حزب دموکرات را در مخالفت با توافق پلیس لایحه اصلاح قانون تنظیم بن بست در کنگره

حزب دموکرات روز سه شنبه گفت که آنها برنامه ریزی برای جلوگیری از رای دادن در جمهوری قانون اصلاح دستورالعمل پلیس خواستار آن را “جبران ناشدنی ناقص” و راه اندازی یک بن بست در سنا بیش از چگونه برای رسیدگی به خشونت های پلیس در میان ملی شد.

دموکراتها حرکت به مخالفت با اندازه گیری تایید طرح توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., برای برگزاری یک رویه رای جمعه به حرکت به بحث قانون. اندازه گیری نیاز به حمایت حداقل 60 سناتور به تصویب معنی هفت دموکرات ها را مجبور به پیوستن به همه خواهان.

اما دموکرات ها می گویند که آنها باور نمی کنم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مایل به کار به سمت یک راه حل آنها شک و تردید از مک کانل اهداف در حال حرکت رو به جلو با اوباما لایحه بینی که او رو به جلو قرار دادن یک نیمه پخته تلاش است.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. که به نام لایحه “عمیقا و اساسا و جبران ناشدنی ناقص” مک کانل گفت: “برنامه به نظر می رسد طراحی شده برای به دست آوردن بار از برخورد با پلیس اصلاحات خاموش جمهوریخواه شانه با راه اندازی یک فرایند است که تضمین شده است در نتیجه موفق شد.”

سناتور. Cory Booker, D-N. J. گفت: “او تنظیم این شکست به طوری که او می تواند بررسی سیاسی جعبه.”

بوکر و کامالا هریس از کالیفرنیا آمریکا دو حزب دموکرات کمک در نوشتن یک نسخه از لایحه اصلاحات است که رای گیری در روز سه شنبه. از آنها خواسته مجلس نمایندگان آمریکا در نامه ای صبح روز سه شنبه به “آینده مذاکرات را برای رسیدن به یک سازنده نقطه شروع است.”

مک کانل پیشنهاد کرد که او را به حرکت به جلو با رای جمعه بدون در نظر گرفتن گفتن خبرنگاران گفت که دموکرات “لازم نیست برای اعتماد به من وقتی که من می گویند من می خواهم باز اصلاح روند.”

“منظورم این است اما اگر آنها احساس نمی مانند آنها تا به حال نمایشگاه درمان خود را درمان است به امتناع از پایان این لایحه” او گفت:.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: هفته گذشته که او به حمایت از مذاکره با مجلس سنا بعد از هر دو مجلس رای گذاشتن لایحه ای در کمیته کنفرانس. وقتی پرسیده شد که چرا او را پشتیبانی نمی کند که روند شومر گفت: “اگر شما می خواهید برای دریافت به کنفرانس شما نیاز به یک دو حزبی فرآیند برای شروع و یا شما هرگز به کنفرانس. که عیب از مک کانل پیشنهاد.”

جمهوری خواه و دموکرات صورتحساب به طور چشمگیری متفاوت است. بر خلاف نسخه دموکراتیک جمهوریخواه لایحه نیست و خواهان ممنوعیت آشکار در chokeholds و یا لمس در دفاع از واجد شرایط ایمنی و این امر جمع آوری داده های ورودی با استفاده از “بدون دست کشیدن از” حکم به جای ممنوع کردن آنها. دموکراتیک لایحه ممنوعیت-knock حکم.

“من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک قیمت به برای آن پرداخت می شود” گفت: سناتور. John Cornyn R-تگزاس که در حال اجرا است برای انتخاب مجدد این سال است. “من برای نگه داشتن آنها را پاسخگو باشد. من برای کمک به آنها را از خندق که آنها بدست خودشان است.”

دموکرات ها بودند تقویت شده توسط حمایت از حقوق مدنی از جمله NAACP که خواست آنها را برای پیشبرد قانون است که آنها ناکافی است.

حقوق مدنی گروه گفت: در نامه ای که جمهوری لایحه “نتواند به پاسخ دادن به دهه تقاضا برای پلیس پاسخگویی و اصلاحات است.”

“در این لحظه ما می توانیم حمایت از قانون می کند که تجسم قوی حسابدهی برای افسران پلیس و اجرای قانون دیگر که در تعامل با سوء و همچنین اصلاحات مورد نیاز به پلیس شیوه نامه” ادامه داد.

به عنوان هر دو طرف سخت در مواضع خود روز شنبه یک گروه دو حزبی از شش سناتور که ابزاری در تهیه هر یک از طرفین قانون — جمهوری خواهان تیم اسکات و لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی و مارکو روبیو از فلوریدا و دموکرات بوکر هریس و, دیک دوربین از ایالت ایلینوی — ملاقات پشت درهای بسته.

بوکر گفت که این فقط یک گفتگو و مذاکرات نکرده رسمی به یک گروه کاری هر دو حزب.

در همین حال سناتور. مایک براون R-Ind., معرفی قانونی که مقیاس واجد شرایط ایمنی دفاعی برای افسران پلیس, اصلاحات بیشترین خواهان را پشتیبانی نمی کند.

براون در مصاحبه ای گفت که جمهوری خواهان در حال “کمی ترسو در آنچه ما می خواهیم انجام دهیم” در مورد پلیس اصلاحات. “اگر ما می خواهیم به انجام چیزی است که رفتن به تغییر دهید و, پویا, من فکر می کنم شما رو به برخی از بحث های واجد شرایط ایمنی,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de