برخی از بیمارستان ها در حال پیگیری Covid-19 اضافه کردن سنسور به کارکنان مدالها

SwipeSense با استفاده از سنسور در مدالها برای پیگیری coronavirus

SwipeSense

حدود 50 بيمارستان امروز با استفاده از یک فناوری از یک شرکت به نام SwipeSense به نظارت بر اینکه آیا کادر پزشکی در حال شستن دست های خود را زمانی که آنها ورود و خروج بیمار به اتاق خود رفت. دیگران از آن استفاده کنید برای پیگیری دارایی های گران قیمت مانند صندلی چرخدار و یا IV, پمپ, که تمایل به از دست رفته.

سیستم اهرم سنسور تعبیه شده به تجهیزات و محل چراغ در اتاق بیمارستان که اتصال به داشبورد آنلاین. مدیران می توانند برای دسترسی به داشبورد برای بررسی در یا دریافت گزارش.

به دلیل نگرانی های حریم خصوصی SwipeSense به هدایت و روشنی از نظارت بر جنبش مردم. تا زمانی که Covid-19.

زمانی که بیمارستان ها آغاز شده گزارش داد که کارکنان خود را تا به حال قرارداد این ویروس SwipeSense ارشد اجرایی Mert Iseri که او می تواند کمک کند. این وضعیت به خصوص مشکل زمانی که بیمارستان فاقد کافی تجهیزات حفاظت شخصی. گزارش داده اند که حداقل 879 پزشکان پرستاران و دیگر پرسنل پزشکی در حال حاضر در اثر ویروس.

بنابراین Iseri تا به حال این ایده اضافه کردن سنسور به کارکنان مدالها که آنها به طور معمول پوشیدن در شیفت. از آنجا که شرکت می تواند ایجاد یک virtual طبقه نقشه از انواع به حرکات خود را از جمله به سند بالقوه قرار گرفتن در معرض Covid-19 داخل بیمارستان.

ایده این بود که اگر یک بیمار, دکتر و یا هر دیگری در بیمارستان کارمند تشخیص داده شد با این ویروس SwipeSense می تواند بکشد تا یک نقشه با نقطه های کوچک به نمایندگی از مردم و مدیران می تواند به عقب در زمان به تعیین که ممکن است در نزدیکی. از آنجا بیمارستان می تواند گام برای منزوی کردن و تست آنها را برای ویروس.

Iseri ایمیل برخی از شرکت مشتریان موجود در ماه مارس به توضیح مفهوم و ببینید اگر کسی مایل بود به یک شات بدهید.

“ما واقعا علاقه” او به یاد می آورد. حدود 10 بيمارستان پیام و 3 بلافاصله گفت: بله. مراقبت های بهداشتی در چرخه فروش و اجرای نرم افزار های جدید می تواند ماه ها طول بکشد اما این مشتریان مایل به حرکت به جلو در هفته.

‘ما می تواند پرچم هنگامی که یک بیمار آزمایش مثبت’

یکی از اولین مشتریان برای دریافت در هیئت مدیره ادوارد-المهرست بهداشت در ایالت ایلینوی است. بیمارستان تحت درمان بود آن Covid-19 بیمار در اوایل ماه مارس و پیش بینی افزایش.

حدود 3,600 کارگران بیمارستان در ادوارد-المهرست توافق به ورزش SwipeSense نشان اعم از پزشکان و پرستاران و کارگران اختصاص داده شده برای تمیز کردن اتاق بیمار. تا پایان ماه مارس به بیمارستان تا به حال عملکرد داشبورد که مدیران می تواند با استفاده از مانیتور قرار گرفتن در معرض.

“ما می تواند پرچم هنگامی که یک بیمار آزمایش مثبت و ببینید که آیا عضو هیات رفت و چند بار آنها در رفت و گفت:” راج Iyer رئیس تجزیه و تحلیل داده های افسر.

برخی از کارکنان نگران بودند که خود مدیران را با استفاده از داده ها برای پیگیری بهره وری خود را و مجازات آنها را اگر آنها در زمان طولانی می شکند. Iyer اطمینان آنها را که تنها هدف از این سیستم خواهد بود برای گرفتن Covid-19 شیوع و نه برای نظارت بر حرکات خود را.

و تا کنون به نظر می رسد به کار. در یکی از های اخیر مورد Iyer گفت که یک بیمار به طور غیر منتظره به یک نتیجه مثبت از یک Covid-19 تست. Iyer تیم استفاده SwipeSense به شکل از چگونه بسیاری از مردم شده بود که در اتاق بیمار. آنها مشخص شد که 75 کارکنان در معرض خطر بودند و از آنها خواست برای دریافت تست شده و خود را منزوی به مدت 72 ساعت. یکی از آنها آزمایش مثبت بود اما جدا شده و مانع از گسترش این ویروس بیشتر است.

به عنوان یک نتیجه از این کار و تلاش دیگر از جمله شستن مکرر دست ها و ماسک درصد از کارکنان تست مثبت برای COVID-19 در مرکز رفت و از 17 درصد در اوج در ماه مارس به کمتر از 1% در ماه ژوئن.

‘انجام همه چیز ما می توانیم’

این SwipeSense سیستم فرم “تماس با ردیابی” اپیدمیولوژیک روش که شامل ردیابی کردن و آگاه ساختن کسانی که ممکن است آمده اند به نزدیکی به یک فرد مبتلا به یک بیماری عفونی. اما در این مورد آن را محدود به یک کسب و کار خاص به جای یک دولت-شهر یا کشور است.

جنبه های سیستم ممکن است صدا مانند برادر بزرگ. Iseri که به خوبی آگاه از پتانسیل حریم خصوصی و امنیت مفاهیم اشاره می کند که شرکت و مشتریان خود را در حال برداشتن گام برای کاهش ‘خزش’ عامل. برای شروع SwipeSense نیست ردیابی افراد در طول روز خود را دارد و هیچ چراغ در خارج از اتاق بیمار — آنها نمی تواند مسیر مردم زمانی که آنها رفتن به حمام به عنوان مثال.

هنوز هم او اذعان خطرات وجود دارد وقتی که می آید به نظارت مردم و نه همه چیز. و این نوع از ابزار همیشه می توانید به دست اشتباه است. “ما باید واقعا متفکرانه در مورد تکنولوژی ما در حال ساخت,” او گفت:.

یکی دیگر از مشتری با استفاده از SwipeSense تکنولوژی برای تماس با ردیابی است Methodist بیمارستان جنوب کالیفرنیا است.

برای کلیفورد Daniels یک معاون ارشد و مدیر ارشد استراتژی افسر در بیمارستان آن را نه فقط در مورد نگه داشتن کارکنان امن است. دانیلز نیز به دنبال راه هایی برای اطمینان بخشیدن به بیماران در مورد آینده را در.

در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر بسیاری از بیمارستان ها توافق را به تاخیر غیر فوری و ضروری ‘انتخابی’ روش. در برخی موارد که هزینه آنها میلیون ها دلار در روز درآمد از دست داد. اما در حال حاضر نظام سلامت در سراسر کشور شروع به بازگشایی درهای خود را به بیماران است که هنوز هم نیاز است که جایگزینی زانو و یا کولونوسکوپی.

“امیدواریم که در سراسر این بیمارستان به عنوان یک محل امن به عنوان آن می شود که ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم به کمک شامل گسترش Covid-19” گفت: دانیلز. در علاوه بر این به SwipeSense برای تماس با ردیابی خود را در بیمارستان و بسیاری دیگر در حال اجرای متوسط چک ماسک و علامت چک.

“وجود خواهد داشت مقدار زیادی کمتر coronavirus اگر بقیه کشور شروع به انجام آنچه بيمارستان در حال انجام است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme Mehracki token