مخزن کوسه ‘ ستاره Daymond John روی محوری به تجربه مدل: ‘خرده فروشی در حال تغییر است و روز به روز’

خرده فروشی است که رفتن را از طریق آنچه می توان به عنوان یک “عصر طلایی” به عنوان کسب و کار انطباق با یک چشم انداز جدید از ارتباط با مصرف کنندگان “مخزن کوسه” ستاره و کارآفرین سریال Daymond John روز جمعه گفت.

شرکت هایی مانند Home Depot در حال استفاده از اینترنت به نفع خود به رشد در حالی که دیگران که فاقد تکنولوژی لازم در حال مرگ هستند به FUBU لباس خط موسس و مدیر عامل شرکت گفت: CNBC.

“خرده فروشی در حال تغییر است و روز به روز او گفت:” موفق خرده فروشان در یک “بسته شدن بل” ، “[فروشان] یا مرگ و یا آنها تلاش” و موفق خرده فروشان “فقط پیدا کردن یک راه جدید برای رسیدن به خود مصرف کننده جدید آنلاین نیست.”

ضرورت تجربی, خرید وی گفت: می توان نشان داده شده صعودی قیمت سهام آنلاین مبتنی بر تجارت شرکت های آمازون و Shopify دومی که قیمت سهام به تازگی صعود به چهار رقمی باشگاه.

سهام آمازون, e-خرده فروشی کنگلومرا هستند تا بیش از 73% در سال به تاریخ و تعطیل روز جمعه جلسه در تازه بالا دلار از 3200. سهام Shopify که لباس های کسب و کار با تجارت الکترونیک ابزار هستند تا حدود 160% در همان دوره پایانی جلسه در 1,031.86 است که در عرض 30 دلار از اوج خود تجارت در اوایل این ماه.

نظرات آمده در میان موجی از خرده فروشی ورشکستگی در طول یک بیماری همه گیر کوروناویروس پاسخ که تا به حال سمت چپ فروشگاه عملیات محدود و یا بسته و مصرف کنندگان قفل کردن در خانه برای ماه. برخی از قابل توجه ترین ورشکستگی حمایت های خرده فروشی در آمد از Nieman مارکوس, J. C. Penney, Pier 1 Imports and J. Crew, در میان دیگران.

“آنها در حال رفتن به آنها در حال رفتن به کوچکتر چاپی و آنها در حال رفتن به تغییر در اطراف خود را مدل” جان گفت: از شرکت ها به دنبال زنده ماندن فناوری-محور اختلال. “مدل خود را در حال رفتن به نیاز به بیشتر از یک تجربه است.”

تجربی خرده فروشی مدل شامل بیش از بازاریابی محصولات و مشتریان خرید کالا. خرده فروشی سنتی است همه چیز در مورد دستیابی به جدید خریداران upselling زمان مصرف کنندگان و ساخت عود خرید مشتریان بیشتر جان گفت.

صفحه اصلی انبار چرخد و به خرده فروشی های جدید محیط زیست شروع و در سال 2018 با سرمایه گذاری 11 میلیارد دلار آن به زیرساخت های فن آوری برای دفع آجر و ملات رقابت از لاو و ایجاد یک حضور وب برای دفع دیگران مانند آمازون است.

هدف این است که برای پیدا کردن مشتریان آنلاین جان گفت و توضیح داد که چگونه یک شرکت مانند Sephora باید قطار فروشندگان برای پیگیری یک مشتری عادات خرید و مشورت آنها را در آینده خرید. او در تقابل آن را به FUBU را در اوج زمانی که محصول به سادگی حمل به یک فروشگاه مثل macy’s و پوشاک شرکت قادر به سند خود منافع مشتریان.

“اگر شما فروشندگان در حال حاضر در معاملاتي حالت از فروش سریع و آنها در حالت ساخت یک محتوا و یک تبدیل بازی و شما به دنبال خانه و دانستن عادات خرید خود را, شما در حال رفتن به در شکل خوب” جان گفت. “اما اگر شما تنها به فکر فروشگاه خود را به عنوان یک محل از معاملات شما در حال رفتن به در شکل خوب است.”

افشا: CNBC صاحب منحصر به فرد خاموش-کابل شبکه حقوق برای Shark مخزن” که در آن Daymond John یک شرکت میزبان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر