نیروی دریایی ایالات متحده نیروهای امنیتی Naval Criminal Investigative Service و تگزاس بخش از ایمنی پرسنل بحث در مورد جزئیات یک بررسی پس از یک وسیله نقلیه غیرقانونی وارد پایگاه Feb. 14, 2019 در ایستگاه هوایی نیروی دریایی کورپس کریستی, تگزاس.

آن اونز | عکس نیروی دریایی ایالات متحده

واشنگتن — اف بی آی گفت: صبح روز پنج شنبه در تیراندازی در ایالات متحده هوایی نیروی دریایی ایستگاه در کورپس کریستی, تگزاس بود مربوط به تروریسم و دوم شک دارم هنوز هم می تواند در مقیاس بزرگ است.

“ما تعیین کرده اند که این حادثه صبح امروز در ایستگاه هوایی نیروی دریایی در کورپس کریستی است که تروریسم مربوط به” FBI ارشد نظارت نماینده ویژه Leah Greeves خبرنگاران در یک کنفرانس خبری. Greeves نمی ارائه هر گونه اطلاعات دیگر اما افزود که بالقوه فرد مورد علاقه باقی مانده در بزرگ در جامعه است.

اف بی آی گفت: تیرانداز که باز آتش در نیروی دریایی ایالات متحده نصب و راه اندازی مرده بود.

تنها نیروی دریایی ایالات متحده ملوان بود که بستری در بیمارستان پس از حادثه منتشر شد با تنها جراحات جزئی نیروی دریایی آمریکا در بیانیه ای گفت. این سرویس همچنین در بیانیه ای گفت که نصب و راه اندازی شد دیگر تحت مستند و که تیرانداز شد “دیگر یک تهدید است.”

در اواخر سال گذشته عربستان سعودی مسلح کشته و سه نیروی دریایی ایالات متحده ملوانان در یک حمله در پنساکولا ایستگاه هوایی نیروی دریایی در فلوریدا تنها چند روز پس از ایالات متحده, نیروی دریایی, ملوان شات سه تن از افراد ملکی کشته شدن دو نفر از آنها در نیروی دریایی ایالات متحده پایگاه نظامی در پرل هاربر در هاوایی.

طی یک کنفرانس خبری در ماه ژانویه ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr گفت که تیراندازی در پنساکولا ایستگاه هوایی نیروی دریایی در فلوریدا بود “یک اقدام تروریستی.”

“شواهد نشان داد که تیرانداز شد انگیزه جهادی ایدئولوژی. در طول این تحقیقات ما آموخته است که تیرانداز ارسال شده یک پیام در سپتامبر. 11 سال جاری بیان کرد, ‘شمارش معکوس را آغاز کرده است'” Barr گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی