L مارک سهام سقوط 15 درصد در گسترش معاملات در روز دوشنبه پس از شرکت اعلام کرد از آن رخ داد توافق با چنار شرکای خود خاتمه راز ویکتوریا معامله است.

این شرکت گفته است که “اجرای قابل توجهی کاهش هزینه اقدامات و بهبود عملکرد در راز ویکتوریا” که شامل “اقدامات پیشگیرانه” برای اطمینان از نقدینگی “در نور مداوم Covid-19 بیماری همه گیر.” مانند بسیاری دیگر از خرده فروشان, L مارک مجبور شده است به شاتر فروشگاه خود را به عنوان محدودیت های در حال اجرا برای توقف گسترش coronavirus.

در ماه فوریه شرکت سهام خصوصی چنار موافقت کرده بود برای به دست آوردن 55 درصد سهم در راز ویکتوریا برای $525 میلیون اجازه می دهد با نام تجاری به خصوصی بروید. L مارک امیدوار بودم به تمرکز در حال اجرا خود را بهتر انجام, فروشگاه, Bath & Body Works.

چنار گفت: در بیانیه ای که به عنوان بخشی از توافق و نه در معامله مورد نیاز است به پرداخت سایر هزینه نگهداری.

“در ارتباط با فسخ راز ویکتوریا معامله توافق چنار همکاران و L مارک های مورد توافق برای حل و فصل همه انتظار دادخواهی و متقابلا آزادی همه ادعاهای” شرکت اضافه شده است.

L مارک گفت: از آن ساخته شده تصمیم خود را برای جلوگیری از “پر هزینه و منحرف دادخواهی به زور و با همکاری چنار.”

چنار همکاران تلاش برای پایان دادن به مقابله با L برندها در مارس با استناد به فروشگاه تعطیلی و از دست رفته پرداخت اجاره بها در ماه آوریل با توجه به طرح دعوی در دادگاه واصل در یک دلاور دادگاه.

این خرده فروش اعلام کرده است که هنوز هم علاقه مند در “احداث حمام و بدن با این نسخهها کار به عنوان یک خالص-بازی بازی های شرکت عمومی” و این امید برای آماده سازی آن راز ویکتوریا کسب و کار به کار به عنوان یک مستقل شرکت.

حمام و بدن کار می کند نشان داده است سازگار سابقه ارائه نتایج قوی این شرکت گفت. حتی اگر تقریبا تمام فروشگاه ها بسته به طور موقت برای جلوگیری از گسترش این coronavirus با نام تجاری همچنان به خدمت به مشتریان آنلاین.

“این است که در ادامه به ساخت آن قبل از همه گیر حرکت به سوخت بیشتر رشد بلند مدت و سودآوری گفت:” L مارک.

در ضمن این شرکت اعلام کرد چندین رهبری تغییرات موثر خواهد بود که در مارس 14.

لسلی Wexner گام خواهد شد به عنوان مدیر عامل و رئیس خود را در هیئت مدیره به عنوان رئیس بازنشسته.

اندرو Meslow مدیر عامل شرکت Bath & Body Works تبدیل خواهد شد مدیر عامل شرکت L مارک و عضویت در هیئت مدیره.

سارا نش را تبدیل به صندلی از هیئت مدیره در حالی که الان Tessler فعلی منجر مدیر مستقل گوردون هی و ریموند زیمرمن بازنشسته خواهد شد از هیئت مدیره.

این هیئت همچنین شنود گذاشته استوارت Burgdoerfer در حال حاضر L مارک’ رئیس امور مالی خود را به عنوان مدیر عامل موقت از راز ویکتوریا موثر بلافاصله.

L مارک های است که ارزش بازار از $3.3 billion دیده است سهام آن سقوط نزدیک به 34 درصد از آغاز سال و نزدیک به 54 درصد بیش از سال گذشته است.

این شرکت کشید پایین $950 میلیون از آن گردان تسهیلات در مارس 16 به تقویت نقدینگی خود را در جهانی همه گیر. این شرکت نیز به حالت تعلیق سه ماهه خود را نقدی و سود سهام و furloughed که اکثریت آن را ذخیره کارگران است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی