کودکان سیاتل بیمارستان در نظر دارد به آن مرکز مهد کودک برجسته یک مشکل رو به رشد برای کارکنان مراقبت های بهداشتی

محبوب ترین ها: مدرس, دکتر, Sylvan LearningWhy آن را محبوب: اگر یکی از چیزهایی که مردم هنوز مایل به صرف پول در آن بچه های خود را. و این نه فقط برای کودکان و نوجوانان است که با داشتن مشکل در مدرسه است. رقابتی تر کالج پذیرش استانداردهای ميانگين هر کس به دنبال یک لبه.علت سعی و کوشش: “خدمات گسترده ای میلر گفت:”. “مطمئن شوید که شما می دانید چه نوع از خدمات یک حق رای دادن خاص را فراهم می کند. آیا شما فقط کار با کودکان خردسال و یا آیا شما رفتن تمام راه را تا به SAT prep؟””اگر شما wa

عکس: Sigrid Olsson | PhotoAlto آژانس RF مجموعه | گتی ایماژ

کودکان سیاتل بیمارستان اعلام کرده است یک ایمیل به کارکنان آن است که خاموش کردن آن مرکز مهد کودک در هزینه-برش حرکت به عنوان coronavirus همه گیر کاهش می یابد تقاضا برای سودآور انتخابی خدمات پزشکی. مرکز بسته خواهد شد موثر در 30 ژوئن 2021.

بیمارستان در سراسر کشور گرفته اند عمده بازدید به خط پایین خود را در طول Covid-19 بیماری همه گیر. در بسیاری از کشورهای سلامت سیستم را به تاخیر و یا لغو غیر ضروری روش انتخابی برای ایجاد فضا برای یک پتانسیل سیل Covid-19 بيمار.

مهد کودک ضروری پزشکی کارگران شده است به یک چالش بزرگ در طول بحران. این کارگران مورد نیاز برای شیفت های طولانی در بیمارستان اما فرزندان جوان خود را قادر به حضور در مدرسه. ساخت بدتر بسیاری از مراکز مهد کودک تعطیل شده به دلیل ویروس و آنهایی که باقی می ماند باز می توانید لیست انتظار از هجده ماه یا بیشتر طول بکشد.

در این ایمیل آمده است که این تصمیم به جلوگیری از آینده اخراج.

“با اثرات مالی ما را تجربه کرده اند از COVID-19 گیر ما نمی توانیم حفظ کنونی ما هزینه و حفظ رشد و ثبات مالی ما نیاز به انجام ماموریت ما” ایمیل می خواند. “ما تصمیم به اقدام در حال حاضر برای اطمینان از ما باقی می ماند مقرون به صرفه برای بیماران و خانواده ها و حفاظت از با ارزش ترین دارایی: اعضای تیم ما با اجتناب از آینده اخراج.”

ایمیل بیان “غم و اندوه عمیق” برای حرکت و پیشنهاد جایگزین از جمله مهد کودک برنامه یارانه.

یک سخنگوی بیمارستان بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

دو پدر و مادر تحت تاثیر این تصمیم می گویند که آنها پرتاب شده است برای حلقه و عدم جایگزین. پیدا کردن در دسترس بودن در مهد کودک است یک چالش برای آنها در این مرحله — و حتی در صورتی که امکان سنتی ترین روز مراقبت از امکانات ندارد و به اندازه کافی ساعت های طولانی در محل به جای برنامه مراقبت های بهداشتی کارگر. آن را نیز بیشتر به چالش کشیدن برای پیدا کردن یک پرستار بچه با توجه به رقابت و یا یک جفت au که مایل و قادر به پرواز به ایالات متحده در طول یک بیماری همه گیر.

هر دو نفر کاهش یافته است به نام چرا که آنها مجاز به صحبت با مطبوعات است.

آنها اشاره کرد که این یک مشکل بزرگ برای بسیار پرداخت می شود, پزشکان, اما در حال حاضر خواهد شد و حتی بیشتر موانع برای خدمات محیط زیست و کارگران و پرستاران و درمانگران تنفسی. یکی از والدین این است که در حال حاضر با توجه به دو nannies در بازگشت به عقب شیفت اما عمیقا نگران آنها قادر نخواهد بود به آن را ندارند.

در منطقه سیاتل دیگر بیمارستان مدیران باید به طور گسترده ابراز نگرانی در مورد مراقبت های بهداشتی خود را کارگران با کودکان در خانه.

“ما نگران نیروی کار ما” گفت: مشیت مدیر عامل شرکت راد Hochman توسط گوشی در ماه مارس.

مشیت در حال حاضر ارائه می دهد یک مهدکودک بهره مند شوند و نگاه به افزایش ظرفیت در طول Covid-19 بحران است. UW, پزشکی, دیگر محلی, سیستم بهداشت و درمان تایید کرد که بیمارستان شبکه است که به دنبال به طور بالقوه تطبیق دانشگاه دانش آموزان با علاقه در مهد کودک توسعه با کارکنان آن-اعضای نیاز به یک جفت فوق العاده را از دست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر