رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی چپ صحبت می کند به عنوان خانه در ایالات متحده رهبر اقلیت کوین مک کارتی یک جمهوری خواه از کالیفرنیا و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش دادن قبل از H. R. 748 ، Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون امضا شده است در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز جمعه, مارس 27 سال 2020 است.

ارین Schaff | بلومبرگ | گتی ایماژ

جمهوری خواهان مجلس سنا را به تاخیر انتشار کوروناویروس طرح امداد تا هفته آینده رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: “اطمینان کنگره را از دست ندهید مهلت برای گسترش کلیدی بیمه بیکاری افزایش می دهد.

“اين [تهمت] دولت درخواست کرده است زمان بیشتری برای بررسی جزئیات ریز اما ما خواهد بود با گذاشتن این پیشنهاد اوایل هفته آینده” کنتاکی جمهوری خواه گفت. “ما یک توافق در اصل در شکل بسته است.”

ایران امیدوار بود به پرده قانون به عنوان به زودی به عنوان پنج شنبه که kickstarted مذاکرات با دموکرات ها در لایحه ای که می تواند با تصویب هر دو مجلس کنگره است. اما گزارش شده اند قادر به ناخن جزئیات نهایی با کاخ سفید حتی به عنوان میلیون ها نفر از بیکاری آمریکایی ها حرکت می کند و نزدیک به یک صخره مالی.

اظهار کرد: جلوگیری از پرداخت های خارج از 600 $در هر هفته افزایش بیکاری در ماه مارس در پایان این هفته است. این سیاست به طور رسمی منقضی می شود در پایان ماه ژوئیه.

صبح روز پنج شنبه بالا دموکرات کنگره با چکش به توافق رهبران برای تاخیر در انتشار یک طرح در یک روز آمریکا رسید وحشتناک معیار از 4 میلیون Covid-19 موارد است.

“جمهوری خواه بی نظمی و لرزشی جدی بالقوه مرگبار عواقب برای دهها میلیون نفر از آمریکایی ها” رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. گفت: در یک کنفرانس خبری با مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا.

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی