جمهوری خواهان مجلس سنا تأیید حکم در هانتر بایدن تحقیقات با وجود همکاری پیشنهاد از هدفمند شرکت

ناصرو | No comments

برنامه جهانی غذا ایالات متحده آمریکا رئیس هیئت مدیره هانتر بایدن صحبت می کند در این برنامه جهانی غذا در ایالات متحده آمریکا سالانه مک گاورن-دل رهبری در مراسم اهدای جایزه در سازمان کشورهای آمریکایی در آوریل 12, 2016 در واشنگتن, DC.

پل Morigi | گتی ایماژ

یک جمهوری خواه کنترل مجلس سنا کمیته کاوش مسائل مرتبط با ظاهری دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن پسر شکارچی شنبه رای دادند به اجازه یک حکم به روابط عمومی شرکت با وجود این شرکت گفت: این همکاری با تمام اطلاعات درخواست به تاریخ.

آرا به عنوان رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. متهم خود ایران با همتایان خود از تلاش برای کمک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات با درگیر شدن در “ساختگی و تحقیقات است.”

“سناتور دموکرات هستند و نه فقط نادیده گرفتن coronavirus آنها عملا سرعت به سمت انتخابات حزبی ساخت این اتاق بخشی از یک re-انتخابات نه آنچه در آن بود که تا کنون در نظر گرفته شده بود توسط پدران موسس و یا هر کس دیگری تا این تب به کمان به رئیس جمهور تهمت وحشی تئوری های توطئه است پیشی گیرد و فقط در مورد هر جمهوری خواه مجلس سنا” شومر گفت: در آمریکا هستند.

روز چهارشنبه اوباما و امنیت داخلی و امور دولتی کمیته رای دادند در برابر مخالفان از پنل دموکرات به اجازه رئیس بهداشت ، ران جانسون از ویسکانسین به صدور احضاریه به روابط عمومی شرکت ستاره آبی استراتژی.

ستاره آبی در حال انجام کار برای اوکراین گاز شرکت Burisma منابع. هانتر بایدن در نشست Burisma مدیره تا زمانی که خروج از آن در سال گذشته است.

جمهوری خواهان در حال بررسی این که آیا ستاره آبی استراتژی تلاش برای بهره برداری از هانتر بایدن اتصال به Burisma زمانی که پدرش در خدمت به عنوان رئیس جمهور باراک اوباما و معاون رئیس جمهور به “به دست آوردن دسترسی به و به طور بالقوه نفوذ ایالات متحده در سازمان های دولتی” با توجه به جانسون.

جانسون به خبرنگاران گفت که او می خواهم به انتشار یک گزارش در Burisma تحقیقات در ماه ژوئن.

در نامه ای به جانسون در اوایل روز شنبه, Blue Star مدیر عامل شرکت کارن Tramontano گفت که این شرکت در اوایل ماه دسامبر “بلافاصله و توافق برای همکاری” که جانسون در خواست این شرکت با کمک پروب.

Tramontano نوشت که این شرکت در اواسط ماه دسامبر “ارائه پاسخ کتبی به کمیته سوالات و ما ارائه اسناد و مدارک در مورد جلسات ما با دولت آمریکا در مورد Burisma.”

او اشاره کرد که در اواسط ماه مارس, ستاره آبی بود پرسید: “به ارائه اطلاعات اضافی.” اما شیوع کروناویروس و “در خانه ماندن” نظم در واشنگتن با تاخیر پاسخ خود را به درخواست او نوشته است.

در اوایل این هفته Tramontano نوشت: “ما در ارائه پاسخ و اضافی مدارک به تمام کمیته سوال مشخص شده در دسامبر 3, 2019, نامه.”

او اشاره کرد که این کمیته پس از آن “گسترش درخواست خود را” و در خواست مدارک اضافی. که اطلاعات ارائه شده در یکشنبه, او نوشت.

“در هر فرصت به ما نشان داده اند به این کمیته آن است که ما قصد همکاری” Tramontano نوشت. “در هیچ زمان ما تا کنون آغاز شده و یا نشان داد که ما نمی خواهد همکاری”

“ما متعجب و متحیر ما با وجود تمایل به همکاری به همین دلیل این کمیته اقدام به رای دادن در یک حکم.”

سناتور. تام Carper D-Del., شامل نامه در توییتر نوشته است که به نام این کمیته رای “سیاسی نشان می دهد.”

Burisma و هانتر بایدن اتصال به آن مسائل مرکزی در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح در سال گذشته توسط حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن و همکاران خود را در تابستان گذشته تحت فشار رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy به اعلام تحقیقات به اتهامات علیه Bidens و بی اعتبار نظریه است که اوکراین و نه روسیه دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

سناتور. گری پیترز میشیگان ارشد دموکرات در امنیت داخلی و امور دولتی کمیته در روز چهارشنبه گفت که ادامه این کاوشگر به هانتر بایدن در طول Covid-19 همه گیر “می سازد هیچ حس ندارند.”

“بیش از 90000 نفر که جان خود را از دست ما رو یک مقدار بی سابقه ای از بیکاری که فراگیر در سراسر کشور ما نیاز به تمرکز بر بحران” پطرس گفت.

اما Austin Alternberg سخنگوی توافق اکثریت اعضای این کمیته گفت: در یک ایمیل به CNBC “یک گروه دو حزبی از اعضای کمیته پیشنهاد کرد که ما حکم ستاره آبی استراتژی بنابراین ما مجاز است که امروز است.”

“واقعیت این است که ستاره به رنگ آبی است و تاخیر در تلاش های ما برای بیش از پنج ماه و حتی حاضر به اجازه دهید کارکنان ما صحبت می کنند به وکیل خود را تا زمانی که در هفته گذشته – با وجود این واقعیت است که او در صحبت با رتبه عضو کارکنان” Alternberg گفت.

“خود واقعی تنها تلاش های پس از ما متوجه این نشانه گذاری و ما می دانیم که حتی کسانی که شده اند محزون می خوانی ناقص,” او اضافه شده است. “مردم آمریکا شایستگی این را می دانم که تا چه حد آمریکا بر اساس دموکرات به رهبری شرکت مشاوره قوی اتصالات آن در درون دولت اوباما به تلاش برای به دست آوردن دسترسی به و نفوذ ایالات متحده در سازمان های دولتی به نمایندگی از فاسد مشتری Burisma. ما به دنبال به جلو به دریافت یک پاسخ کامل به همه سوالات ما.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>