یک فرد با پوشیدن یک دستکش محافظ دارای یک کیسه خارج Shake Shack در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در آوریل 20, 2020 در شهر نیویورک است.

Noam Galai | گتی ایماژ

Shake Shack روز دوشنبه گفت که دیدن آن به طور قابل توجهی بالاتر قیمت گوشت گاو به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نیروهای بسته شدن بسته بندی گوشت می آمد گیاهان.

“در طول ماه گذشته ما شاهد افزایش قابل توجهی در گوشت گاو با بیشترین افزایش که متوجه شدم در طول هفته گذشته” CFO تارا Comonte به گفته تحلیلگران این شرکت تماس کنفرانس افشای سه ماهه اول درآمد.

زاینده رود با استفاده از زمین های تازه گوشت گاو در آن همبرگر و سیاهی کیفیت گوشت آن برای جذب مصرف کنندگان است. Comonte گفت که مرغ و گوشت خوک قیمت بیشتر قابل پیش بینی دلیل, برگر, زنجیره ای قیمت گذاری موافقت نامه در محل.

“ما امروز انتظار عرضه موضوع است. اما هزینه های واقعا شروع به پریدن کرد” Shake Shack مدیر عامل سفت Garutti گفت.

اخیر بسته شدن از بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در سراسر ایالات متحده دامن زده نگرانی ها در مورد این کشور عرضه مواد غذایی. کارگران در گوشت فرآوری گیاهان اغلب کار شانه به شانه برای ساعت در یک زمان ساخت آن را تقریبا غیر ممکن است برای نگه داشتن آنها را به فاصله آنها از یکدیگر و جلوگیری از گسترش ویروس.

Tyson Foods گفت: پیشتر در روز دوشنبه که ایالات متحده گراز ظرفیت پردازش شده است تقریبا به نصف کاهش دهد. وزارت کشاورزی ایالات متحده انتظار دارد که قیمت گوشت برای مصرف کنندگان کنه تا کمی در سال 2020 با قیمت گوشت گاو هوا به افزایش است تا آنجا که 2 درصد.

هفته گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استناد دفاع تولید قانون یک قانون در نظر گرفته شده برای زمان جنگ استفاده, به آمریکا نیاز به بسته بندی گوشت می آمد گیاهان به باز بماند و حتی به عنوان کارگر مرگ و میر افزایش یابد.

Shake Shack گزارش مالی سه ماهه اول تعدیل سود از 2 سنت در هر سهم در درآمد حاصل از $143.2 میلیون. این شرکت مانند گسترده تر در صنعت رستوران دیدم آن همان فروشگاه فروش شاقول در ماه مارس پس از اجتماعی فاصله اقدامات و اقامت در خانه سفارشات رهبری بیشتر مصرف کنندگان به طبخ وعده های غذایی خود را.

سهام Shake Shack افزایش 1% در گسترش تجارت در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی