روحانی: محدودیت های سفت و سخت نظامی دنده برای پولیس

مجلس سنا روز سه شنبه را رد کرد آمریکا پیشنهاد برای تحمیل شرایط سخت در انتقال از وزارت دفاع نظامی دنده به پلیس غیر نظامی بخش با وجود اعتراض بیش از برنامه, در میان موجی از اعتراضات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس.

مجلس سنا رای دادند 51-49 برای اصلاح مجوز دفاع ملی عمل می کنند که کوچک پشت پنتاگون مازاد تجهیزات نظامی برنامه نه کوتاه از 60 رای مورد نیاز برای تصویب. به جای مجلس سنا به تصویب رسید و جایگزین قانون حمایت جمهوری خواه ایالت جیمز Inhofe اوکلاهما اضافه می کند که محدودیت به این برنامه است اما کمتر سختگیرانه و کمتر نیاز به نظارت از شکست اصلاح.

بیشتر از ان بی سی نیوز:

شکست خورده اصلاح اسپانسر شده از طرف سناتور. برایان Schatz, D-هاوایی و سه نفر دیگر از سناتورها از جمله دو وزیر را منع انتقال گاز اشک آور و بی حس کردن نارنجک, نارنجک پرتاب ردیابی وسایل نقلیه و اسلحه های کالیبر .50 یا بالاتر و مهمات از کالیبر .50 یا بالاتر مورد نیاز شفافیت بیشتر در تمام نقل و انتقالات و موظف پنتاگون به پشت دنده اگر از آن استفاده شد در برابر معترضان قانونی ورزش اول خود را اصلاح حقوق.

صحبت در طبقه سنا Schatz گفته است که “زمان به demilitarize پلیس” و افزود: “سلاح های جنگ هیچ جایی در ادارات پلیس.”

همراه با خواهرم اصلاح شد, حمایت سناتور. کامالا هریس D-کالیفرنیا و خواهان لیزا Murkowski R-آلاسکا و رند R-Ky.

پنتاگون برنامه تحت تمدید موشکافی در طول های اخیر در سراسر کشور Black Lives Matter تظاهرات با صحنه های غیر نظامی پلیس دارای حق اعمال نظامی دنده در درگیری با تظاهر کنندگان.

آکسفام امریکا یکی از تعدادی از مترقی است که گروه فشار برای تغییر به پنتاگون بخش 1033 برنامه ابراز ناامیدی کرد و گفت: این لایحه که به تصویب رسید ارائه می دهد تنها “سطحی” تغییرات برنامه.

مجلس سنا “به طور موثر توزیع پنتاگون یک چک سفید به ادامه و گسترش مرگبار hand-me-down سلاح در سراسر کشور و به جوامع ما” گفت: نوح Gottschalk آکسفام امریکا است.

“امروز پیشنهاد محدودیت انجام خواهد شد کمی به سهولت نگرانی که در حال توجهی از خیابان به سالن کنگره که این رایگان-برای-همه باید پایان یابد.”

برخی آزادیخواه و محافظه کار گروه نیز پشتیبانی Schatz متمم از جمله FreedomWorks و R خیابان.

سناتور. Inhofe را جایگزین متمم که گذشت 90 به 10 خواهد نیاز به نیروهای پلیس که دریافت مازاد نظامی دنده برای آموزش افسران خود را در “احترام به حقوق شهروندان در قانون اساسی ایالات متحده و د تشدید نیروی.”

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که اشتباه انواع تجهیزات دریافت نمی کند به دست افرادی که نمی توانند به درستی از آن استفاده کنید” Inhofe گفت: در آمریکا هستند.

Inhofe را اصلاح خواهد بار, نقل و انتقالات از نارنجک دیگر از بی حس کردن و فلش-انفجار نارنجک سرنیزه و “weaponized” ردیابی وسایل نقلیه جنگی و هواپیماهای بدون سرنشین مسلح.

Inhofe گفت: رد متمم اسپانسر شده از طرف خواهرم رفته اند بیش از حد و ساخته اند پنتاگون برنامه “تقریبا غیر ممکن است به استفاده از.”

خانه نسخه از هزینه های دفاعی لایحه در حال حاضر هیچ پیشنهادی محدودیت در پنتاگون برنامه.

یاسمین طائب ارشد سیاست های مشاور با تقاضا پیشرفت یک گروه که تحت فشار قرار دادند برای تغییر پنتاگون برنامه متهم دموکراتیک رهبری در رکوع به لابی فشار از پلیس اتحادیه های کارگری. او گفت: آمریکا شکست خورده و به پیشنهاد خود اصلاحیه در مورد این مسئله که او گفت: ممکن است فشار بیشتری بر جمهوری خواه اکثریت سنا به عمل می کنند.

“نیازی به گفتن نیست, دیدن خانه دموکراتیک رهبری و چندین دموکراتیک اعضای غار به پلیس فشار در این راه فوق العاده ناامید کننده و به طور کامل با خواسته های تظاهرات گسترده ملت” او گفت:.

خانه رهبران دموکرات نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این موضوع را برای بحث زمانی که سنا و مجلس رهبران چکش کردن نسخه نهایی این لایحه هزینه های دفاعی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipal