ضربه محکم و ناگهانی تصمیم به محدود کردن تهمت است که در داخل آن متمم اول قانون اساسی, حقوق مدیر عامل شرکت می گوید

ضربه محکم و ناگهانی مدیر عامل شرکت اوان اشپیگل گفت CNBC در روز پنج شنبه که آن را در این شرکت حقوق برای محدود کردن حساب های آن را ترویج در اسنپ چت.

“ما همیشه گفته کشف یک بسته پلت فرم ما را در انتخاب نوع مطالب ما می خواهیم بر روی پلت فرم ما. ما به خوبی در درون ما متمم اول قانون اساسی حقوق به تصمیم می گیرید چه چیزی را نشان می دهد تا در آنجا” اشپیگل گفت CNBC “قدرت ناهار.”

ضربه محکم و ناگهانی هفته گذشته اعلام کرد دیگر نمی خواهد ترویج جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محتوا در اسنپ چت را کشف ویژگی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به رسانه های اجتماعی به آدرس شورش پس از مرگ جورج فلوید. این حرکت به سرعت به خود جلب کرد واکنش از مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن حساب هنوز هم باقی می ماند و در مکان های عمومی, با این حال و کاربران که می خواهند به دنبال او هنوز هم می تواند انجام این کار و هنوز هم دیدن پست های خود را. این تصمیم برای جلوگیری از ترویج جمهور شد “نسبتا ” آسان” و “ساده” اشپیگل گفت.

“به نظر می رسد برخی از سردرگمی در مورد متمم اول قانون اساسی و کسی که امر به” اشپیگل گفت. “متمم اول قانون اساسی است که بسیار خاص است. این در واقع طراحی شده برای محافظت از افراد و شرکت های خصوصی از دولت است.”

اشپیگل با اشاره به سمت نسکار به عنوان مثال دیگر که چهارشنبه اعلام کرد که این امر ممنوعیت نمایش مؤتلفه پرچم در همه آن حوادث و خواص.

“من فکر می کنم ضربه محکم و ناگهانی واقعا ما را در آغوش کسانی که حقوق ما سپاسگزار به متمم اول قانون اساسی در کشور ما اما ما می خواهیم به استفاده از حقوق ما را به ایستادگی کردن برای چیزهایی که ما معتقدیم در,” او گفت:.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme