کسب و کار کوچک coronavirus امداد وام بانک اطلاعاتی شامل برخی از اشتباهات بزرگ شرکت می گویند

جرالدین Brimley

منبع: Geraldine Brimley

آنها نمی توانند به شما نشان می دهد که آنها نمی توانید آن را — با وجود آنچه دولت می گوید.

چندین شرکت که ظاهرا دریافت بخشایش وام به عنوان بخشی از یک فدرال امداد برنامه گفت که آنها برای صدق نمی کند — بسیار کمتر دریافت بودجه است که جزئیات را در یک بانک اطلاعاتی از وام دوشنبه منتشر شد.

که پایگاه داده شامل اطلاعات در مورد سهم شیر از $521 میلیارد تا کنون تایید شده زیر چک حفاظت از برنامه است که با هدف کمک به کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اطلاعات دوشنبه منتشر شد نشان دهنده بیش از 661,000 شرکت هایی که مورد تایید قرار گرفت برای حداقل 150.000 دلار در وام های تحت این برنامه است. در حالی که شمارش است فقط بخش کوچکی از نزدیک به 5 میلیون شرکت هایی که مورد تایید قرار گرفت برای PPP بودجه – اکثر تصویب شد برای زیر $150,000 – آن است که به اندازه کافی بزرگ به طور بالقوه حاوی انواع مختلفی از داده ها خطا است.

سرمایه گذاری شرکت های سرمایه شاخص سرمایه گذاری و بنیاد سرمایه همراه با روروک مخصوص بچه ها, شرکت پرنده گفته است که آنها درخواست برای PPP بودجه با وجود اینکه ذکر شده در پایگاه داده به عنوان تایید شده برای میلیون ها دلار پول از بانک ها تحت که فدرال اجرای برنامه.

و یک زن که زندگی در منطقه میلواکی گفت CNBC او شگفت زده شد ذکر شده در لیست منتشر شده توسط وزارت خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک به عنوان تایید شده برای وام اعم از $5 میلیون به 10 میلیون دلار.

این زن 72 ساله جرالدین Brimley, حال کاربردی برای PPP وام از حدود 9,300 از طریق شعاع بانک و دریافت یک کمی کمتر از $2,300. او اجرا می شود یک شرکت کوچک است که ارائه پست الکترونیکی به روستایی مشتریان از ایالات متحده خدمات پستی.

“چگونه این اتفاق افتاد ؟” خواسته Brimley وقتی گفت که نام او ذکر شده بود به عنوان تایید شده برای وام از 5 میلیون دلار یا بیشتر است. “چگونه می توانم آنها را یک اشتباه که می خواهم؟”

“من می تواند از آن استفاده کنید,” او quipped با اشاره به مقدار زیادی از پول است که او نه در واقع.

کاتلین Barrett سخنگوی شعاع بانک گفت که زمانی که Brimley یا کسی که اقدام او از جانب کاربردی آنلاین برای وام فوق العاده “صفر” به طور تصادفی ورودی در یک بخش از نرم افزار آن را به نظر می رسد مانند او خواسته بود برای 9 میلیون دلار است.

بارت گفت که شعاع زمانی که این نگاه در برنامه دیدم از مدارک که Brimley فرستاده شده است که او تنها در واقع به دنبال $9,000 و بانک ثابت اشتباه با اشاره به میزان بالاتری قبل از پردازش وام.

بارت گفت که در حالی که SBA اطلاعاتی که عموم دوشنبه منتشر شد شامل یک اشتباه بسیار بالاتر از محدوده بود که توسط بانک تایید یک پایگاه داده داخلی شامل درست مقدار پایین تر است که او در واقع دریافت کرده است.

“گزارش در SBA طرف به نظر می رسد تاخیر و یا نادرست” بارت گفت.

SBA سخنگوی کاهش یافته است به نظر به CNBC در مورد Brimley مورد و یا آنهایی که مربوط به این شرکت گفت که آنها نمی گرفتن وام.

همان SBA پایگاه داده را نشان می دهد که شاخص سرمایه گذاری های تایید شده برای وام در محدوده 2 میلیون دلار به 5 میلیون دلار از شعاع بانک.

یک سخنگوی شاخص سرمایه گذاری CNBC گفت: “من می توانم تایید می کنند که شاخص سرمایه گذاری VIII اعمال نمی شود برای یک PPP وام در هر نقطه است.”

“این مطلب ذکر شده است در خطا به عنوان هر چند آن را در لیست ما به عنوان یک کسب و کار نام آن است که ما آدرس و یا اطلاعات صحیح در مورد ما صندوق. تیم حقوقی ما است که به دنبال به همین دلیل ما نام ذکر شده است و نگاه به آن درست ASAP” این سخنگوی گفت.

در مورد شاخص سرمایه گذاری وام شعاع’ برت گفت: “ما متوجه شده اند که وجود داشته اند روحانی اشتباهات در این گزارش که SBA ساخته شده امروز. ما باید نگاه به این مثال و PPP وام درخواست شده بود توسط یک شرکت به نام Pilot.com Inc. که در آن شاخص سرمایه گذاری های هشتم LP سرمایه گذار است.”

“ما می تواند تایید کند که هیچ یک از شاخص سرمایه گذاری صندوق اشخاص را برای اعمال یک PPP وام از شعاع بانک. ما در حال کار با SBA به روز رسانی به گزارش” بارت گفت.ᐧ

پرنده در صدای جیر جیر دوشنبه, رد درخواست و یا گرفتن یک PPP وام با وجود SBA پایگاه داده گفت: آنها تایید شده برای وام از بین 5 میلیون و 10 میلیون دلار.

بنیانگذار شرکت تراویس VanderZanden در یک بعد, توییتر, ارسال, پیشنهاد اشتباه ممکن است منجر به از اوایل بحث با وام Citibank مورد استفاده برای PPP بودجه.

“پرنده صحبت با سیتی در اوایل اما تصمیم به درخواست برای PPP b/c پول بود بیشتر سزاوار کوچک و کسب و کارهای محلی. سیتی را تایید می کنند این. هنوز مطمئن شوید که چگونه ما PPP لیست, اما ما در حال بررسی” VanderZanden در توییتر نوشت.

“به نظر می رسد مانند سیتی شروع یک برنامه در حالی که آنها منتظر تصمیم گیری ما در مورد اینکه آیا به طور رسمی اعمال می شود. مورد بحث ما در داخل و گفت: سیتی نمی خواهیم به درخواست از طریق ایمیل در آوریل 23rd,” او نوشت. “آنها تایید کرد که temp برنامه. لغو شد که شب و هرگز فرستاده شده.”

یک سخنگوی بنیاد سرمایه از سوی دیگر شرکت سرمایه گذاری ذکر شده در پایگاه داده به عنوان مورد تایید بودن PPP وام از $1 میلیون و 2 میلیون دلار در بیانیه ای به CNBC گفت: “پایه و اساس سرمایه نه اعمال و نه دریافت PPP وام.”

“ما نمی دانیم که چگونه این خطا رخ داده است اما در حال حاضر سعی کنید و آن را مرتب کردن و آن را اصلاح کرد. به شما اجازه می دانم که اگر ما یاد بگیرند که چگونه این اتفاق افتاده است” سخنگوی گفت.

– گزارش های اضافی توسط CNBC Ari لوی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر