معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن (D) صحبت می کند در مورد کوروناویروس و پاسخ به آن در هتل Du Pont در ویلمینگتون DE.

مایکل Brochstein | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

با استناد به “محرمانه بودن سخت الزامات” دفتر وزیر از مجلس سنا روز دوشنبه گفت که آن را به “اختیار” را به انجام برسانند درخواست توسط معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن برای پیدا کردن و انتشار هر گونه اسناد و مدارک مربوط به شکایت توسط یک کارمند سابق او را متهم به تجاوز جنسی که او گفت که او واصل در سال 1993.

که ادعا شکایت خواهد بود مورد آزار و اذیت که تارا Reade سابق کارمند می گوید: او تجربه کار در بایدن را نه به اتهام تجاوز جنسی.

با اشاره به محرمانه بودن الزامات و “سنا خود جهت که افشای سنا ثبت مجاز است و اگر توسط قانون ممنوع” وزیر در مجلس سنا را به این نتیجه رسیدند آن را به حال “هیچ اختیار به افشای هر گونه اطلاعات به عنوان درخواست معاون رئیس جمهور بایدن نامه.”

بیشتر از ان بی سی نیوز:

که پاسخ صبح روز دوشنبه سوالاتی از باب بائر وکیل بایدن کمپین از جمله:

  • حتی وجود چنین پرونده موضوع به قوانین افشای?
  • می توانید پرونده داده شود به هر کسی از جمله به عنوان شاکی (Reade)?
  • می توانید سنا انتشار هر گونه رویه مواد — از جمله “هر فرم های استاندارد یا دستورالعمل” — که از سال 1993 کار می توانست مورد استفاده در پردازش شکایت مانند Reade ؟

NBC اخبار رسیده به وزیر در مجلس سنا در مورد اینکه آیا Reade می تواند با توجه به دسترسی به شکایت او می گوید: او واصل اگر آن وجود دارد. ان بی سی نیوز نیز رسیده به Reade بپرسید اگر او را حمایت وزیر در مجلس سنا را پیدا کردن و این اسناد و مدارک عمومی اگر آنها یافت می شود. او بلافاصله پاسخ به این سوالات است.

در شنبه Reade گفت: ان بی سی نیوز در متن: “من شکایت re آزار و اذیت جنسی و تلافی اما من مطمئن هستم که چه کلمات صریح و روشن که در صورت مصرف تا زمانی که همه ما آن را دوباره ببینم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی