ضربه محکم و ناگهانی هشدار Q3 تبلیغات می تواند صدمه دیده توسط pandemic, تاثیر ورزش, فیلم, back-to-school

Evan Spiegel مدیر عامل و بنیانگذاران ضربه محکم و ناگهانی, Inc.

آدم Galica | CNBC

ضربه محکم و ناگهانی هشدار داد که عدم قطعیت در اطراف حوادث مانند back-to-school فصل و عملیات ورزشی لیگ در سه ماهه سوم می تواند تاثیر تبلیغات و تقاضا.

این شرکت گفت: در حالی که گزارش درآمد سه ماهه دوم سه شنبه که تا کنون در Q3 درآمد تا 32 درصد از سال گذشته اما انتظار دارد که رشد اقتصادی از طریق بقیه از سه ماهه.

“در حالی که ما با احتیاط خوش بینانه این است که این روند می تواند به حفظ بیش از زمان ما نیز آگاه است که شرایط عملیاتی باقی می ماند ممکن است فرار و شرایط اقتصادی می تواند بیشتر رو به زوال” رئیس امور مالی Derek اندرسن گفت: درآمد این شرکت تماس آماده اظهارات.

“برای مثال تبلیغات و تقاضا در Q3 در طول تاریخ شده است تقویت عواملی که به نظر می رسد بعید است به تحقق در همان راه آنها را در سال های قبل از جمله بازگشت به مدرسه, فصل, فیلم, انتشار برنامه و عملیات های مختلف ورزشی در لیگ است.”

اندرسن گفت: آن را سخت به بگویید که چقدر این عوامل تاثیرات خود را صرف بقیه از سه ماهه سوم.

“بهترین برآورد ما در این نقطه است که ما پر درآمد سه ماهه نرخ رشد است به احتمال زیاد به زیر سه ماهه ما به تاریخ تخمینی واقعی نرخ رشد و به عنوان یک نتیجه ما ساخته شده داخلی ما طرح سرمایه گذاری بر رشد درآمد حدود 20 درصد,” او گفت:.

وی افزود: این شرکت تخمین می زند برای روزانه کاربران فعال در سه ماهه پیش رو: “ما قصد داریم به ادامه سرمایه گذاری در کسب و کار ما در Q3 و برآورد ما برای ما هزینه ساختار فرض کنیم که روزانه کاربران فعال خواهد بود بین 242 میلیون و 244 میلیون در Q3. این به معنی این سال بیش از سال رشد حدود 15 تا 16 درصد یا 32 تا 34 میلیون روزانه کاربران فعال.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme