به زودی پس از او ارائه عمومی اطمینان داد که دولت آماده است برای مبارزه با کروناویروس قدرتمند رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا ریچارد با مته سوراخ کردن فروش درصد قابل توجهی از سهام خود را تخلیه بین $628,000 و $1.72 میلیون دلار از منابع خود را در فوریه. 13 در 33 جداگانه معاملات.

به عنوان رئیس اطلاعات کمیته با مته سوراخ کردن یک کارولینای شمالی از حزب جمهوری خواه دسترسی به این دولت بسیار بیشتر اطلاعات طبقه بندی شده در مورد تهدید به امریکا امنیت. خود را از کمیته دریافت روزانه coronavirus جلسات در اطراف این زمان با توجه به یک همشهری داستان.

یک هفته بعد با مته سوراخ کردن فروش سهام در بازار شروع به کاهش شدید و از دست داده است حدود 30% از زمان.

روز پنج شنبه با مته سوراخ کردن زیر آتش پس از NPR به دست آمده یک راز ضبط از Feb. 27 که در آن قانونگذار به گروه VIP در یک منحصر به فرد اجتماعی باشگاه بسیار وخیم پیش نمایش از تاثیر اقتصادی coronavirus از آنچه او گفته بود ،

“سناتور با مته سوراخ کردن در زمینه افشای مالی فرم به صورت شخصی و معاملات انجام شده از چند هفته قبل از ایالات متحده و بازارهای مالی نشان داد نشانه هایی از نوسانات با توجه به رشد coronavirus شیوع” خود را سخنگوی گفت. “به عنوان وضعیت همچنان به تکامل روزانه او شده است عمیقا نگران تند و ناگهانی تلفات این بیماری همه گیر است که مصرف در اقتصاد ما.”

با مته سوراخ کردن است به خصوص ثروتمند عضو سنا: رول تماس برآورد خود را خالص ارزش $1.7 میلیون در سال 2018 نشان می دهد که در ماه فوریه فروش قابل توجهی شکل خود ثروت های مالی و امان او را از برخی از این درد که بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر مواجه است.

او یکی از نویسندگان این بیماری همه گیر و همه خطرات آمادگی عمل می کنند که اشکال این کشور در پاسخ به تهدید سلامت مانند coronavirus. با مته سوراخ کردن است نه پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد چه نوع از جلسه توجیهی مواد اگر هر روز coronavirus تهدید با مته سوراخ کردن ممکن است به عنوان رئیس کمیته اطلاعات قبل از فروش ولگردی و قانونی شکنی.

با توجه به NPR گزارش بورر گفت: شرکت کنندگان از ناهار برگزار شد در کاپیتول هیل باشگاه: “یک چیز وجود دارد که من می توانم به شما بگویم در مورد این: آن است که بسیار تهاجمی تر در انتقال آن از هر چیز که ما را دیده اند در تاریخ اخیر … آن است که احتمالا بیشتر شبیه به سال 1918 بیماری همه گیر.”

او هشدار داد که شرکت ممکن است مجبور به محدود کردن کارکنان خود سفر است که مدارس می تواند و نظامی ممکن است بسیج برای جبران ضعف بیمارستان.

ضیافت ناهار برگزار شد توسط Tar Heel, دایره, یک باشگاه برای کسب و کار و سازمان در کارولینای شمالی که به اتهام تا $10,000 برای عضویت و وعده “تعامل با رهبران و کارکنان از کنگره دولت و بخش خصوصی است.”

با مته سوراخ کردن در نظرات عمومی بوده و بطور قابل توجهی کمتر وخیم. در یک Feb. 7 op-ed که او با همكاري سناتور دیگر او اطمینان داد که “ایالات متحده امروز است بهتر و آماده تر از همیشه قبل از به چهره نوظهور بهداشت عمومی تهدیدات مانند coronavirus.” او نوشت: “بدون توجه به شیوع بیماری و یا تهدید کنگره و دولت فدرال شده اند هوشیار در شناسایی شکاف در آمادگی خود را تلاش و بهبود آن پاسخ گويي.”

اعضای کنگره توسط قانون ملزم به افشای معاملات اوراق بهادار.

با مته سوراخ کردن یکی از تنها سه سناتور که در سال 2012 در مخالفت با این لایحه که به صراحت منع قانونگذاران و کارکنان خود را از با استفاده از اطلاعات غیر عمومی برای معاملات و مورد نیاز به طور منظم افشای آن معاملات. در مخالفت با این لایحه با مته سوراخ کردن استدلال در آن زمان است که تجارت خودی قوانین در حال حاضر اعمال شده از اعضای کنگره است. رئیس جمهور, باراک اوباما, امضا لایحه شناخته شده به عنوان سهام, عمل, که در آن سال.

معاملات سهام از قانونگذاران گزارش شده در محدوده. با مته سوراخ کردن است Feb. 13 فروش ولگردی و قانونی شکنی او بود بزرگترین انبار فروش بعد از حداقل 14 ماه گذشته با توجه به Marketplace بررسی سنا ، بر خلاف معمول افشای گزارش که ترکیبی از خرید و فروش تمام معاملات فروش.

بزرگترین فروش شامل شرکت هایی است که در میان آسیب پذیرترین به یک رکود اقتصادی. او می انداختند تا 150.000 دلار ارزش سهام Hotel هتل ها و استراحتگاه های زنجیره ای مستقر در ایالات متحده است که از دست داده است دو سوم از ارزش خود را. و او به فروش می رسد تا 100.000 دلار از سهام تمدید اقامت امریکا, اقتصاد نوازی های زنجیره ای. سهام آن شرکت در حال حاضر ارزش کمتر از نیمی از آنچه که آنها در زمان بورر به فروش می رسد.

دارایی آمده از حساب هایی که برگزار می شود با مته سوراخ کردن متعلق به همسر خود و یا به طور مشترک برگزار می شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی