ضربه محکم و ناگهانی خواهد شد و دیگر ترویج تهمت پست در اسنپ چت

ناصرو | No comments

Evan Spiegel, مدیر عامل شرکت ضربه محکم و ناگهانی, Inc.

استفان Desaulniers | CNBC

ضربه محکم و ناگهانی اعلام کرد که روز شنبه آن را دیگر نمی خواهد ترویج جمهور تهمت محتوای درون Snapchat را کشف ویژگی های.

ضربه محکم و ناگهانی سهام به پایین بیش از 2% پس از اعلام.

“ما نمی خواهد تقویت صدای که تحریک نژادی و خشونت و بی عدالتی را به آنها ارتقاء رایگان در کشف” این شرکت در بیانیه ای گفت.

“نژادی و خشونت و بی عدالتی را در جامعه ما و ما هم ایستاده و با همه کسانی که به دنبال صلح و عشق و برابری و عدالت در آمریکا است.”

ضربه محکم و ناگهانی تصمیم می آید یک هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به Twitter و Facebook به آدرس شورش پس از مرگ جورج فلوید گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

“ما به سادگی می تواند به ترویج حساب در امریکا است که به ارتباط با افرادی که تحریک نژادی و خشونت که آیا آنها این کار را به روشن یا خاموش پلت فرم ما” مدیر عامل اوان اشپیگل گفت: در یک یادداشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن خروج از کشف نیست به طور کامل حذف او از اسنپ چت. رئيس جمهور در حساب باقی می ماند زندگی می کنند و معنی کاربران که می خواهند به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم می توانید انجام این کار و هنوز هم دیدن پست های خود را.

ضربه محکم و ناگهانی تصمیم به حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از کشف شرح زیر است توییتر که هفته گذشته شروع به وزش رئیس جمهور با واقعیت-چک کردن توییت خود. توییتر همچنین پرچم مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد غارت منجر به تیراندازی کرد و گفت آن را نقض توییتر سیاست در “ستایش خشونت است.” در مقابل Facebook انجام داده است و نه هر چیزی به وزش مغلوب ساختن پیشی جستن.

تهمت را رد کرده است که او قصد داشت به تحریک خشونت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>