هنگامی که جسیکا نرو گفته شد او نیاز به گزارش کار چهارشنبه در تسلا خودرو کارخانه مونتاژ در فرمونت کالیفرنیا اولین فکری بود که آن را امن برای انجام این کار.

او نگران سلامت او به عنوان تنها ارائه دهنده برای خانواده اش بلکه حتی بیشتر نگران او می شود در معرض ویروس و تصویب آن را به او 6 ساله پسر. در ماه مارس او صرف دو هفته در بیمارستان برای یک بیماری است که به او گفته شد باعث می شود او بیشتر در معرض خطر عوارض جدی اگر او قرارداد coronavirus.

“این واقعا سخت بود,” او گفت:. “من همیشه در تلاش برای مقابله با آن است.”

بیشتر از ان بی سی نیوز:

نرو یکی از پنج نفر از کارگران که در گفتگو با ان بی سی نیوز در مورد نگرانی های خود را بیش از تسلا تلاش برای بازگشایی کارخانه خود را با وجود یک جریان countywide سلامت به منظور قرار دادن در محل در اواسط ماه مارس به منظور محدود کردن گسترش coronavirus. این معلوم نیست که چگونه بسیاری از کارگران بازگشت به کار است در گفتگو با این پنج کارگران بسیاری از تسلا کارمندان به نظر می رسد به بازگشت به کارخانه. اما نگرانی باقی مانده است که تضمین می کند که آنها قادر خواهد بود به بازگشت به کار در اختیار خود را در تضاد با فشار داخلی به کمک رزومه شرکت تولید اتومبیل.

نرو, 25, کار شیفت شب در کارخانه. او شده است furloughed از اواخر مارس زمانی که countywide منظور مجبور کارخانه را تعطیل ترین عملیات. منظور از آالمدا کانتی خدمات بهداشتی سازمان محدودیت های غیر ضروری کسب و کار مانند تسلا به “حداقل عملیات اساسی” تا اطلاع ثانوی. در ابتدا تسلا مبارزه سفارش استدلال آن را یک کسب و کار ضروری است اما اجرای قانون درگیر شدم و آن را در نهایت پیروی. در عین حال دوشنبه, آن عمل را دوباره سرپیچی از دستور.

این شهرستان گفت: در بیانیه ای که سه شنبه شب که آن را دریافت کرده بود تسلا سایت-برنامه خاص در روز دوشنبه “به عنوان پیش بینی شده است.” در هر رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom سفارش یک سایت-برنامه خاص مورد نیاز است برای بازگشایی یک کارخانه تولید.

این شهرستان گفت: آن را به حال بررسی این طرح و ساخته شده برخی از اضافی توصیه های ایمنی. اگر کسانی که اضافه شده به طرح خود و “بهداشت عمومی شاخص های پایدار باقی می ماند و یا بهبود” تسلا می تواند “شروع به تقویت آنها حداقل کسب و کار عملیات این هفته در آماده سازی برای امکان بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده” بیانیه ای گفت:.

در هفته های اخیر مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk تبدیل شده است بیشتر قابل مشاهده اجرایی برای به چالش کشیدن محدودیت های که در آن کسب و کار مجاز به کار در مستندات. مشک واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر مقامات محلی و تهدید به حرکت تسلا دفتر مرکزی و کارخانه مونتاژ از وزارت امور خارجه. او همچنین به طور معمول توییتی شک و تردید خود را در مورد نیاز و قانونی بودن مستندات و برافراشته در برابر بسته شدن از اقتصاد, به tweeting,”.” تلاش های خود را دریافت کرده اند پشتیبانی .

روز دوشنبه مشک او را بازگشایی فرمونت گیاه در نقض شهرستان سفارشات و او از سرگیری عملیات آن روز.

نرو گفت او بر این باور او بود و در حقوق خود برای تعیین زمانی که او به اندازه کافی راحت به بازگشت. پس از همه مشک نوشته بود در یک ایمیل به کارگران در مورد بازگشایی که اگر آنها “احساس ناراحت کننده آینده به کار در این زمان, لطفا احساس نمی موظف به انجام آن است.”

اما نرو گفت که او تا به حال دلیلی برای فکر می کنم که چنین نیست. نرو گفت: سرپرست او به او گفت که از طریق تلفن است که اگر او انتخاب شود تا دوباره به عنوان کارگردان او می تواند خاتمه یافته است. با این حال او گفت که او با دریافت یک پیام از طریق ایمیل که شامل نمی شود هر گونه اشاره ای ختم. آن گفت که او دیگر نمی خواهد واجد شرایط دریافت بیمه بیکاری, اما می تواند با استفاده از مرخصی بدون حقوق بدون جریمه و اگر او را نمی بازگشت به کار.

ایمیل های فرستاده شده به کارکنان و بررسی توسط NBC News تایید نرو حساب در مورد عدم توانایی برای دریافت بیمه بیکاری و نیاز به گرفتن مرخصی بدون حقوق. کالیفرنیا بخش توسعه اشتغال نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا کارگران مزایای تحت تاثیر قرار خواهد.

تسلا نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

کارلوس گابریل, 36, تولید دیپلم در فریمانت گیاه گفت که او مطمئن بود توسط بخش منابع انسانی است که او نمی خواهد از دست دادن شغل خود و یا چهره یک پنالتی برای بازگشت نیست. اما او گفت که گرفته شده کردند وضعیت اگر او را به بازگشت و عدم پرداخت “یک مجازات است.”

جبرئیل گفت: آن را به ارزش خطر به سلامت خود را.

“من فکر نمی کنم که یک انتخاب برای من است. پیدا کردن من زندگی من به یک کمی بیشتر با ارزش” جبرئیل گفت. “شما از من می پرسی برای آزادی خودم را از خانه من بروید و خطر زندگی من ؟ شما تماس بگیرید که آزادی؟”

یک کارگر در تسلا مدل 3 که خواست ناشناس باقی می ماند برای ترس از دست دادن شغل خود گفت: او هفته گذشته گفت: او می خواهم گرفته بود خاموش کردند وضعیت بلافاصله اگر او نبود موافق به بازگشت به کار در روز دوشنبه.

او تصمیم گرفت به هر حال.

“من قصد دارم به این باور متخصصان پزشکی قبل از من معتقدم Elon,” کارگر گفت.

کاترین فیسک یک استاد حقوق در دانشگاه, کالیفرنیا, برکلی, کالیفرنیا گفت: قانون حفاظت از کارکنان از اقدامات تلافی جویانه از جمله شلیک برای درگیر شدن در یک طیف گسترده ای از حفاظت شده فعالیت هایی مانند امتناع از انجام یک عمل غیر قانونی. اگر آالمدا کانتی ممنوع سرگیری عملیات کارکنان می تواند قانونی حاضر به کار است.

“مشکل برای کارگران این است که این یک چیز به دوام ادعا می کنند به صورت غیر قانونی شلیک و آن را چیز دیگری که به کار” فیسک گفت. “داشتن امکان طرح دعوی در دادگاه نمی پرداخت اجاره و یا قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است. و تسلا می داند که. بنابراین تهدید است که به احتمال بسیار زیاد برای ارعاب برخی از کارگران به آنها را وادار به کار می کنند.”

تسلا را حفظ کرده است که این شرکت با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم را برای اطمینان از کارکنان آن هستند در خطر ابتلا به کروناویروس در حالی که در محل کار است.

در شنبه تسلا با انتشار یادداشتی با آن 38 صفحه طرح برای اطمینان از ایمنی کارگر آن را به عنوان رزومه تولید. مراحل عبارتند از: نیاز به اضافی حفاظت فردی, تجهیزات دقیق تمیز کردن و ضد عفونی پروتکل متوسط غربالگری و محدود اتاق استراحت ظرفیت.

اما این شهرستان گفت: آن را هنوز هم در نقض نظم و بس باید عملیات تا زمانی که بخش سلامت افسر “تصویب تسلا سایت-برنامه خاص و … و مسائل مربوط به منظور اجازه تولید به طور کلی.”

تولید دیپلم در کارخانه که خواسته بود به نام به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه گفت: در ابتدا معلوم نیست چه کار کنم چون سفارش بود و هنوز هم در جای خود. اما دیپلم در نهایت بازگشت در روز سه شنبه.

“برخی از مردم هیچ انتخاب” کاردانی گفت. “این درست مثل ما مجبور به در آمده است.”

کارمند گفت: تسلا مورد نیاز بازگشت کارگران به تماشای یک فیلم کوتاه با گام های اساسی مانند شستن دست های خود را ماندن 6 فوت از مردم و پوشش دهان خود را هنگامی که آنها عطسه.

کارکنان درجه حرارت گرفته شد قبل از ورود به مرکز و ماسک پوشیده بودند. اما اقدامات دیگر شد سخت تر برای اجرا در این مرکز که اقدامات 5.3 میلیون فوت مربع و خانه های بیش از 10 ، 000 کارگران است.

“آن را سخت به ماندن 6 فوت از مردم” کارمند گفت. “این یک خط تولید. وجود دارد بسیاری از مردم است.”

مشک و ایمیل کارکنان و گفت که او می تواند در خط تولید “با هر کس دیگری” خواهد بود و “شخصا کمک به هر جا که من می توانم.” به گفته یک منبع او نشان می دهد تا روز دوشنبه به طور خلاصه و کار روی مدل 3 خط.

مشک که توییتی که او “شروع مجدد تولید در برابر آالمدا کانتی قوانین” نیز فرستاده کارکنان یک ایمیل که برخی به عنوان مالش تمرد در چهره خود را.

“فقط می خواستم به شما ارسال یک توجه داشته باشید از قدردانی برای کار سخت را به تسلا موفق است. این خیلی باحاله دیدن کارخانه به زندگی می آیند و شما در حال ساخت آن اتفاق می افتد!!” مشک و گفت: در این ایمیل که به مرور توسط NBC News. “صادقانه روز کار صرف ساخت محصولات و یا ارائه خدمات از استفاده به دیگران بسیار محترم. من باید بسیار بیشتر احترام برای کسی که طول می کشد افتخار در انجام یک کار خوب هر چه حرفه ای تر از برخی از غنی یا فرد مشهور که هیچ کاری نمی کند مفید است.”

اما نه هر کس شد mollified.

Branton فیلیپس, 56, مواد هندلر در فریمانت گیاه گفت که او نمی تواند بازگشت به کار تا زمانی که سفارش برداشته شد. همسر خود را در معرض خطر است و او نگران ایمنی خود را.

“من در تلاش برای شانه خالی کار می کنند. من نیاز به کار و می خواهید به کار می کنند اما استرس است که در حال حاضر در خط تولید بدون نیاز به نگرانی در مورد این” فیلیپس گفت. “این است که زندگی مردم این است که برخی از rinky-دینک چیز یا Elon اتحادیه متلاشیکننده. این است که زندگی مردم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی