مرد نگاهی گاو در یک stockyard در Lexington, نبراسکا, ایالات متحده آمریکا, در روز جمعه, آوریل 24 سال 2020 است. نبراسکا کسب و کار است که باید گذاشته کارگران در طول coronavirus بحران می تواند مجبور به بازپرداخت اعتبار مالیاتی و مشوق های دیگر آنها را دریافت کرده اند از طریق متحده کسب و کار اصلی-برنامه های تشویقی وزارت امور خارجه درآمد گفت.

دن Brouillette | بلومبرگ | گتی ایماژ

آن را در زمان کمتر از سه هفته به سالن شهرستان برای تبدیل شدن به نبراسکا بزرگترین نقطه داغ از Covid-19 موارد است.

شهرستان است که تقریبا 61,000 ساکنان گزارش خود اولین مورد از coronavirus در اواخر ماه مارس فقط به عنوان شیوع بود و صعودی همراه ملت سواحل.

این منطقه در حال حاضر دارای بیش از 1000 مورد از Covid-19 همانطور که از روز جمعه بیشتر از هر شهرستان در نبراسکا. دولت بیشترین جمعیت شهرستان که در اوماها واقع شده است نه زمان تعداد زیادی از مردم از سالن شهرستان, اما تقریبا نیمی از این مقدار از موارد با توجه به نبراسکا وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

“کانون شیوع این واقعا منتقل شده به کوچکتر و مناطق روستایی کوچک در شهرستانهای غربی نبراسکا” دکتر آنجلا هیولت عضو انجمن عفونی آمریکا و استاد در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا گفت.

هفته به اوج رسید

در حالی که بستری شدن در بیمارستان مربوط به Covid-19 شروع به کاستن سرعت در برخی از شهرستانها نشان می دهد بدترین ممکن است بیش از آن می تواند ویروس هفته به اوج در بیشتر جوامع روستایی در سراسر ایالات متحده آمریکا, مقامات بهداشتی هشدار می دهند. برخی از بیمارستان ها نداشته اند به اندازه کافی پرسنل پزشکی برای چندین دهه در حال حاضر عامل در ظرفیت کامل یا در حال پر کردن به سرعت و به اندازه کافی ندارد هواکش برای رسیدگی به افزایش بیماران بدحال آنها می گویند.

زمینه شستشو ایستگاه در گرینفیلد کالیفرنیا.

برنت Stirton | گتی ایماژ

بسیاری از مردم در جوامع روستایی, اما, اند نیز ضروری کارگران و در ادامه به سفر به کار حتی بیشتر موارد تایید حصول اطمینان از مواد غذایی کشور تامین پایدار باقی می ماند. که عرضه می شود در حال اجرا کوتاه به عنوان coronavirus اجرا می شود و البته خود را از طریق این کشور امکانات بسته بندی گوشت می آمد.

“ما نمی رسید ما اوج به هیچ وجه در اینجا” هیولت گفت. “اگر چه اکثریت قریب به اتفاق دولت ما بسیار روستایی ما نمی dodged بود و من فکر می کنم روستایی بیشتر از نقاط داغ را در سطح بیش از روزهای آینده و هفته اینجا و در سراسر ایالات متحده است.”

جوامع روستایی ایمنی نیست

Coronavirus هنوز هم می تواند به سرعت در حال گسترش از طریق روستایی آمریکا, حتی اگر آنها به عنوان پرجمعیت به شهرستانها که در آن ویروس به گسترش بهداشت و سلامت, مقامات و پزشکان می گویند. شهرهای کوچک اغلب تنگ گره با روابط اجتماعی قوی. برخی از رویدادهای اجتماعی می تواند جذب کل شهر ارائه فرصت کافی برای این ویروس به گسترش است.

به یوما تئاتر ثبت نام می خواند “تا وقتی که بسته مارس 30″u2019 به عنوان ساکنان خانه بمانند با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس در 15 آوریل سال 2020 در یوما کلرادو.

RJ Sangosti | دنور پست | گتی ایماژ

از روز شنبه نزدیک به 84 درصد از غیر شهری شهرستانهای گزارش یک مورد مثبت از Covid-19 با توجه به داده ها از دانشگاه آیووا.

“ایمان و یا مبتنی بر جامعه سازمان فعالیت های مدرسه همه می رود به همان دبیرستان فوتبال بازی. همه نوع از یکدیگر می داند و باقی می ماند در تماس نزدیک پس از آن می تواند به طور بالقوه گسترش بسیار به سرعت گفت:” مگی Elehwany معاون رئیس جمهور در امور دولتی ملی بهداشت روستایی انجمن.

این ویروس همچنین دارای پتانسیل بیشتر مرگبار در بسیاری از جوامع روستایی که در آن یک بخش بزرگتر از جمعیت مسن تر هستند و باید شرایط بهداشتی اساسی مانند چاقی و دیابت است که می تواند قرار داده و آنها را در خطر ابتلا به بیماری های جدی و یا مرگ.

دکتر اندرو پاویا اطفال بیماری های عفونی ارشد در دانشگاه یوتا سلامت گفت: سلامت این نابرابری بین مناطق روستایی و جوامع شهری می تواند باعث طولانی تر و پایدار شیوع کمتر-مناطق پرجمعیت و نه ناگهانی اوج یا افزایش روزانه میزان عفونت های جدید به عنوان دیده می شود در شهرستانها بزرگ است.

“این بدان معنی است که ما در حال رفتن به مبارزه با این برای هفته ها و ماه” پاویا گفت. “آن هم رفتن به بازگشایی خیلی بیشتر به چالش کشیدن در این مناطق است.”

چند تخت ICU

بسیاری از جوامع روستایی را کوچک بحرانی دسترسی به بیمارستان که حفظ 25 یا کمتر تخت, اما بسیاری از این امکانات ممکن است کم و یا هیچ فشرده-تخت های مراقبت یا پنکه. ملی بهداشت روستایی کانون تخمین می زند که نزدیک به 63 درصد از کشور بیمارستان های روستایی ندارد و هر تخت ICU.

نشانه کارگردانی بیماران با سرفه یا تب به بازگشت به وسیله نقلیه خود را و تماس با یک تریاژ خط تلفن می ایستد خارج ورودی به راشل بیمارستان جامعه در روشل, ایلینوی, ایالات متحده در روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است.

دانیل Acker | بلومبرگ | گتی ایماژ

در بسیاری از موارد آنها همچنین عدم مراقبت ويژه پزشکان که می توانید برای مراقبت از بیماران در هواکش برای مدت طولانی از زمان, سلامت, طرفداران می گویند. Coronavirus بیماران در بخش مراقبت های اغلب نیاز به انتوبه برای یک هفته یا بیشتر و نیاز گسترده ICU مراقبت است که می تواند غیر قابل تحمل برای بیمارستان های روستایی که فاقد around-the-clock پرسنل.

“آنها باید قادر به کارکنان 24/7 هفته در یک زمان. و بسیاری از این جوامع به سختی به اندازه کافی پزشکان و پرستاران برای ارائه مراقبت های اولیه اجازه دهید به تنهایی 24/7 ICU مراقبت” پاویا گفت. “آنها به انجام یک کار قهرمانانه از آماده سازی و مراقبت از بیماران در هواکش در بسیاری از این بیمارستان اما کارکنان شد فقط خیلی سریع غرق شده است.”

مبارزه برای شناور ماندن

قبل از همه گیر در زمان برگزاری در ایالات متحده آمریکای روستایی بود در میان خود بهداشت و درمان-مراقبت از بحران Elehwany گفت.

از سال 2010 نزدیک به 130 بیمارستان های روستایی باید عملیات خود را متوقف و اضافی 453 بیمارستان ها آسیب پذیر هستند و به بسته شدن با توجه به پیش بینی توسط Chartis مرکز بهداشت روستایی.

“هنگامی که یک بیمارستان بسته در مناطق روستایی آمریکا, آن را تقریبا همیشه می بندد برای خوب” Elehwany گفت. “زمانی که بیمارستان های نزدیک پزشکان ترک پرستاران ترک داروسازان را ترک کنند. ما با دیدن این مراقبت های بهداشتی بیابان فوران است که واضح است که وضعیت وحشتناک در مناطق روستایی رفتن به این بیماری همه گیر.”

خدمات سرپایی پزشکی روش یا آزمون است که می تواند بدون انجام یک شب ماندن تولید بخش زیادی از درآمد برای بیمارستان های روستایی. اما مقامات دولتی لغو این روش حاوی ویروس است که منجر به این امکانات دست دادن 50 درصد به 80 درصد از درآمد خود را در طول ماه گذشته Elehwany گفت.

یک پرچم آمریکا مگس خارج از OSF Saint Paul مرکز پزشکی در مندوتا, ایلینوی, ایالات متحده در روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است. بیمارستان ها روبرو هستند کمبود ماسک, لباس, دستکش, آزمون فن های تمیز کردن لوازم و کاغذ توالت فدرال نظرسنجی از مدیران بیمارستان انجام شده در اواخر ماه مارس یافت.

دانیل Acker | بلومبرگ | گتی ایماژ

اضافی $10 میلیارد دلار از بودجه از مراقبت عمل خواهد شد اختصاص داده شده برای بهداشت روستایی درمانگاه ها و بیمارستان ها که بیشتر آن کار به خصوص در حاشیه نازک و بسیار کمتر به احتمال زیاد سود آور تر از همتایان شهری خود را به وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: در هفته گذشته.

مراقبت قانون توسط رئیس جمهور امضا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر ماه مارس اختصاص 100 میلیارد دلار برای بیمارستان اما هیچ کدام از آن بود که به طور خاص اختصاص داده شده برای شیوه های کوچکتر. مغلوب ساختن پیشی جستن امضا یکی دیگر از امداد لایحه در تاریخ 24 آوریل که allots اضافی $75 میلیارد برای بیمارستان است.

کارگران ضروری آلوده

بسیاری از جوامع روستایی باید صنعتی مبتنی بر اقتصاد که در آن اکثریت ساکنان کار در یک کارخانه محلی و یا تولیدی که در آن کار از صفحه اصلی گزینه نیست مقامات بهداشتی می گویند.

که ساخته شده اجتماعی فاصله یک چالش به خصوص در ضروری صنایع مانند مواد غذایی فرآوری یا معدن. بسته بندی گوشت می آمد امکانات را تبدیل به نقاط داغ برای شیوع کروناویروس در سراسر ایالات متحده که در آن مردم در تماس بسیار نزدیک در پردازش خطوط باعث گسترش بیشتر.

حداقل 22 بسته بندی گوشت می آمد گیاهان را بسته اند به عنوان صدها نفر از کارگران تست مثبت برای Covid-19 ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه در روز جمعه گفت. حداقل 22 بسته بندی گوشت می آمد و غذا-پردازش کارگران کشته شده اند و پیمانکاری Covid-19 با توجه به اتحادیه تخمین می زند.

یک کشاورز چک در زنان جوان خوک در یک مزرعه خوک در اسمیتویل, اوهایو, ایالات متحده آمریکا روز پنج شنبه, آوریل 30 سال 2020 است.

Dane ریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

یک Smithfield, مواد غذایی, گوشت خوک, کارخانه فرآوری در Sioux Falls, داکوتای جنوبی که پروسه حدود 5% از کشور, گوشت خوک, بسته نامحدود در مارس 12 با بیش از 200 تایید موارد Covid-19 متصل به مرکز. حدود 245 کارکنان در یک JBS گیاه در گریلی, کلرادو, که به طور موقت بسته در اواسط Apirl باید آزمایش مثبت برای Covid-19 همانطور که از روز شنبه با توجه به گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست است. در سالن County, Nebraska, بیش از 230 کارکنان در یک JBS گیاه در گرند آیلند آزمایش مثبت در اواخر ماه آوریل مرکزی منطقه در بخش بهداشت و درمان مدیر ترزا اندرسون گفت.

“اگر یک چیز وجود دارد که ممکن است نگه داشتن من در شب, این گیاهان گوشت پردازش و تولید گیاهان” دکتر Gary Anthone نبراسکا افسر ارشد پزشکی گفت: در Facebook رویداد زندگی می کنند.

بلندی کمبود گوشت

دولت فرمانداران باید درهم به نگه داشتن خود را بسته بندی گوشت می آمد امکانات باز و هشدار داد که هر گونه تعطیلی کارخانه می تواند تهدیدی برای کشور عرضه مواد غذایی.

چادر بنا در خارج از Tyson Foods, Inc. تسهیلات در Lexington, نبراسکا, ایالات متحده آمریکا, در روز جمعه, آوریل 24 سال 2020 است.

دن Brouillette | بلومبرگ | گتی ایماژ

پس از مصرف کنندگان شروع به انباشت مواد غذایی در آغاز در ایالات متحده شیوع ترک بسیاری از قفسه برداشت بیش از گوشت گاو تولید حمل گوشت در اصل به مقصد رستوران به فروشگاه های مواد غذایی به جای ملی Cattlemen گوشت گاو ارتباط مدیر عامل شرکت کالین Woodall گفت.

اما گوشت عرضه خواهد شد و در نهایت نازک کردن اگر شیوع ادامه Woodall گفت.

“بزرگ وجود دارد عرضه دام در خارج وجود دارد, آن را فقط یک ماده از بودن قادر به پیدا کردن به اندازه کافی ظرفیت و زمان پردازش آن به که گوشت گاو و آن را به فروشگاه مواد غذایی” Woodall گفت.

رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استناد دفاع تولید عمل به نگه داشتن بسته بندی گوشت می آمد امکانات عامل طبقه بندی امکانات و زیرساخت های حیاتی. منظور این است که همچنین انتظار برای ارائه مسئولیت حمایت از کارفرمایان و اگر کارگران مریض, NBC News در گزارش به نقل از یک مقام ارشد دولت رسمی.

روز دوشنبه تایسون هشدار داد که فروشگاه های مواد غذایی خواهد شد یک منبع محدودی از محصولات خود را تا زمانی که گیاهان پردازش آن بازگشایی شده است. آن پیش بینی شده است که میلیون ها پوند از گوشت می تواند ناپدید می شوند از عرضه مواد غذایی به عنوان شرکت به طور موقت پرده گوشت گاو و مرغ گیاهان.

“عرضه مواد غذایی و زنجیره ای در حال شکستن است” تایسون رئیس جان تایسون نوشت.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی