یک کارگر مونتاژ یک جعبه برای تحویل در مرکز پاسخگویی آمازون در Baltimore, مریلند, ایالات متحده, مارس 30 2019.

Clodagh Kilcoyne | ایسنا

آمازون انبار و کارمند در لانگ آیلند نیویورک درگذشت از coronavirus این شرکت را تایید کرد.

جورج لی که مشغول به کار در خارج از آمازون اینوود, نیویورک, مرکز توزیع شناخته شده به عنوان DNY4 درگذشت از Covid-19 در 9 آوریل. لی که 59 سال سن در سمت چپ پشت سر یک دختر و چندین نوه و همچنین به عنوان خواهر و برادر و مادر. لی مشغول به کار به عنوان یک نوع دیپلم و یادگیری سفیر در DNY4 که درگیر مرتب سازی و بسته بندی و پالت و همچنین آموزش کارکنان جدید.

“ما غمگین از دست دادن یک شریک که تا به حال مشغول به کار در سایت ما در اینوود نیویورک” آمازون سخنگو لیزا Levandowski در بیانیه ای گفت. “خانواده و عزیزان در افکار ما است.”

کارگر مرگ می آید به عنوان آمازون چهره های فشار در حال رشد به افشای تعدادی از کارگران که آزمایش مثبت یا فوت ناشی از ویروس است. علاوه بر این تنش در حال رشد بین آمازون و انبار کارگران در سراسر کشور. انبار کارگران خواسته اند که این شرکت برای قرار دادن در محل ایمنی بیشتر حمایت از جمله ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی و بسته کردن امکانات که در آن وجود دارد موارد مثبت اضافی برای تمیز کردن.

این روشن نیست که چگونه و یا هنگامی که لی قرارداد coronavirus. Leigh گذشته در تاسیسات در مارس 28, آمازون گفت. در آن روز Leigh گفته مدیر خود او احساس خستگی و “نیاز به خانه بروم و استراحت” گفت: Todd Leigh برادر جورج در مصاحبه ای با CNBC. آمازون مورد مناقشه این ادعا گفت: Leigh به حال تماس سایت به می گویند او احساس ناخوشی.

لی علائم آنقدر حاد بود که او با عجله به سامری بیمارستان مرکز پزشکی در مارس 9, شکایت که او نمی توانستم نفس بکشم, Todd Leigh گفت. لی در مدت کوتاهی پس از ورود به بیمارستان کمتر از دو هفته پس از اولین گزارش تجربه علائم ویروس.

بروشور ارسال شده در اطراف جورج لی تسهیلات DNY4 تشویق کارکنان به شرکت در یک مراسم یادبود به افتخار عبور خود را.

آمازون بارها کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد چگونه بسیاری از انبار کارکنان فوت کرده اند از این ویروس در سراسر کشور. لی عبور نشانه ششم شناخته شده مورد آمازون کارگر که مرده است از این ویروس گزارش زیر از مرگ و میر در, Jeffersonville, ایندیانا; پورشه, ایلینوی; Staten Island, New York; Hawthorne, کالیفرنیا, و تریسی, کالیفرنیا.

این شرکت نشده ارائه شده در مجموع تعداد از کارگران که آزمایش مثبت برای coronavirus در امکانات آن است. به عنوان یک نتیجه, آمازون, کارگران تلاش کرده اند برای حفظ غیر رسمی شمارش تایید شده و تایید نشده موارد در سراسر کشور. جانا Jumpp یک آمازون کارگر در ایندیانا شده است که پیگیری این موارد برآورد حداقل 900 کارکنان قرارداد coronavirus و حداقل 10 کارگر فوت کرده اند. آمازون عمل 175 انبارها در سراسر کشور و برخی از انبارها را گزارش داد ده ها تن از موارد.

‘او خیلی می ترسم’

به عنوان تعدادی از موارد افزایش یافته است بنابراین بیش از حد خواستار شرکت به افشای اطلاعات نمایش دامنه کامل از کارکنان که بد افتاده یا گذشت از coronavirus. در روز سه شنبه, 13 وکلای آمریکا به طور کلی خواسته مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس و تمام غذاهای مدیر جان Mackey به ارائه یک دولت توسط دولت شکست از این اطلاعات است.

در 60 دقیقه مصاحبه که پخش یکشنبه, دیو, Clark, آمازون, معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات گفت: “نمی دانم تعداد کل coronavirus عفونت در این شرکت است.

“من لازم نیست که شماره سمت راست من در این لحظه به خاطر آن است که به خصوص مفید شماره” کلارک گفت: در مصاحبه. او گفت: نرخ ابتلا به عفونت هستند “به طور کلی فقط تحت” چه میزان در جوامع اطراف است.

Todd Leigh گفت: او طول می کشد موضوع را با کلارک خصوصیات که به اشتراک گذاری داده ها نمی تواند مفید باشد و اضافه کرد که این یک مثال دیگر از این شرکت را به تلاش برای “شرک” مسئولیت برای کارگران گرفتن بیمار و در حال مرگ در طول بیماری همه گیر.

او گفت که او و دیگر اعضای خانواده اش را تحت فشار آمازون به نگاه به شرایط خود را در مرگ برادر و شرایط در DNY4. Todd Leigh گفت: او به طور فزاینده ای نگران به عنوان او صحبت می کرد با برادر خود در چند هفته گذشته از زندگی خود را. او ادامه داد: در آمازون در اوج این بیماری همه گیر و بدون ماسک صورت.

آمازون شروع به نورد کردن ماسک صورت به کارکنان در مارس 4 و آن را مورد نیاز همه کارگران به آنها را می پوشند در مارس 10. همچنین شروع به سازماندهی اجتماعی فاصله قوانین در امکانات آن در مارس 29.

زمانی که ماسک های صادر شده برای کارگران آن در حال حاضر خیلی دیر شده برای جورج لی. Todd Leigh گفت: برادر خود موفق به ahold از ماسک در مرکز در طول هفته گذشته در کار اما او مظنون برادر او در حال حاضر بیمار با کوروناویروس.

جورج لی آمد در تماس با کارمندان جدید تقریبا روزانه آموزش آنها برای استفاده از تجهیزات در مرکز توزیع است. این ساخته شده از آن “تقریبا غیر ممکن” به دنبال اجتماعی, فاصله, قوانین, Todd Leigh گفت.

آمازون گفت: آن رفته است به “طول های بزرگ برای نگه داشتن کارکنان امن در طول coronavirus. در علاوه بر این به ارائه ماسک های صورت و ضد عفونی کننده شرکت نیز کاهش می یابد به اندازه گروه آموزش در آن امکانات و مبهوت معرفی کارکنان جدید در امکانات آن است. پیشرفته شستشو نیز معرفی شد در امکانات خود را در اوایل ماه مارس آمازون گفت.

با وجود این اقدامات, Todd Leigh گفت: برادر خود را احساس آمازون انجام نمی دهد به اندازه کافی برای حفاظت از کارکنان خود را. در حالی که جورج لی بود که در خانه بیمار با این ویروس او فکر که آیا او تا به حال به بازگشت به کار خود را در آمازون با توجه به خطرات ایمنی.

“او خیلی می ترسم” Todd Leigh گفت. “قبل از این که او را مورد سوال [رفتن به کار می کنند]. اما او تا به حال به پرداخت صورتحساب بنابراین او گفت: “من دستکش, من قصد دارم به انجام کار کنید و سعی کنید به ماندن امن است.”

یک DNY4 کارمند گفت: آنها تصمیم به ماندن در خانه از ترس از ابتلا به ویروس. این کارگر می دانستند که فردی که گذشت خواسته ناشناس باقی می ماند از نگرانی که صحبت کردن به مطبوعات می تواند به خطر اندازد ،

کارگر گفت: آنها کار نکرده و تغییر در آمازون از ابتدای ماه آوریل است. آنها اضافه شده است که آنها احساس آن نا امن برای بازگشت به کار به دلیل “بیش از حد بسیاری از مردم در حال گرفتن بیمار” و آنها را با زندگی خود و مادر مسن و پسر جوان. کارگر گفت: آنها گریه زمانی که آنها متوجه جورج لی درگذشت ماه گذشته داشتن یک دوستی در طول زمان خود را با همکاری با یکدیگر در آمازون است.

طولانی نیست پس از جورج لی گذشت, Todd Leigh گفت: برادر کوچکترش و همسرش که هر دو زندگی با جورج لی باید پس از آزمایش مثبت برای coronavirus. پس از 21 روز در قرنطینه این جفت ارز به نظر می رسد به دوره نقاهت بعد از ویروس, Todd Leigh گفت.

Todd Leigh گفت: برادر مرگ است و در سمت چپ یک سوراخ در خانواده و آنها هنوز هم به دنبال پاسخ از آمازون در چگونه او ممکن است بدست بیمار است. آمازون گفت: زمانی که DNY4 نمایندگان خطاب به جورج لی خانواده آنها هرگز نشان داد که علت رسمی مرگ او را به coronavirus تنها که آنها معتقد بودند او Covid-19. اما Todd Leigh گفت: معاینات پزشکی در خوب سامری بیمارستان مرکز پزشکی تایید کرد که جورج لی درگذشت از عوارض ناشی از کوروناویروس.

او گفت که او رشد کرده است به طوری نا امید با این شرکت در پاسخ به برادر مرگ است که او در نامه ای به مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس ابراز نگرانی های خود را. او گفت: او همچنین شکایت با نیویورک وزارت کار.

“آنچه ما واقعا در تلاش برای روشن و نه فقط آنچه که برای ما اتفاق افتاده اما آمازون شیوه” Todd Leigh گفت. “اگر کسی در آمازون خواهد فقط یک دقیقه و نگاهی به وضعیت آنها ممکن است قادر به ایجاد یک تفاوت. اما در این مرحله که با احساس من این است که آنها واقعا نمی مراقبت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی