ضربه محکم و ناگهانی می گوید: Facebook ad تحریم کرده اند ‘درب’ با برخی از تبلیغ کنندگان

Jeremi گورمن ضربه محکم و ناگهانی ارشد کسب و کار افسر

منبع: ضربه محکم و ناگهانی

جنبش تبلیغ تحریم Facebook شده است یک فرصت برای ضربه محکم و ناگهانی.

عمده تبلیغ در ماه گذشته اعلام کرد درجات مختلف از مکث به رسانه های اجتماعی خود بودجه تبلیغات پس از یک کمپین به نام “#StopHateForProfit” توسط یک گروه از سازمان ها خواستار تبلیغ برای تحریم Facebook برای ماه جولای. این سازمان ها می خواهند به فشار Facebook به مصرف دقیق تر مراحل را برای جلوگیری از گسترش نفرت گفتار و اطلاعات غلط در آن پلت فرم.

اگر چه برخی از تبلیغات مکث توسعه یافته برای سیستم عامل فراتر از فقط Facebook, مارک های دیگر منتقل شده اند صرف از Facebook برای سیستم عامل های دیگر از جمله ضربه محکم و ناگهانی.

در این شرکت Q2 درآمد تماس ضربه محکم و ناگهانی رئیس کسب و کار افسر Jeremi گورمن گفت: اگر چه آن را دشوار است به منظور تعیین دقیق درآمد تاثیر تحریم ها تا کنون گفتگو “درب باز” برای ضربه محکم و ناگهانی به گفتگو با مدیران سطح بالا در مارک های.

“آنچه ما می دانیم این است که آن را همیشه مثبت برای تعامل در بالاترین سطح یک سازمان و این مکالمه باز کردن درب برای ما به انجام این کار بسیار اغلب در مدیر عامل و CMO سطوح,” او گفت:.

آن را یک فرصت برای این شرکت برای ترویج خود را به عنوان در حال دست سرپرستی و امن تر برای علامت های تجاری.

“وجود دارد هیچ تاون هال یا توانایی برای یک unvetted کاربر برای ارسال به کل جامعه ما و به عنوان تبلیغ و ارزیابی سیستم عامل که همسو با ارزش های خود را این عمدی و تصمیم گیری های سال پیش هستند از اهمیت پارامونت” او گفت:.

گورمن اشاره کرد که اکثریت ضربه محکم و ناگهانی درآمد می آید از “پاسخ مستقیم” تبلیغ که به عنوان یک بخش نشده است شرکت به عنوان به طور گسترده ای در تحریم. بسیاری از پاسخ مستقیم تبلیغ تکیه به شدت بر روی سیستم عامل مانند Facebook به انجام کسب و کار.

—CNBC سالوادور رودریگز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme