هفت راه از به دنبال در باب دیلن را ‘Renaldo & کلارا’

او خوب انگلیسی صحبت می کند و او شما را دعوت به اتاق خود

ژانویه 30, 1978

رفته با ادم سفیه و احمق باد
توسط کارن Durbin

چند سال پیش یکی از دوستانم در بر داشت خود را به او خجالتی, لذت داشتن یک نوشیدنی با باب دیلن. دیلن اجازه داد که چگونه او می خواهم به اطراف بیشتر اما احساس مانع او سوپر استار شدن و نمی دانم چه باید بکنید در مورد آن.

“خودتان را بیشتر در دسترس گفت:” دوست من. “انجام بیشتر ، رمز و راز و گریزپا تغذیه چاپلوسی. که در دسترس خواهد خنثی کردن آن است.” دیلن به دنبال مشاوره که با انتقام. اول او شروع تور دوباره که عالی بود. سپس سال گذشته او درمان ما به یک مورد طلاق که نه چندان بزرگ (اگر چه عناوین مانند باب دیلن را می گوید او به ضرب و شتم او را فراموش تمایل به لبه های قدیمی قهرمان-عبادت). در حال حاضر او را تحویل coup de grace در د-چاپلوسی کمپین Renaldo & کلارا.

برای یک هسته سخت, فن, زن و شوهر اول از ساعت Renaldo & کلارا خفیف سرگرم کننده است. آخرین زن و شوهر هستند و مشقت بار. این درست نیست که فیلم بد است و یا حتی این که آن طولانی است. مشکل نهفته است در جای دیگر اشاره کرد تا اواخر صحنه که در آن دیلن و آلن گینزبرگ بخواهید یک گروه از کودکان در مورد خدا. “آیا او را به دندان ؟” می پرسد Ginsberg. “بله!” فریاد کودکان است. “آیا او در بازی یک گیتار ؟” می پرسد دیلن. “هیچ!” آنها داد.

شما در حال خوشحالم که کسی در نهایت به او گفتم. من نمی دانم که چگونه بسیاری از لحظات وجود دارد در Renaldo & کلارا که دعوت بیننده با هیچ شوخی در همه مرتبط باب دیلن با عیسی مسیح, اما یکی شده اند که بیش از کافی است. این چیزی است که شما ممکن است تماس با یک موضوع است. نیز وجود دارد یک صحنه که در آن Joan Baez و سارا دیلن داد و بیداد در طول بیش از دیلن را عواطف. در نهایت او به نظر می رسد در هر یک از زن می پرسد و با سنگین بی گناهی کسل کننده هوش کودک “آیا شما معنی است که من او را دوست دارم دوست دارم من شما را دوست دارم؟” دیلن هرگز پاسخ این سوال وجود دارد بدون نیاز به. چه با عیسی تصاویر ستون و زنان به دنبال نگرانی در و آهسته شات نسبت به پایان هنگامی که دوربین همچنان برای آنچه احساس می کند مانند پنج دقیقه است اما بدون شک تنها دو یا سه روز خسته رقم از این هنرمند در حال استراحت پس از یک عملکرد آن را تبدیل به smotheringly واضح است که دیلن می تواند عشق هیچ کس مانند او را دوست دارد.

Renaldo & کلارا است نه به عنوان آن را برای اولین بار به نظر می رسد یک artsy-fartsy درهم و برهم کردن در مورد حقیقت اسلام و هویت. این یک هیولا فیلم با بازی دیلن نفس. یک توده ضربان دار از عشق به خود می آید اشک روی صفحه نمایش مانند لکه نورد و تورم در سراسر فرش هل دادن در برابر دیوار شمعی ردیف در مقابل از شما. توسط آخرین 20 دقیقه آن را به گردن خود و آن را هنوز هم در حال رشد است. کمک به شما فکر می کنم این رو برای جلوگیری از این فیلم به پایان خواهد رسید, دیلن را یک شوخی او احتمالا نمی تواند جدی در مورد thismrriphbllghspfffttt… ■

هشدارهای و حفره
توسط ریچارد گلدشتاین

Renaldo & کلارا به هیچ وجه یک فیلم موفق اما آن را شامل کافی است که دستگیری به توجیه در مورد سه نفر از آن چهار ساعت است. هر چند دیلن این مولف رفته است به طول شرم آور برای جلوگیری از تولید “موسیقی” این است که بدون شک روی صحنه لحظات نزدیک و از طریق غنی فیلتر نور که شما حمل از طریق ضعیف نصب شده و ناشیانه بداهه “داستانی” ترجمه ،

بسیاری از آنچه خوب است در مورد این فیلم است که با این نگرش از آن عکاسان به سمت مناظر (و stagescapes) که از طریق آن نوازندگان و مخاطبان خود را حرکت می کند. ما گذشت سن Leacock-Pennebaker که در آن دوربین با تمرکز به شدت و اغلب sentimentally بر مخاطبان واکنش های است که به خصوص ، در Renaldo & کلارامخاطب است که گاهی اوقات بی حوصله و اغلب میبینیم اما همیشه به خوبی در چارچوب اعتدال. هیچ روشنایی از مسابقات در هر بالکن و یکی ممکن است فرض کنیم که اگر وجود داشت, Dylan مدیر را از بدن خارج آن از برش نهایی قطعا به عنوان Pennebaker مقایسه yawns. برای این هدف در اینجا این است که نشان می دهد یک populistic چارچوب برای سنگ تجربه — آنجا که تصمیم به استفاده از فقط ساده ریتم و آکورد برای بسیاری از پانک نوازندگان ناشی از تمایل به ایجاد موسیقی هر کسی می تواند بازی کند. آن بوده است دیلن را مشاجره (پس از نشویل افق) که راک آمریکایی موسیقی پاپ است که باید دسترسی به اعداد و ارقام از مردم آمریکا است. با این فیلم او نشان می دهد که تضاد بین تصویر و واقعیت است که دامنگیر او را در سراسر بسیاری از آثار او می توان به آشتی با مخاطبان از طریق آن تقویت یک هنرمند ، ماسک و آرایش او می پوشد از طریق بسیاری از فیلم به من زده به عنوان تلاش برای گفتن مخاطب: don’t look for me, i’m yours.

اما جنبه دیگری از Renaldo & کلارا که من پیدا کردم بسیار قدرتمند حتی اگر اجرای آن stupified من. مردم در این فیلم که ساخته شده از جمله آوردن موسیقی در ’60s دیگر وجود داشته باشد به عنوان یک فرهنگی نیروی. آنها فانتوم که در ادامه به زندگی و کار و در نتیجه باید این روند دردناک جدا کردن هنر و صنعت خود را از آن مغبون عمومی آرمان. که نوپرست-folkie محیط که با هم ادغام شدند با انگلیس و بلوز برای ایجاد آنچه که بعدها به نام “پراگرسیو راک” دیگر تغذیه جریان اصلی موسیقی محبوب بدان معنی است که دست اندرکاران آن در حال رایگان برای بازیابی هویت خود است. و هویت هر بیت به عنوان به عنوان دمدمی دیلن فرض آنها می شود. آنها آسیب پذیر طاقت فرسا فریبکارانه زیاده و وحشتناکی منطقه ای — بیشتر از آن در حال حاضر است که خود را نگه دارید در آمریکا dreamlife خیلی ناچیز. این troubadors در یک چیز ساییده امریکا و آنها را به موسیقی در یک سنت به عنوان محرمانه به عنوان delta blues.

بروید ببینید Renaldo & کلارا به این دلیل که مردم در آن واقعا می خواهم که. صحبت و یا گردن طریق آن indulgences. لحظاتی وجود دارد در آلتمن است که تقریبا به عنوان طاقت فرسا و لحظات در این فیلم که در حال حرکت به عنوان به عنوان هر چیزی که شما به احتمال زیاد به تجربه در سنگ-فیلم کنسرت. اگر هیچ چیز دیگری, شما را با حس عمیقی از نحوه چالاک دیلن را تعبیر این است که چگونه قدرت او متصل با مواد و چه بد دندان های خود هستند. هر سرمایه دار خیلی مهم با هشدارهای و حفره — امید وجود دارد برای او. ■

درهم خاکستری
توسط Mark Jacobson

من آرزو می کنم باب دیلن درگذشت. سپس کانال 5 خواهد قطعه با هم یک لحظه فیلم مستند در زندگی خود و زمان راه آنها Hubert, چاپلین و آدولف هیتلر. فقط حقایق تغییر ناپذیر. دیدن تمام کسانی که تغییر ناپذیر حقایق در مورد الویس ساخته شده و در حال مرگ خود را ارزشمند است. چه جمع کردن. شما نمی توانید مقدار خاکستری اما مانند خبرنگار در همشهری کین یافت خاکستری لزوما به مقدار گه.

البته شما نمی تواند انتظار حقایق از دیلن و کسی که می خواست آنها را ؟ پس از تنفس از Renaldo & کلارامن کروز همراه است. نیمه اول فیلم به پایان رسید با جذاب اشاره به این زیبایی غیر قابل درک Belle de Jour, لمس خوب. Renaldo & کلارا نشده بود به مبلغ گه فقط یک کولاژ از charmingly قدیمی میلر-Rip Torn-نوع ورد از ’60s وسواس. هنوز هم من در دفاع از آن در لابی خوشحال بود و راضی که هیچ چیز نازل شد.

متاسفانه Renaldo & کلارا می رود برای سه یا چهار هفته و اگر چه آن را دریافت نمی کند هر مطلب خاص زیر دردناکی نشان داد: همه سرخپوستان و هداسا خانم ها, چاق, Allen Ginsberg کاملا بی مزه, باب دیلن تنگ یهودی زندگی روبین کارتر بود با مته سوراخ و احتمالا کشته شدن این افراد دیلن تا به حال کاملا خوب به دلیل ضرب و شتم سارا (او به عنوان whiny یک هیپی به عنوان هر گونه جبران quoter), دیلن کاملا خسته از تمام آهنگ های خود را و یا دیگری او نمی up-tempo “سیاه و سفید است, رنگ, هیچ کدام شماره” دیلن مفهوم همسان کاهش خواهد او را ب در NYU فیلم و پس از 20 سال من هنوز هم نفرت Joan Baez.

به عنوان برای هر چیزی جدید و یا آشکار در مورد باب دیلن آن نمی آمد روشن است. در نیمه راه از طریق Renaldo & کلارامن جیغ وستبروک ون Pegler. یا جک Webb. من مریض و خسته از ابهام در باب دیلن. چه چیزی است که او دارای اهمیت خاص است ؟ چهار ساعت است یک زمان طولانی برای هیچ چیز را نشان داد. فقط یک توالی از عارف-مرموز گریزان خانمها در شب و غم انگیز مردان جوان است.

شاید هیچ چیز به فاش کردن. کجا این مالیبو-خانه رکورد-صنعت macher خاموش ساخت یک فیلم سه بار به عنوان طولانی به عنوان شهروند کین و سپس صدای در تولید یادداشت در مورد آمریکایی بودن بیش از حد خراب به نشستن هنوز هم برای هنر ؟ یک مرد که تنها ساخته یک رکورد خوب در هشت سال نمی توان انتظار داشت همه چیز را به بود گرفته شده ایمان برای همیشه لطفا برای. لعنتی تنها قابل شنیدن خط دیلن صحبت می کند در فیلم “فولکس واگن است.”

من نوشتن Renaldo & کلارا به عنوان بچه پولدار را غرور پروژه. اما البته من می تواند اشتباه است. از دست رفته خاکستری است. بنابراین من به نام A. J. Weberman آن را به اتمام. A. J. که هر Dylanologist می داند, بود, وزیر اطلاعات از دیلن جبهه آزادی. رسیده در Bleecker خیابان شهری A. J. (در حال حاضر به خوبی شناخته شده assassinologist) گفت: “من نمی توانم در مورد صحبت D. او فقط شکایت من برای بار دوم. Folkways سوابق منتشر Weberman-Dylan تلفن نوار. D پیگرد من. این schmuck. به هر حال من دیده نمی شود تصویر. من نمی تواند اظهار نظر نشده است. من به آن را ببینید 10 بار در کاست ویدیویی. حتی پس از آن من نمی ممکن است قادر به صحبت کردن. من مطمئن هستم که این همه نماد. D بزرگترین نماد عصر مدرن. به درک خود را از 10 سال از مطالعه جدی.” ■

من Dylanus
توسط جیمز Wolcott

جایی در I, Claudiusما stammering قهرمان می گوید کالیگولا “من شادی می آید از c-c-خود را در نظر h-شادی.” پس از آن باید برای بازیگران باب دیلن را Renaldo & کلارا. باب Neuwirth frisks پس از دیلن مانند یک اسپانیل فرآیند له له زدن برای تکه از تشویق. Joan Baez حمل ارائه یک گل سرخ زمانی که او بازدید او; Helena Kallianiotes های معاند سواری مجانی از Five آسان قطعاتleans بر روی شانه خود را dreamily, exultantly. تقریبا هر کس در این فیلم رقابت برای نقش sorceror شاگرد اما از آنجا که هیچ جادوگری در اینجا — Dylan آواز است یک hoarse خط خطی; بازیگری خود را pouty و تار — همه ما می بینیم این است که وقاحت خود فریبی و آشکار حسادت. بسیاری از شهرت در حال غرق با Renaldo & کلارا که مثل تماشای شکست ناوگان اسپانیایی.

در میان قربانیان غرق: سارا دیلن روبین کارتر Ronee Blakley. برای سال, سارا دیلن بوده است بانوی تاریکی از counterculture: عجیب و غریب دور یک نما تاری. در سایه است که در آن او باید در آنجا ماند. مانند مرلین مونرو در همه چیز در مورد حوا, سارا D. فارغ التحصیل از کوپاکابانا دانشکده هنرهای دراماتیک; هر کلمه و هر حرکت است قلعی و درشت. زمانی که او اجرا می شود او دست عشق از طریق دیلن را آسمانی فر, شما می خواهید به نگاه دور — آن را مانند تماشای یک فاحشه سکته مغزی جان او.

فیلم boho استعمار است نماد پر زور شکل از “طوفان” کارتر. حتی اگر کارتر تبلیغ به عنوان یک Promethean شهید, او عکس از پشت در unflattering از نزدیک: سر خود را بافندگی در سراسر صفحه نمایش مانند عصبانی, سیاه, سیاره است. زندان خود را به کنفرانس مطبوعاتی است intercut با هارلم مرد-در-خیابان مصاحبه که در tum قطع شده توسط انفجار از “طوفان.” ما با توجه insultingly اطلاعات کمی در مورد کارتر است به طوری که پیام دیگری می تواند telegraphed: که هیچ کس نمی داند یا مراقبت بیشتر در مورد سیاه و سفید مرد گرفتاری از باب دیلن.

برای من این فیلم را sorriest مصدوم است Ronee Blakley. تعداد زیادی از مردم من می دانم که صحبت داشته از او نشان می دهد که او می شود آنچه که او سزاوار در Renaldo & کلارا. نمی توانند به توافق برسند. حتی اگر او یک درد در باسن پریما دونا در این سفر — که روشن نیست از او تنها گناه در اینجا اتلاف وقت در آرایش آینه — Dylan نباید دستکاری انفرادی او توسط prefacing آن را با زشت بداهه صحنه مربوط به یک بیعار لوت. عملکرد خود را از “نیاز به یک جدید برآمدن خورشید” است که تنها پر شور لحظه های فیلم Dylan لعنت نزدیکی wrecks آن است.

این spitefulness از Renaldo & کلارا — انتقام از یک هنرمند در تلوزیون — ممکن است قابل تحمل بود اگر این فیلم تا به حال نفرت انرژی است. اما آن را نمی کند. آن را پژمرده و قطع مانند یک fuckless ورزش. چه جدی در مورد این چهار ساعت purgatorial صفحه اصلی فیلم است که باب دیلن واقعا معتقد است او sired یک کار هنری است. Hieronymo دیوانه againe. ■

مبارزه با سند
توسط تام آلن

با یک گیتار او یک فیلسوف; با یک سازدهنی او یک شاعر; با فیلم او یک دستمال کاغذی را دوا. یا باب دیلن در سال 1978 تنها یک کاغذ بافت سایه خود را در موسیقی ، خود را پنهان اشیاء از ابتذال در Renaldo & کلارا در حال التماس برای یک واکنش منفی. من می دانم که این فیلم تبدیل این دور به تحسین فوری کلبی. ترکیبی از یک ساعت از استاندارد حرفه ای ضبط فیلم کنسرت و سه ساعت از فی amateurishly خانوادگی نما باعث چنین حاد روانی و حسی underload که سیستم من دعوا به reassert خود را. هر کسی که فقط نشسته وجود دارد و این خشم مودبانه دیوانه است. The Rocky Horror نمایش تلوزیون در واورلی حق دارند ایده. در حال حاضر آنها می توانند در طول دو تغییر لباس چهار ساعت قبل از نیمه شب نشان می دهد و outtalk و outact هر کسی بر روی صفحه نمایش در Renaldo & کلارا. پس از همه, همه ما باید خروجی Jonathan Cott در سنگ نورد به تنبلی و سنگینی حرکت کردن متافیزیکی عشق pats در دیلن در پوشش خود را به عنوان خیرخواه استبدادی گورو.

وجود دارد بیشتر نفس در Renaldo & کلارا از هدف. باب دیلن به عنوان انجام star هند به عنوان نجات دهنده و به عنوان سیاه و سفید مسیح همه reverently پرستش مستقیم معابر; اما هنگامی که شما در مورد فکر می کنم قریب به اتفاق منحرف جانبی بسیار کمی وجود دارد اشاره در مورد دیلن می یابد, وابسته به عشق شهوانی, نمایشی, سینمایی, و, بالاتر از همه, طنز آمیز است. او چهار بار در فیلم “نبرد شیلی را به هنگام تولد به این تقلید مسخره امیز از freaked خارج گلدان-خرد mindlessness پست-کرواک بقا که در آن نمادها به دست آوردن که در آن شما آنها را پیدا کنید و در آن پشت صحنه آماتور نورد تندر Revue هستند pitilessly در معرض دوربین بدون مواد یا جهت. تنها عاقل عمل خود حفظ حدود Renaldo & کلارا است که هیچ فیلم آلبوم در فروش می شود. در حال حاضر منتقدان نمی تواند به شما توصیه به ماندن در خانه و گوش دادن به ضبط. ■

دانلود فیلم از بزرگ صورتی
تری فاکس Curtis

Renaldo & کلارا است که به عنوان زیبا به عنوان پوشش نقاشی برای موسیقی از لب صورتی, اما آن است که یک تصویر خوب به نگه داشتن در ذهن. در اصل این مسائل از پنج فیلم: یک فیلم کنسرت (اما یکی که نمی, شگفت آور, ضبط احساس نورد تندر کنسرت من دیدم) پشت صحنه مستند یک ملودرام توسط Sam Shepard (عمدتا scuttled اما نوع جالب), یک, سیاسی, مستند در مورد روبین کارتر یادآور قتل فرد همپتون (ساخته شده توسط Howard Alk, تصویربردار و تدوینگر در این فیلم) و یک بیت از دیلن قدیمی, ماسک/اسطوره ساخت یک فرمت از شعر استفاده می شود که به رشد از کنسرت برنامه کنسرت برنامه در اوایل روز است.

همه باعث می شود Dylan فیلم ها در سر: روایت نیروی عشق رمانتیک (در اینجا نشان داد که زن به عنوان زودگذر شی و چیزی بهتر شنیده ام از دیده می شود) و زندگی ساده-شناسایی آهنگ ها را به آن اجتناب ناپذیر است. بنابراین شاید این اجتناب ناپذیر است که دیلن سعی خواهد کرد برای فیلم خود را. اما زمانی که یک مدیر واقعا متعهد به سنگ می خواهد برای ساختن یک سنگ فیلم (viz. اسکورسیزی) او می تواند با کف دست زدن به چیزهای واقعی در موسیقی متن فیلم; دیلن از سوی دیگر در موقعیت آلن رودلف یا اگنس Varda, فیلم سازان که می خواست خود را کنترل نمرات و به پایان رسید تا با بد موسیقی. مانند نورمن میلر و Maidstone, شکست, Dylan رها ساختار زبان او آیا می دانید برای یکی که او صرفا ابتدایی کنترل. ■

یک Solipsist متولد شده است
توسط J. Hoberman

به عنوان باب دیلن معتبر مقدس هیولا و فیلم جدید خود است که در بخش بزرگی از خود انزجار, Renaldo & کلارا تداعی چنین تمرینات در سوپراستار behaviorism به عنوان Al Jolson را اجرا یا نمایش مجدد از عمر خود را در خواننده جاز, چاپلین, استفراغ کردن, خود را به عنوان هیتلر یا M. Verdoux, نورمن میلر را فراتر از قانونو Barbra Streisand را یک ستاره متولد شده است. اگر چه امیدوار کننده مفهوم با استفاده از رونی هاوکینز در نقش “باب دیلن” گم می شود در اوایل shuffle Renaldo & کلارا — حتی استادانه تر از قبلی خوردن سند — با ایده دیلن عمومی خود را به عنوان یک شخصیت داستانی.

این فیلم را چهار ساعت به ضرب گلوله از طریق ماسک و مذهبی آیکون های مناسب به وضعیت آمریکا ستارگی اما دیلن ممکن است بیشتر گیج خود اورا از بقیه از ما. آیا ما او عشق خود را برای موسیقی و یا شخصیت او را? اگر در فیلم Dylan را روی صحنه حضور است که توسط هوش و شور و شوق خود را خارج از صحنه نمایش شخصیت (Renaldo) دودی خودشیفتگی و انفعال که در نهایت تبدیل شرم آور در طولانی دنباله جایی که جوآن بائز و سارا دیلن رقابت برای عواطف خود را; در حالی که صحنه های مانند این یکی که در آن او هدیه در بهت و حیرت ناشی از خود را راه اندازی برخی از غیر مجاز فیلمبرداری در لابی CBS ساختمان به عنوان او در مسیر به دیدن تولید خود را به یاد می آورد پیری punkery از فرانک سیناترا در اقیانوس 11.

نورد تندر اجرای مرحله که بسیاری از مردم به دیدن این فیلم اغلب فوق العاده اما خود انرژی متمرکز است اما همه از دست رفته از این فیلم به عنوان یک کل. Renaldo & کلارا تقریبا زود رنج در آن تقاضا به طور جدی به عنوان و به عنوان یک معامله خوب از آن است که بسیار ناراحت کننده است. مانند آن ستاره-مولف دیده می شود در اتاق پانسمان خود را حتی به عنوان او شنیده آواز روی صحنه های فیلم است که در همه جا در یک بار — کنار بروکلین کابوی ها با سرخپوستان مصاحبه با Manon 125 خیابان و فیلمبرداری angela chambers توسط بورس تخمگذار گل در کرواک قبر و فلش Ginsberg را در یک کوره پیشنهاد برای اهمیت است. آن را به عنوان هر چند جان کاساوتیس حال اجرا amok در نیمه پخته Robbe-Grillet درمان نشویل. با توجه به این گزارش 25 به 1 تیراندازی و نسبت sycophancy که خود را متصل به ستارگی فیلم فقدان چشم انداز است که تعجب آور است.

شاید دیلن آرزوهای خود را به مقابله با جهان با سردرگمی که بارور هنر خود است, اما آنچه که یکی می آید از دور با یک حس خود solipsism. آن خواهد بود آسان تر به ستایش Renaldo & کلارا‘s متواضع اما دستاوردهای واقعی — اثیری décor-صحنه های جدید انگلستان “ورزشی خانه” اجرا شده توسط یک 80 ساله, ایتالیایی, بانوی سبز, ماندولین, کارشناس صحنه سرقت Baez حمل بیش از don’t Look Back, یک شوخ یادگار زندگی در کافه بهداشت? در حدود سال 1960 توسط یک شیطان پین بال دزد-بازی سابق folkie فیلم موثر punchline و آن انجمنی ویرایش سبک (بهبود گسترده بیش از خوردن سند) — شد کل سرمایه گذاری نه چندان به شدت متورم شده است. ■

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer vodafone mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesFruit party oynaKamagrakameralı su tesisatçısıBMW Oil Changegünübirlik turlarEvlilik Büyüsübuy stripe account