حزب دموکرات معرفی لایحه ای را برای افزایش غیر انتفاعی نیروی کار به عنوان coronavirus له منابع

ناصرو | No comments

سناتور. ctq (D-MN) صحبت می کند در طول یک کمپین تجمع در Altria تئاتر در فوریه 29, 2020 در ریچموند, ویرجینیا.

ژاک گیبسون | گتی ایماژ

یک گروه از حزب دموکرات معرفی قوانین جمعه به ارائه کمک های مالی به سازمان های غیر انتفاعی برای تقویت تلاش های استخدام خود را به عنوان منابع خرد شدن در میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

این لایحه معرفی شده توسط سنسور. ctq از مینه سوتا, برایان Schatz هاوایی, Ron Wyden اورگان و Sherrod قهوه ای از اوهایو است که به منظور تجهیز سازمان های غیر انتفاعی با یک نیروی کار قوی است که می تواند همچنان به ارائه خدمات ضروری به آسیب پذیر آمریکایی است.

سازمان های غیر انتفاعی قادر خواهد بود به درخواست به طور مستقیم برای کمک های مالی از طریق وزارت خزانه داری با توجه به آزادی مطبوعات از Klobuchar دفتر اعلام کرد این لایحه است که به نام محل کار در حال حاضر و یا کار فرصت ها و منابع به نگه داشتن سازمان های غیر انتفاعی به خوبی عمل می کنند. امید است این کمک های مالی خواهد شد اجازه می دهد سازمان های غیر انتفاعی برای حفظ نیروی کار خود را و یا ارائه شغل برای تازه مردم بیکار.

از آنجا که دولت مستندات آغاز شد, سازمان های غیر انتفاعی و موسسات غذا به جمعیت های آسیب پذیر مانند خشونت خانگی, پناهگاه, پناهگاه بی خانمان و مواد غذایی بانک ها دیده می شود شیب کاهش داوطلبان و درآمد. در همان زمان, این سازمان های غیر انتفاعی در حال تلاش برای پایبندی به اجتماعی فاصله دستورالعمل به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با راه هایی برای شناور باقی می ماند.

در برخی از موارد داوطلب کمبود منجر به هزینه های بالاتر برای حفظ همان سطح از خدمات.

حدود 72.5 درصد از سازمان های غیر انتفاعی مورد بررسی گفت: آنها دیده می شود کاهش سهم پس از همه گیر آمار با توجه به گزارش منتشر شده در پنج شنبه. بررسی انجام شده توسط سازمان های خیریه کمک بنیاد از آمریکا خواست در مورد 880 سازمان های غیر انتفاعی در سراسر جهان به وزن در چگونه coronavirus آنها را تحت تاثیر قرار.

“سازمان های غیر انتفاعی هستند و در خط مقدم از این بحران کمک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها نیاز دارند. از مواد غذایی بانک ها به پناهگاه به مراکز مشاوره سازمان های خیریه در حال انجام کار باور نکردنی برای کمک به خانواده ها قرار دادن غذا بر روی میز خود را ارائه مسکن کمک و خدمت به افراد معلول” Klobuchar گفت: در انتشار.

“اما به عنوان تقاضا برای خدمات خود را soars بسیاری از این سازمان ها در حال مبارزه مالی. در همان زمان بیش از 36 میلیون نفر از مردان و زنان شغل خود را از دست داده و به دنبال کار. ما باید برای کمک به خیریه و سازمان های غیر انتفاعی نگه داشتن درهای خود را باز مقیاس خود ارزشمند خدمات و ارائه فرصت های شغلی برای مردان بیکار و زنان به بازگشت به کار و خدمت به جوامع خود.”

این کار در حال حاضر قانون حمایت توسط سنسور. تام Carper و کریس Coons دلاور Ed Markey ماساچوست, Jeff Merkley از اورگان Tammy Duckworth از ایلینوی و ریچارد بلومنتال در کانکتیکات.

شیوع گسترش یافته است به ده ها تن از کشورهای جهان با بیش از 4.4 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و بیش از 302,493 مرگ و میر تا کنون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 1.4 میلیون نفر در ایالات متحده و حداقل 85,906 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>