Snapchat در حال راه اندازی برنامه های کاربردی که به شما اجازه خرید بلیط فیلم با, دوستان, دیدن برنامه کلاس

ناصرو | No comments

ضربه محکم و ناگهانی در روز پنج شنبه اعلام کرد که یک محصول جدید به نام ضربه محکم و ناگهانی مینی کامپیوترها — برنامه های کوچک ساخته شده توسط شخص ثالث توسعه دهندگان نرم افزار است که می تواند باز در اسنپ چت.

“ضربه محکم و ناگهانی مینی کامپیوترها در حال نیش اندازه آب و برق خیاط ساخته شده برای دوستان” گفت: خواهد وو ضربه محکم و ناگهانی مدیر محصول.

ضربه محکم و ناگهانی مینی کامپیوترها را می توان در چت عملکرد اسنپ چت و می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط گروه از کاربران در همان زمان. وجود خواهد داشت یک تعداد انگشت شماری از ضربه محکم و ناگهانی مینی کامپیوترها در راه اندازی. یکی از اتم بلیط اجازه می دهد تا کاربران را به تماشای تریلر فیلم ها با هم و یا دیدن فیلم و زمان را نشان می دهد و سپس انتخاب صندلی به عنوان یک گروه قبل از آنها خرید بلیط به صورت جداگانه.

یک ضربه محکم و ناگهانی کوتاه ساخته شده توسط زحل فن آوری اجازه می دهد دانش آموزان برای به اشتراک گذاشتن و مقایسه آنها برنامه کلاس در اسنپ چت.

“شما و دوستان شما می توانید پیدا کردن آنچه در کلاس های شما با هم” وو گفت. “یا بعدی خود را پیدا کنید زمان باز بلوک به اویختن.”

ضربه محکم و ناگهانی Minis نمایندگی شرکت آخرین تلاش ها برای گسترش کار خود با نرم افزار شخص ثالث توسعه دهندگان. ضربه محکم و ناگهانی در حال حاضر با این نسخهها کار با توسعه دهندگان برای ساخت واقعیت افزوده در لنزهای for Snapchat و به ادغام این شرکت داستان از ویژگی های با برنامه های دیگر. مینی کامپیوترها ساخته شده در همان تکنولوژی ضربه محکم و ناگهانی با استفاده از آن ضربه محکم و ناگهانی بازی ها, وو گفت.

ضربه محکم و ناگهانی مینی کامپیوترها راه اندازی خواهد شد برای اسنپ چت اندروید و آیفون مدتی در ماه جولای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>