شل سرمایه گذاری در این استخدام آنلاین راه اندازی تا کنون که بدون ملاقات با مدیر عامل در فرد

Crosschq مدیر عامل مایک Fitzsimmons

Crosschq

در مجازی جلسه هیئت مدیره در اوایل ماه مارس Crosschq مدیر عامل مایک Fitzsimmons گفت: مدیران خود را آنلاین استخدام شرکت که او در مورد به طور غیر منتظره تماس به شل.

با ترس از coronavirus roiling بازار سرمایه و اقتصاد در آستانه بستن Fitzsimmons می خواستم مطمئن شوید که او در مراحل اولیه شروع-تا به حال به اندازه کافی پول برای سوار کردن یک بحران طولانی. او به تازگی با نزدیک شدن توسط Jason Spinell سر از شل مبادرت گروه در مورد یک سرمایه گذاری, اما Crosschq نبود در جمع آوری کمک حالت در زمان.

دولت از این جهان منتقل شده بود به طور چشمگیری در چند هفته. بنابراین مدت کوتاهی پس از زوم مبتنی بر هیئت مدیره جلسه Fitzsimmons فرستاده Spinell برای دیدن اگر او هنوز هم علاقه مند به انجام یک معامله حتی اگر آنها هرگز در فرد ملاقات کرد و نمی خواهد که این فرصت را برای آینده قابل پیش بینی.

چهار زوم جلسات و دو ماه بعد شل شرکت در یک 5.5 میلیون دلار تامین مالی دور در کنار GGV و دیگر موجود Crosschq سرمایه گذاران.

“داشتن شده است در شروع به دنیا و داشتن شده است از طریق این بار به اندازه کافی مکانیک از این روند شد همه متفاوت” گفت: Fitzsimmons که زد شروع یو پی اس و مشغول به کار در سرمایه قبل از co-founding Crosschq در سال 2018 است. “شما عادت به انجام سرمایه گذار سخنرانی و ارائه در مقابل اتاق و آن را تهدید آمیز و شما فلفلی با سوالات. این یک بازی بسیار متفاوت هنگامی که شما در حال حمله به آن در این راه.”

بیش از سه ماه به پناهگاه در محل سفارشات کارآفرینان و سرمایه گذاران هستند که مجبور به پیدا کردن آرامش در واقعیت ناراحت کننده است که از راه دور dealmaking است تنها گزینه خود را. این یک راه دشوار برای شروع یک رابطه و نیاز به سرمایه گذاران به تکیه کمتر بر پویایی شخصی و بیشتر به دلیل سعی و کوشش incuding چک کردن در با مشتریان و همکاران و همکاران سابق و از بنیانگذاران به تصمیم می گیرید اگر این شرط ارزش ساخت.

Spinell گفت: با ایمیل که Fitzsimmons و تیم او “آمد به شدت توصیه می شود توسط یک گروه از اعتماد متقابل سرمایه گذاران است.” او افزود که شل انجام داده است “تعداد انگشت شماری از سرمایه گذاری” است که آمده اند از طریق زوم اتصالات, اما انجام این کار نیاز به “محکومیت شدید در محصول و تیم است.”

شل همچنین آزمایش محصول داخلی برای بازخورد از مردم آن تیم Spinell گفت. این دسته از منابع و حفظ استعداد مهم است و در حال رشد است.

“چه چیزی تغییر کرده است کمی برای ما با توجه به همه گیر است که ما حتی گرسنه برای سرمایه گذاری است که تحقق واضح آینده کار نیاز دارد که حتی برجسته تر در ما به تازگی از راه دور جهان” Spinell گفت.

Fitzsimmons گفت که انجام سعی و کوشش به صورت خالص از راه دور معامله نیز بر اهمیت بیشتری برای یک مدیر عامل که چیدن یک مربی و مشاور و محرم به عنوان بسیار به عنوان یک سرمایه گذار.

“که همه دارای یک حس بالایی از اهمیت زمانی که شما نمی توانید انسانی را لمس” Fitzsimmons گفت.

دور از کاهش بیش از چند ماه گذشته Crosschq کسب و کار را سرعت بخشیده است. Fitzsimmons گفت: کسب و کار در ابتدا کاهش یافته است در حدود 40 درصد است اما در حال حاضر 20 درصد بالاتر از آن قبل از Covid سطوح. برخی از مشتریان مانند فروش بلیط سایت Eventbrite و مشاغل نقد و بررسی سایت Glassdoor به حال اخراج و به عقب کشیده خود Crosschq استفاده, اما مراقبت های بهداشتی قوی شده است که باید فرفره کار سیستم عامل مانند سایت مستقل Upwork, Fitzsimmons گفت.

این شرکت همچنین همکاری با SitterCity یک بازار برای نگهداری از کودکان برای کمک به پدر و مادر با دیجیتال مرجع کنترل و کار با NBA رزمندگان طلایی امور خارجه به عنوان تیم آماده برای شروع rehiring برای آینده بسکتبال فصل است. (طلایی دولت گارد کلی تامسون است Crosschq گذار است.)

Crosschq 16, کارکنان, از جمله سه که پیوست, پس از تامین مالی بسته شده و این یکی دیگر از سه پوزیشن های باز.

‘سرمایه است در حق بیمه’

GGV که منجر Crosschq گذشته دور در اوت نوشت: بزرگترین بررسی در این دور نیز هست. گلن سلیمان را یک شریک در GGV و Crosschq عضو هیئت مدیره گفت که حتی اگر سرمایه گذاران در حال نشان دادن افزایش تمایل به انجام معاملات بیش از تصویری وجود دارد تعصب نسبت به قرار دادن پول بیشتر به کار در داخل سبد که در آن روابط در حال حاضر تاسیس شده است.

هنگامی که در تلاش برای رسیدن به معاملات جدید در ابر نرم افزار که در آن Crosschq عمل ارزیابی remais بالا و شرایط هنوز رقابتی سلیمان گفت. دلیلش این است که کسب و کار هنوز کار بازارهای عمومی در حال برگزاری و سرمایه شرکت در حال نشستن بر روی میلیاردها دلار سرمایه.

“هنگامی که این بیماری همه گیر ضربه اول پس از یک هفته از triaging ما نمونه های موجود ما ساخته شده یک لیست خرید از شرکت ما می خواستم برای قرار دادن پول بیشتر به شرکت های موجود یا شرکت ما همیشه آرزو است که ما فکر ممکن است نیاز به سرمایه و یا می خواهید سرمایه” گفت: جزایر که شرکت مطرح $1.88 میلیارد دلار برای بودجه جدید در اواخر سال 2018 است. “ما سرمایه است و ما می دانیم سرمایه است در حق بیمه زمانی که عدم قطعیت در هوا است.”

در Crosschq, Fitzsimmons گفت هدف او این بود که به اندازه کافی پول نقد در بانک به گذشته 30 ماه در مورد اقتصاد کند و بازار را سخت تر برای یک دوره طولانی مدت. در زمان عادی او صحبت کردیم و به تعدادی از سرمایه گذاران برای ارزیابی منافع و سعی کنید و مطلوب است.

اما در ماه مارس تنها تماس او ساخته شده بود به شل چرا که او نیاز به حرکت به سرعت.

“زمان اهمیت در این سناریو” Fitzsimmons گفت. “ما نبودند که با تمرکز بر بهینه سازی برای ارزیابی و چیزهایی که از طبیعت. ما انگیزه این واقعیت است که این یک سرمایه گذار استراتژیک است و می تواند ارزش-اضافه کردن و ما می تواند به سرعت حرکت می کند.”

تماشا کنید: سرمایه گذاری در بازار سرمایه شده است و خیلی فعال تر از هر کسی می توانست تصور می کردند

افشا: Comcast در, سرمایه گذاری, سرمایه گذاری بازوی Comcast است که یک سرمایه گذار در شل. Comcast صاحب CNBC شرکت مادر NBCUniversal.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme