوان یک فدرال مدافع.

او اولین اسپانیایی به خدمت فدرال نیمکت در نیوجرسی.

Salas به ریاست بیش از یک تعداد بالا مشخصات محاکمه در دوره تصدی خود را از جمله محاکمه سابق “خانه دار” Teresa Giudice.

شوهرش را علامت Anderl است که به خوبی در نظر گرفته وکیل مدافع جنایی.

اف بی آی ایالات متحده مارشال, نیوجرسی وزارت امور خارجه و پلیس نیوجرسی دفتر دادستان کل همه پرسنل در صحنه بررسی و FBI توییتی آن به دنبال “یک موضوع” در تیراندازی.

“اف بی آی در حال بررسی یک تیراندازی که در محل خانه قاضی استر Salas در شمال نیوبرانزویک نیوجرسی در اوایل این عصر جولای 19. ما در حال همکاری نزدیک با دولت ما و شرکای محلی و ارائه خواهد شد به روز رسانی اضافی که در دسترس نیست” این اداره در بیانیه ای گفت.

نیوجرسی رهبران سیاسی نیز سریع واکنش به تیراندازی.

“من می دانم که قاضی Salas و همسرش به خوبی و با افتخار به او توصیه به رئیس جمهور اوباما برای نامزدی به نیوجرسی فدرال نیمکت. نماز من با قاضی Salas و خانواده او و کسانی که مسئول این عمل وحشتناک هستند به سرعت دستگیر و به عدالت آورده” سناتور. باب منندز در بیانیه ای گفت.

در بیانیه رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی گفت: “قاضی Salas و خانواده اش در افکار ما در این زمان به عنوان آنها در مقابله با این بی معنی عمل می کنند. این فاجعه است که ما آخرین یادآوری است که خشونت اسلحه باقی مانده است بحران در کشور ما و کار ما را هر جامعه امن تر نیست انجام می شود.”

این است که در حال توسعه داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme