فورد آغاز از سرگیری تولید خودرو در ایالات متحده در 18 مه سال 2020 با کروناویروس جدید پروتکل های ایمنی مانند بهداشت ارزیابی تجهیزات حفاظت شخصی و تسهیلات تغییرات اجتماعی افزایش فاصله.

فورد

دیترویت خودروسازان در روز دوشنبه شروع به تولید وسایل نقلیه در ایالات متحده برای اولین بار از اواخر ماه مارس, اما هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها را قادر به ادامه با موفقیت به انجام این کار در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به کشتن هزاران نفر از مردم هر روز در ایالات متحده آمریکا

بازگشایی کارخانه جنرال موتورز فورد موتور و فیات کرایسلر تست خواهد شد سرمایه خود را-تیره و تار زنجیره تامین coronavirus پروتکل های ایمنی و تقاضای مصرف کننده. هر سه باید در تدبیر برای امید بهبودی پایدار برای ایالات متحده در صنعت خودرو.

“کسانی که واقعا از موانع است که می آیند” گفت: استفانی Brinley, اصلی, خودرو تحلیلگر IHS Markit. او گفت: این تردید صنعت خواهد یک بار دیگر به طور کامل شاتر اما خودروسازان و حقوقی واجد شرایط نیاز به انعطاف پذیر باقی می ماند و انطباق با هر شرایط در حال تغییر.

“این واقعا سخت به می گویند به طور خاص چه خواهد ماشه واقعی shutdown,” او گفت:. “این بستگی به این دارد چه اتفاقی می افتد, چگونه به خوبی از آن نگهداری می شود و چگونه به خوبی آن را در پاسخ به.”

دیترویت خودروسازان و دیگران گرفته اند مراحل را برای کمک به همه مسائل. آنها را اجرا کرده ایم گسترده پروتکل های ایمنی برای کارگران و اقدام به ارائه زمان برای تامین کنندگان به بازگشت آنلاین. تقاضا برای آنها ارائه 0% تامین مالی تا 84 سال را به عنوان به خوبی به عنوان تخفیف در وسایل نقلیه.

در حالی که ایالات متحده خرده فروش بودند پایین در حدود 41 درصد در ماه مارس و آوریل بوده اند بیشتر انعطاف پذیر تر از حد انتظار طول بیماری همه گیر کوروناویروس به گفته J. D. Power. زمانی که “stay-at-home” یا “پناهگاه در محل” سفارشات در ابتدا تصویب برخی انتظار می رود فروش آمریکا به سقوط تا 80%.

“ما همچنان به دیدن شواهدی وجود دارد که ما بیش از بدترین و ما بصورتی پایدار و محکم در بازیابی گفت:” توماس کینگ, J. D. Power رئیس اطلاعات و تجزیه و تحلیل در اوایل این ماه.

چنین ادامه داد: تقاضا به ویژه برای وانت و کامیون ها را فراهم می کند پایه ای برای تولید را راه اندازی مجدد برای دیترویت خودروسازان با وجود تاریخی بیکاری و فرار اقتصادی محیط زیست توجه کنند.

صنعت راه اندازی مجدد

دایملر یکی از اولین برای بازگشایی ماه گذشته تولید خودروهای مرسدس بنز در آلاباما. این شد اولین بسته بازگشت این هفته به دلیل تامین کننده قطعات و کمبود.

“مدیریت نظارت بر وضعیت پشتکار و تصمیم خواهد گرفت که در کوتاه مدت متوجه به شروع عملیات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” این شرکت گفت: در هفته گذشته در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

که چیزی دیترویت خودروسازان می خواهم برای جلوگیری از به عنوان آنها به تدریج خود را راه اندازی مجدد گیاهان در هفته های آینده اگر نه ماه.

جنرال موتورز گفته است که می تواند گیاهان را به بالا و در حال اجرا به قبل از همه گیر سطح در چهار هفته بعدی در حالی که فورد افسر ارشد عامل جیم فارلی گفت: آن را “خیلی زود به بگویید” هنگامی که آن را به عقب خواهد بود به تولید آن شد پیش از coronavirus بیماری همه گیر. فیات کرایسلر مدیر عامل مایک مانلی گفت: “سطح تولید خواهد شد تراز وسط قرار دارد به تقاضای مصرف کنندگان برای اطمینان از ما نمی ساخت تا موجودی.”

فورد برای مثال نگه داشتن برخی از گیاهان خود را بسته و به مدت حداقل یک هفته دیگر در حالی که شروع به کار در دو شیفت در کارخانه خود در نزدیکی دیترویت که مونتاژ آن محبوب F-سری وانت.

جنرال موتورز و فیات کرایسلر در حال گرفتن اقدامات مشابه را به آرامی از سطح شیب دار تا تولید اولویت وانت و Suv ها بیش از کندتر و فروش ماشین. آنها همچنین عامل فقط یک شیفت در گیاهان خود را به جای دو یا سه روز.

هر سه از خودروسازان با ایران خودرو اتحادیه کارگران به بازگشایی آنها امکانات ایالات متحده آمریکا و همچنین محلی مقامات.

فورد آغاز از سرگیری تولید خودرو در ایالات متحده در 18 مه سال 2020 با کروناویروس جدید پروتکل های ایمنی مانند بهداشت ارزیابی تجهیزات حفاظت شخصی و تسهیلات تغییرات اجتماعی افزایش فاصله.

فورد

پروتکل های در محل

بازگشایی گیاهان است که از نزدیک نظارت سایر صنایع و همچنین مقامات دولتی به عنوان یک تست از اینکه اجتماعی فاصله و coronavirus پروتکل های ایمنی برای پر جمعیت مناطق کار مونتاژ گیاهان می تواند با موفقیت بازگشایی بدون تجدید حیات Covid-19.

برای نگه داشتن کارگران امن و خودروسازان باید برای اجرای قوانین جدید است که اطمینان حاصل شود که کارکنان نگهداری حداقل 6 فوت از هم جدا غالبا پاکسازی مناطق کار و نظارت بر کارکنان درجه حرارت. آنها تا به حال به پیکربندی مجدد کارخانه خود را طبقه به جای تغییرات.

“ما کشیده اند در جمعی ما جهانی تخصص و بهترین شیوه به تجدید نظر ما در فرآیندهای تولید برای قرار دادن در محل جامع پروتکل برای حفظ نیروی کار ما امن” فیات کرایسلر را مانلی در بیانیه ای گفت. “هیچ سوال وجود دارد که در آینده به کار خواهد نگاه و احساس متفاوت است.”

برخی از این تغییرات عبارتند از پلاستیک صفحه نمایش و یا موانع نصب شده در امتداد خطوط مونتاژ برای جدا کردن کارگران طراحی مجدد فضاهای کاری که ممکن است برای کمتر تعاملات و اجباری پوشیدن ماسک یا سپر.

یک جوش پرده آویزان بر روی شاسی خط در فیات کرایسلر را ارتفاعات استرلینگ کارخانه مونتاژ در میشیگان برای حفاظت کارکنان از گسترش و انتقال COVID-19.

FCA

خودروسازان نیز دوباره طراحی شده اند ناهار و استراحت مناطق تاسیس شده روش های جدید برای ورود و خروج از امکانات و مرتب تست پروتکل برای هر کسی که اعتقاد به قرارداد این بیماری است. که در علاوه بر این به قبل از آموزش تمرینات مرتبط با Covid-19 و قبل از کار پرسشنامه سلامت.

“این UAW ادامه خواهد داد به انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از سلامت و ایمنی تمام اعضا به عنوان گیاهان بازگشایی” UAW جمهور روری قمار گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ، “ما ادامه خواهد داد به مراقب باشند در حفاظت از سلامت و ایمنی ما اعضای خانواده و جامعه خود را.”

این UAW نداشت برآورد که چگونه بسیاری از آن 150,000 اعضای دیترویت خودروسازان در حال بازگشت به کار به عنوان از دوشنبه. هر دو فیات کرایسلر و جنرال موتورز گفت: حدود 12000 کارمند برای هر یک از بازگشت به کار دوشنبه. فورد کاهش یافته است به ارائه یک برآورد.

سخنگوی اتحادیه برایان Rothenberg یک ایمیل به CNBC گفت که بازگشایی گیاهان “بوده است صاف” با نیروی انسانی در سطوح و یا بیش از جایی که آنها انتظار می رود.

تامین کنندگان

بر خلاف عمده خودروسازان که میلیاردها دلار پول نقد در دسترس بسیاری از تامین کنندگان آماده نیست برای چنین شدید و رکود در اقتصاد است.

هفته آینده به خودروسازان تلاش برای بازگشایی و سطح شیب دار تا ایالات متحده کارخانه خواهد بود بار تلاش برای تامین کنندگان به خصوص کوچک تا متوسط شرکت.

جولی Fream مدیر عامل و رئیس اصلی تامین کننده تجهیزات انجمن گروه تجارت به نمایندگی از صدها خودرو و تامین کنندگان که قبلا CNBC گفت که این صنعت نیاز به یک هجوم حدود 20 میلیارد دلار به 25 میلیارد دلار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است برای جلوگیری از گسترده دررفتگی از جمله ورشکستگی.

S&P جهانی در گزارش ماه گذشته این احتمال به طور پیش فرض به صورت خودکار تامین کنندگان قطعات شروع به پریدن کرد در ماه آوریل منجر به انتظارات از افزایش تحکیم و ورشکستگی.

مدیران با هر یک از خودروسازان گفت: آنها کار کرده ام از نزدیک با تامین کنندگان خود را برای اطمینان از بازگشت موفق به تولید بدون, بسیار, اگر هر گونه مسائل مربوط به عرضه.

به گزارش ایسنا ، گری پیترز D-Mich., گفت: CNBC “Squawk Box” دوشنبه که ضروری است صنعت خودرو راه اندازی مجدد برای کمک به بهبود اقتصاد در کشور.

“صنعت خودرو مانند یک شغل چند برابر است. آن را مانند یک نیروی قدرتمند در تولید و اقتصاد آمریکا سریعتر صنعت خودرو می توانید به عقب می آیند سریعتر کل اقتصاد ایالات متحده می باشد,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی